Перейти до змісту

пыдкажыть програму для ремапынга бед секторыв


Рекомендовані повідомлення

Victoria здається є віндова. але ніколи не користувався. А чим загрузочна не підходить?

З.І. http://hdd-911.com/index.php?option=com_docman&Itemid=31&task=view_category&catid=81&order=dmdate_published&ascdesc=DESC

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вікторія не ремапить, тоді нічого не вийде,

сам стикався, виявляється, що програма тільки призначає кандидата на ремап, а вирішує чи ремап відбудеться, програма вінта, одні фірми і версії краще інші гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви мене не чуєте.

потрібна програма яка працює з під ВІНДОВСА.

офіційна прога WD каже що бед секторів надто багато і йди на...

я не маю можливості вимкнути комп і сидіти в вікторії в досі, бо купа роботи. а ремап займає багато часу.

Victoria здається є віндова. але ніколи не користувався. А чим загрузочна не підходить?

З.І. http://hdd-911.com/i...ed&ascdesc=DESC

не працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://hdd-911.com/index.php?option=com_docman&Itemid=31&task=view_category&catid=81&order=dmdate_published&ascdesc=DESC

При запуске Виктория тихо устанавливает драйвер PortTalk.sys, который должен скопироваться в system32\drivers, в вашем случае, видимо, этого не произошло - скопируйте под админом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви мене не чуєте.

потрібна програма яка працює з під ВІНДОВСА.

офіційна прога WD каже що бед секторів надто багато і йди на...

я не маю можливості вимкнути комп і сидіти в вікторії в досі, бо купа роботи. а ремап займає багато часу.

Victoria здається є віндова. але ніколи не користувався. А чим загрузочна не підходить?

З.І. http://hdd-911.com/i...ed&ascdesc=DESC

не працює

Victoria на 64-bit системі працювати не буде. Єдиний варіант - версія під ДОС, хоча вона теж бачить не всі сучасні контроллери. Впринципі, весь смисл ремапа під ДОСом в тому і полягає, що програма отримує ексклюзивний доступ до вінта, і займатися ремапом їй ніщо не заважає. А під віндою до диску завжди ідуть звертання, що і погіршує якість роботи програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо секторів надто багато то вікторія до одного місця. Єдиний варіант просканувати виявити приблизне розташування бедів, і якщо є цілі зони, то в них і ставити вінду-чи записувати що потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не маю можливості вимкнути комп і сидіти в вікторії в досі, бо купа роботи. а ремап займає багато часу.

Так а шо на нічку мішає запустити вікторію сканити з атоматичним ремапом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити ремап з під віндовса - то нічого не буде, тільки біос - багато раз з таким стикавсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ню ню.

Яким же боком метод доступу до диску впливає на перенос інформації з одного сектора в у вільне(зарезервоване місце) і маркування сектора як B.

Якщо HDD підтримує ремап, то вікторідя фор віндовс, прекрасно справляється з цією задачкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ню ню. Яким же боком метод доступу до диску впливає на перенос інформації з одного сектора в у вільне(зарезервоване місце) і маркування сектора як B. Якщо HDD підтримує ремап, то вікторідя фор віндовс, прекрасно справляється з цією задачкою.

не справиться, якщо переназначаєш вінт на якому система і вона в даний момент завантажена. якщо ремапити якусь файло помойку без ОС то без проблем.

Раджу пробувати загрузочну версію. Використовува дукілька разів все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай програмки, які працюють з під DOS-а - працюють значно краще. Ніж з під вінди.

Тому MHDD рулить.

Ну і вікторія. Перед тим радив би вбити всі існуючі розділи і пройтися по вінту чимось на кшталт LLF tool (Low Level Format tool).

Але ,я впевнерий, що вінту вже 3,14зда... вибачте, мій французький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ню ню. Яким же боком метод доступу до диску впливає на перенос інформації з одного сектора в у вільне(зарезервоване місце) і маркування сектора як B. Якщо HDD підтримує ремап, то вікторідя фор віндовс, прекрасно справляється з цією задачкою.

не справиться, якщо переназначаєш вінт на якому система і вона в даний момент завантажена. якщо ремапити якусь файло помойку без ОС то без проблем.

Раджу пробувати загрузочну версію. Використовува дукілька разів все ОК.

Зрозуміло що пиляти вінт на якому сидиш не зовсім розумно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці баракуди в більшості випадків йшли в смітник. у мене вже був один такий) спочатку сс зловив..потім почав сипатись. і цей так само. він давно був як файлосмітник для всього непотрібного. відчував що довіряти йому не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічна ситуація, теж баракуда. Спочатку матюкався на неправильне паркування головки, потім пішли беди. після чого не давав зайти в вінду, при тому що сама ось стояла на іншому фізичному диску. при спробі ремапінгу, починав жостко шкрябати і зависати. Просканував вікторією задом наперед, відсік перші 150гіг, решта живе вже рік як файловий смітник)

P. забув додати, початок диску з бедами залишив нерозміченим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...