Перейти до змісту

Сидорук Богдан Олександрович


Kamazaka

Рекомендовані повідомлення

Сидорук Богдан Олександрович

ПриватБанк

5167 9872 0795 5119

номер тел. +380986187209

Кинув мене на 1400грн.

Купив у нього ноут на аукро, а як вияснилось він продае йоно не перший раз і не тільки мені. На звязок не виходить. Один раз вдалось дозвонився, на що отримав відповідь "Роби що хочеш, але грошей в мене немае". Живе в Мирині (Ковельського району) або ж звідти родом. Мае братів купу. Теж одному дзвонив брату але він з ним певне за одно. Ні один ні другий толком навіть говорити не вміють, вирвались десь з лісу. Завтра пишу заяву в міліцію на нього.

Не раджу мати справу з ним взагалі якщо цінуете свої гроші та час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплата при получении и нет проблем,как вы так платите? Это такой популярный развод... Не ведитесь на "сладкую" цену

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще популярним розводом являється прохання скинути завдаток гривень так 100) От наївні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплата при получении и нет проблем,как вы так платите?

Оплата тільки при отриманні і після перевірки. Давно так купую і ніхто не кидає. Зараз же немає дефіциту як за радянських часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція не допоможе,зараз дуже багато таких розводів,і не факт шо ваш Сидорук Богдан Олександрович це саме Сидорук Богдан Олександрович,

В мене був схожий випадок,копи сказали шо Луганські і Донецкі біженці таким промишляють,знайти нікого не можливо,так як це треба відслідковувати банківські операції,а Приват Банк таку інформацію не надає..

Тому радійте що лише 1400 і забудьте.

А тій людини воно повернеться бідою,не сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луганські і Донецкі біженці таким промишляють

дивно, що стрибки курсу на біженців ще не списали і проблеми в ЖКХ... :)

тут наших місцевих ушльопків вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще популярним розводом являється прохання скинути завдаток гривень так 100) От наївні)

Ну, зазвичай продавці, які відправляють товар, просять передоплату в розмірі доставки в обидва напрямки і вважаю, що це нормальна практика, чи люди, які продають, мають нести збитки, коли товар не буде забраний.

А в принципі на сайтах де є рейтинг, враховуйте його, де нема, це завжди "на власний страх та ризик").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ноут куплений через Аукро, то Аукро декларує захист до 5000 грн,але для того щоб з допомогою аукро повернути кошти необхідно щоб була заведена справа в міліції і було документальне підтверджання платежу. Так що заяву треба писати по любому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліція не допоможе,зараз дуже багато таких розводів,і не факт шо ваш Сидорук Богдан Олександрович це саме Сидорук Богдан Олександрович,

Читайте перший пост ТС - Сидорук Богдан Олександрович

ПриватБанк

5167 9872 0795 5119

В разі початку кримінальної справи, Приват банк надасть таку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж одному дзвонив брату

Цьому? http://vk.com/myhailosydoruk

Так це його брат. Чи родич. То немае значення. Але я подзвонив та кажу що брат займаеться такою хернею і я не хочу сваритись за 1400 гривень якщо він їх поверне. Але то не допомогло.

Так його звати саме Сидорук Богдан бо маю рахунок-виписку з приватбанку. З приводу того що треба було наложкою купувати. Так а хто знав?!? Це мене перший раз з Аукро так кидають бо хлопчиків з сландо "дай сто гривень" я посилаю одразу. Заяву напишу в міліцію вона не дуже приемна, бо це шахрайство, а якщо хлопець рецедевіст то матиме проблеми.

P.S. З приводу страховки аукро то я вам скажу що одного разу товариш стикнувся з тою страховкою, то майже два місяця мозги ї**ли але грошей не повернули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аукро - це гаувняний сервіс, тому надіятись на нього не треба.

Можна навіть подумати що вони заодно з кидалами, чомусь для ібея не треба кримінальних справ і так далі, достатньго чеку чи там мінімуму доказів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на роботі працює Сидорук М. з Мирина...

щось взнаю - відпишу...

отже, Сидорук М. його рідний менший брат, працює, не випиває - толковий хлопчина.

В Богдана це не в перше, кидав і на більші суми... Малий говорив із ним про дану ситуацію - йому по***

така от ситуація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заяву напишу в міліцію вона не дуже приемна, бо це шахрайство, а якщо хлопець рецедевіст то матиме проблеми.

Звичайно треба звернутись в міліцію, за такі речі світить стаття, а може і дві все залежить від обставин....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заяву катай однозначно, інакше цей шахрай з-под-ковлє буде добре себе чухати і займатись чим займається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заяву катай однозначно, інакше цей шахрай з-под-ковлє буде добре себе чухати і займатись чим займається...

