Перейти до змісту

Таємниці мультиварки Redmond


Рекомендовані повідомлення

Мультиварка Redmond попала в мій дім як подарунок. Тільки пішли гості, ми почали її освоювати. з самого початку трохи вразив неприємний запах. А потім, після 7 закривання запала кнопка-фіксатор кришки. Почали радитись, читати на форумах, і стало ще гірше. Мультя ця російська. Навіщо російські товари купувати?А на ній USA. Ні, я не прихильник американського. Але якщо USA, то воно американське, а якщо російське, то так і треба писати РАША. Це я для тих пишу, хто вибирає мультиварку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер маю аргументи щоб додому не купувати :) стосовно написів АСАШАЙ то кацапи, ані такіє падступниє, как кітайци, все зроблять аби на#бати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NikolaTesl, це просто всередині вата пригоріла. витруси та далі собі користуйся :smile3:

ps. для тих хто ще не в курсі. країна в назві товару є частиною торгової марки – якось так мені колись пояснювали в захисті споживачів стосовно Klauss Austria, що виявилось наддешевим китайських хламом. стосується Domotec Germany, First Austria та інших францій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж купив в Фокстроті мультиварку Редмонд, перед першим використанням два рази зробив, як написано в інструкції: прокип’ятив лимон і протер оцтом. Запаху не було. Працює нормально, я задоволений. Зранку встаю - а снідаок уже готовий. Пробував хліб пекти - пече нормально, тільки зверху корочки нема хрусткої. А ще подобається функція пастеризації: кип’ячене молоко я не дуже люблю, а пастеризоване вже можна пити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін,а я вже,конкретно,настроївся купувати.Тепер "тєрзают смутниє сомнения...(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля ха му ха.

Про мультиварки тем є вагон. Новий срач розвели...

В мене філіпс. Я довольний. Редмонд - москальське гівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я й дивлюся, чого це їх. отих редмонд стільки наперли. А воно рашевське. Навіть придивлятись до них не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штаб-квартира Redmond Industrial Group располагается в небольшом городке в штате Флорида, США. Однако производственные мощности и представительства Redmond находятся не только в Америке, но и в Китае, Польше, России и ряде других Европейских стран.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мультиварка Redmond попала в мій дім як подарунок. Тільки пішли гості, ми почали її освоювати. з самого початку трохи вразив неприємний запах. А потім, після 7 закривання запала кнопка-фіксатор кришки. Почали радитись, читати на форумах, і стало ще гірше. Мультя ця російська. Навіщо російські товари купувати?А на ній USA. Ні, я не прихильник американського. Але якщо USA, то воно американське, а якщо російське, то так і треба писати РАША. Це я для тих пишу, хто вибирає мультиварку.

а телевізор самсунг чи лг? Викиньте РАША ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мультиварка Redmond попала в мій дім як подарунок. Тільки пішли гості, ми почали її освоювати.

sorry за оффтоп

але перед освоюванням потрібно було б почекати хоча б до ранку, щоб зникли усі чинники, що можуть мати вплин на керування машинами, механізмами і т.д. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мультиварка Redmond попала в мій дім як подарунок. Тільки пішли гості, ми почали її освоювати. з самого початку трохи вразив неприємний запах. А потім, після 7 закривання запала кнопка-фіксатор кришки. Почали радитись, читати на форумах, і стало ще гірше. Мультя ця російська. Навіщо російські товари купувати?А на ній USA. Ні, я не прихильник американського. Але якщо USA, то воно американське, а якщо російське, то так і треба писати РАША. Це я для тих пишу, хто вибирає мультиварку.

а телевізор самсунг чи лг? Викиньте РАША ж

В мене Самсунг телевізор, Самсунг холодильник, LG телевізор в машині - виробник Польща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ау нарід, чому ставим в один ряд бренди, які знає увесь світ і чюнь-лі, який зарегали в сша?

абсолютно нема що порівнювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь рука не повернулася купити редмонд і купив філіпс - не жалкую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мультиварка Redmond попала в мій дім як подарунок. Тільки пішли гості, ми почали її освоювати. з самого початку трохи вразив неприємний запах. А потім, після 7 закривання запала кнопка-фіксатор кришки. Почали радитись, читати на форумах, і стало ще гірше. Мультя ця російська. Навіщо російські товари купувати?А на ній USA. Ні, я не прихильник американського. Але якщо USA, то воно американське, а якщо російське, то так і треба писати РАША. Це я для тих пишу, хто вибирає мультиварку.

