Перейти до змісту

ФГДС (гастроскопія)


Venurason

Рекомендовані повідомлення

Всіх вітаю. Назанчили ФГДС (гастроскопія), а ще простіше ковтати шланг. Хотів запитати хто проходив таку процедуру? Де у якій лікарні якісніше її роблять? Знаю що роблять у Блгаомеді, але чи є різниця наприклад в аппаратурі або спеціалістах в благомеді і наприклад у другій лікарні? Чи впринципі скрізь одне й те саме? =) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Благомеді не робив, натомість робив у 2-ій лікарні та в ВОКЛ. Переглянув апаратуру і прайс Благомеда.

Напрошуються висновки:

1. Апарати різні: Благомед (так пишуть на своєму сайті) - OLYMPUS 160, ВОКЛ і 2-га лікарня - моделі ендоскопа не пам'ятаю. Товщина шлангу все одно менше 9 і більше 12 мм не буде і там і там. Тільки в благомеді, якщо попросите, дадуть вам відео із вашими нутрощами, яке потім зможете показати друзям, або іншому лікарю :0155:

2. Лікарі ті самі. В Благомеді, правда, будуть більше посміхатись.

3. Ціни НЕ ті самі: ВОКЛ і 2-га - раніше було 100 грн (неофіційно, ну типу як в нас завжди робиться), Благомед - від 280 до 460 згідно прайсу, в залежності від повноти проведеного аналізу (хромоскопія, біопсія ітд)...

4. Анастезію горла дадуть і там і там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж робив цю процедуру навесні в обласній лікарні.домовлявся про прийом з лікарем особисто, коштувало це тоді мені 80грн. Якщо треба скину контакти лікаря в пп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робив в обласній і в 2 лікарні,

в обласній олімпус тонший, вроді було комфортніше,

скажу так, процедура неприємна але вже після 3 разу зовсім не страшна, головне зосередити відчуття на чомусь іншому,

дивитись на обличчя лікарів, торкатися пальцями пальців, на зразок того як хрестяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив цю процедуру в лікарні №2, саме в лікарні - де лікуються хворі, не в ПОЛІКЛІНЦІ. Там Olympus 9мм. Порадили робити саме в лікарні, бо кажуть якісніше і легше - шланг тонший. Процедуру робив весною - ціна 60грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо порівнювати обласну, міську чи Благомед, то обладнання всюди Olympus, лікарі з вищою категорією. Ціна по мірі зменшення: Благомед 280, обласна 80-100, міська 50. Товщина апарату всюди 9,5-9,8 мм - різниці у відчуттях практично немає.

На правах піару: 8-) Враховуючі практично однакову якість обстеження, особисто вважаю більш важливим питанням якість обробки апаратури після обстеження. У міській лікарні першими в області поставили напівавтоматичні миючі машини, вид дезрозчину змінюється щомісячно щоб не було звикання флори, якість обробки контролюється власною баклабораторією та щоквартально санстанцією (тепер після реформування будуть ходити по закладах тільки раз на рік).

Поради:

їсти напередодні до 18-00,

в день обстеження зранку не їсти, не пити,

взяти рушник,

якщо направляли на УЗД і ФГДС, то УЗД треба пройти першим

якщо звертатися у стаціонар (міська лікарня (4-й поверх, каб. 417), не плутати з другою поліклінікою - це дуже різні речі), то на обстеження краще приходити після 11-00 - менше черга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От думаю, яке ж відношення тема має до "психологія/ філософія/релігія"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив в поліклініці, та що навпроти пункту переливання крові. процедура неприємна, але і не жахлива. Головне не панікувати в процесі, а то буде гірше. Зробили якісно, все оброблялось, лікар все робив акуратно, претензій не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив в 2 лікарні і обласній, в 2 лікарні здавалося легше, хоч і робив там перших 2 рази, хоча в обласній прекрасні врачі. Процедура, дуже неприємна, де б ви її не робили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне в "ковтанні кишки" - не ковтати, а просто дихати ротом. :)

Найгеморойніше було зробити гастроскопію, як не дивно, в дитячій поліклініці на Чорновола. Робив вперше там, років 5 назад - горло подерли так, що ще пару днів було важко слюну ковтати. Моє терпіння виявилось слабше їхньої "майстерності" і я пішов на наступний день в міську лікарню (здається 4 поверх), де успішно виступив моделлю для групи студенток. ))

Потім через кілька років ще робив гастроскопію в 2 поліклініці. Теж практично ідеально все було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив у другій лікарні (саме лікарні), все ок. Єдине що, якась в мене особливість організму, що дуже плакав. Сльози самі лились, не знаю чого, при тому, сильного дискомфорту не було, тобто це було типу як рефлекс. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив у другій лікарні (саме лікарні), все ок. Єдине що, якась в мене особливість організму, що дуже плакав. Сльози самі лились, не знаю чого, при тому, сильного дискомфорту не було, тобто це було типу як рефлекс. :)

Всі плачуть ;)

Так вже влаштований людський організм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив у другій лікарні (саме лікарні), все ок. Єдине що, якась в мене особливість організму, що дуже плакав. Сльози самі лились, не знаю чого, при тому, сильного дискомфорту не було, тобто це було типу як рефлекс. :)

не ти один, у мене теж від теї процедури очі сльозились, да і я теж був під наглядом студенток, а так то перший раз якось був нетакий страшний як думається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...