все почалося із азартних ігор в інтернеті, спочатку поперло, а потім почав провалювати все, заліз в борги і пішло поїхало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби, якщо оплата через банк чому не отримати страховку Аукро? ....

Мало того поки ви не звернетеся на Аукро інші люди ризикують ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, зазвичай продавці, які відправляють товар, просять передоплату в розмірі доставки в обидва напрямки і вважаю, що це нормальна практика, чи люди, які продають, мають нести збитки, коли товар не буде забраний.

воно то так, але є одне але - тут може понести збитки як продавець, так і покупець, це вже залежить від багатьох обставин та ситуацій.

сам неодноразово і продавав без завдатку і просив його (50-100 грн), так і купляв і висилав тих самих 50-100 грн. наперед.

В будь-якому випадку, щоб не витрачати навіть час, то подивіться на рейтинг продавця, скільки часу він зареєстрований на сайті, обговоріть з ним подробиці товару, це зможе допомогти вичислити кидок, коли продають неіснуючий товар (наприклад, нещодавно мав намір придбати планшет на сландо, продавець зареєстрований недавно, має декілька лотів по привабливій ціні, хоче завдаток 100 грн., в процесі прошу скинути додаткові фото, а він просто копіює фотки з сусіднього оголошення, питаю що за фігня, а він каже - просто планшет запакований, не хочу псувати коробку, потім вислав "справжні" фотки, вони теж виявилися копійованими)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як я новенький тут, більш ніж два повідомленя не можу писати.

Хто він і звідки відомо. Довго шукати не доведеться. Його акаунт на аукро вже заблокований.

http://aukro.ua/show...hp?uid=25740926

Заява в міліцію написана. Пізніше звернусь в приватбанк з заявою про закриття його рахунку на підставі шахрайства.

Так як він кидае людей не вперше то діло піде швидше якщо ще хтось звертався по нього до міліції.

Але й прибацаний хлопець. Пишу йому - "Поверни гроші та я до тебе притензій не матиму, а як не то пишу на тебе заяву в міліцію та більше тебе просить не буду і спілкуватись також"

На що приходить відповіть (цитую дословно)

"В скільки годин ви напишите заяву, щоб я явився у міліцію і все вирішів, як розуміти те що після заяви ви не будите на звязку зі мною."

і за ним одразу інше повідомлення від нього. (цитую)

"Я просто не можу зрозуміти, вам гроші копенсує аукро а по заяві в міліцію кому платити, вам чи аукро."

:_14: :_14: :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все факты переписки по инету с этим человеком,запись телефонного разговора(диктофон),постарайтесь максимально вытянуть из разговора правду,о получении денег и кидка с его стороны-предоставьте в милицию на блюдечке с голубой каёмочкой,они там такое люблять.Так же помогает неожиданная встреча с этим пареньком в присутствии двух ваших знакомых-свидетелей,не родственников,факт фиксации и признания этого клиента так же фиксируем и на блюдечке подаём)

А то может быть трабла.Вот возьмёт он и скажет,в кабинете дознания:деньги получил,лот вручил лично в руки,по просьбе покупателя.И чего тогда делать будете?

Не прекращайте курировать ваше обращение в органы!Чуток позже продублируйте по прокуратуре,указывая номер вашей заявы.Желаю удачи.А вообще всё странно)имхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізніше звернусь в приватбанк з заявою про закриття його рахунку на підставі шахрайства.

Ага, а завтра Петя, прийде і напише на Васю, бо Вася гондон, а Маша на Наташу, бо Наташа чоловіка у Маши відбила. )) Таке тіко через суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а завтра Петя, прийде і напише на Васю, бо Вася гондон, а Маша на Наташу, бо Наташа чоловіка у Маши відбила. )) Таке тіко через суд.

ПБ може заблокувати рахунок і без рішення суду - у них своя служба безпеки, просто звернень має бути доволі багато, або просто "підозріла" діяльність по рахунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ноут куплений через Аукро, то Аукро декларує захист до 5000 грн,але для того щоб з допомогою аукро повернути кошти необхідно щоб була заведена справа в міліції і було документальне підтверджання платежу. Так що заяву треба писати по любому.

Підтримую, лише декілька днів тому мені Аукро повернули кошти, але щоб підпасти під " Програму Захисту Покупців" потрібно, щоб були виконані такі умови -

1. Рахунок для оплати співпадав з рахунком продавця, якщо платили через Приват-24 робіть скриншоти операції, це полегшить розляд, можете самі на своїй сторінці Приватбанка роздрукувати про цю операцію.

2. Потрібна ваша заява в міліцію про шахрайство, щоб її зареєстрували і вам видали квитанцію.

3. Зробіть копії переписки.

.

Можу вам детальніше розказати, пишіть в приват, у мене є копії необхідних документів.

Вся процедура повернення у мене тривала близько двох місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...