а телевізор самсунг чи лг? Викиньте РАША ж

В мене Самсунг телевізор, Самсунг холодильник, LG телевізор в машині - виробник Польща.

Я от на телик нацелился LG но смущает мать его производитель кацапстан,есть у нас LG чтобы не кацапстана сборка была?

Телик отакой http://rozetka.com.u...13184/comments/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, є виробник Польща, шукай або замов в тих, хто возить звідти, буде навіть дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я й дивлюся, чого це їх. отих редмонд стільки наперли. А воно рашевське. Навіть придивлятись до них не буду.

Не всі ж Редмонд купують, ось у мене DEX http://bt.rozetka.co...55/p303026/ за пів року користування ще не разу не підводила

Теж користуюсь DЕХ- куховарить майже щодня.Редмонд не купив,бо якось агресивно їх рекламували,якось це підозріло було і ціна якась захмарна при анологічних функціях інших марок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене редмонд уже рік :)

Ніяких запахів і ніяких проблем немає :)

Певно раз на раз не схожий.

Не уявляю свого життя без мультиварки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

редмонд больше года

но дорогая модель

проблем не было

а DЕХ это вобще полная параша

микроволновку покупал самую дорогую с их линейки

брал у нашего поставщика

накрылась через неделю

потом начались карусели от поставщика

он потребовал официальный гарантийный талон

я охерел

и че вы думаетете это ЭЛЬДОРАДО

но у меня его в коробке не было

но так как мы у них много брали товара - вопрос гарантии решили

после этого я промониторил гомнофирму (DEX)-это дешовый завод в китае -который делает гавно технику для гавно магазина эльдорадо

*под страной производителя подразумевается страна, в которой был основан бренд и базируется штаб-квартира :0157:

Украинское предприятие DEX осуществляет коммерческую деятельность на международном рынке с 2005 года. К этому времени данный производитель уже успел получить отличную репутацию среди отечественных потребителей. Под торговой маркой DEX осуществляется выпуск различных типов и моделей бытовой техники, портативной электроники, цифровой техники, автомобильных устройств и аксессуаров и многого другого. В числе прочего, данная компания занимается выпуском LCD-телевизоров, DVD-плееров, домашних кинотеатров, межблочных кабелей, МР3-плееров, TV-тюнеров, наушников, микрофонов, автомагнитол, комплектов ксенона, акустических приборов, кухонных комбайнов, соковыжималок, овощерезок, чайников, пароварок, мясорубок, блендеров, тепловентиляторов, кондиционеров, водонагревателей, стиральных машин. И это не предел, модельный ряд товаров от компании DEX продолжает непрерывно расширяться. Все продукты, выпускаемые под торговой маркой DEX, сертифицированы согласно принятым стандартам качества. Большинство моделей продукции, предлагаемых данной компанией, относится к бюджетному классу, однако, функционал и качество товаров находятся на высоком уровне, благодаря применению современных разработок и использованию комплектующих от крупнейших мировых производителей.

*под страной производителя подразумевается страна, в которой был основан бренд и базируется штаб-квартира

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не редмонд, я таку не купила, але стільки реклами, скільки вивалюють редмонд - це вже антиреклама, принаймі для мене. Та й опусів про них багато: http://truebrands.ru/brand/redmond та http://innovations.rbc.ua/rus/bitva-multivarok-kak-rossiyskiy-redmond-zateyal-v-ukraine-14102014161900 Дійсно, порівнювати відомі бренди і таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Редмонд 4503, вже більше року. ніяких проблем ніколи не було..ттт.....мультя супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не редмонд, я таку не купила, але стільки реклами, скільки вивалюють редмонд - це вже антиреклама, принаймі для мене. Та й опусів про них багато: http://truebrands.ru...and/redmond та http://innovations.r...4102014161900 Дійсно, порівнювати відомі бренди і таке...

Оце зовсім не дивно. У всьому однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із ким не доводилось спілкуватись, всі кажуть про поганий пластик у цих мультяхах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...