Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще пам"ятаєте за Сашу Волошина?

Так от - апеляційний суд його виправдав, не побачивши складу злочину. А суддя після цього - пішла у відставку. Соупадєніє? Не думау!

Отака х*№ня, малята. Тепер Волошин подається на поновлення.

 

 

Волошин.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацанчікі аля "Дорожний Контроль" - за бабло тролять нову (і тільки НОВУ) Поліцію. 

Кому це вигідно? Та тим, хто маніпулює "громадською думкою" з метою змістити одних і поставити інших. Раша24 мєсного разліва. 

Підараси, одним словом, по мові ж видно, шо за братва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув відео - х...ня повна. Ніачьом. Хтіли сєнсацию, обламались і почали скавуліти. Я б не здивувався б, якщо й "москвич" підставний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Пацанчікі аля "Дорожний Контроль" - за бабло тролять нову (і тільки НОВУ) Поліцію

нафіг та дурня піздь*ж га ? Скільки ти їх відео подивився ? половину одного ролику ? один ? Нахєр ті тупі ярлики через просмотр одного ролика чи його частини ? Діма, ти вже не вперше замєчєн в такій хєрні. Чуть глянув, не понравилось, значить піда*аси. Піз*єц. Я іменно про *Дорожний контроль* єслі шо, а не про відео постом вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Пацанчікі аля "Дорожний Контроль" - за бабло тролять нову (і тільки НОВУ) Поліцію. 

Взагалі-то, "Дорожній Контроль" займався своєю діяльністю ще при правлінні Януковича, коли поліціїї і в помині не було. Більше того, в ті часи, як ти виражаєшся, "тролити" (а по факту викривати порушення мєнтів) було набагато небезпечніше, ніж зараз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене однокласник на керівній посаді в ДК. Вони - пацанчікі "на замовлення". Я стільки  їх відео передивився - тобі й не снилось, при чому "оригінальне". Нахєр та піздьож, якщо ти не знаєш ситуації??? Я глянув більше за тебе разів в десять. І розмовляв "з перших уст". 

Телеканали Льовочкіна працюють за правилом "один до пяти (чи десяти)" - тобто п"ять новин про спорт/життя, а шоста - про якусь незрозумілу хуєту аля "Яценюк- жид" або "Гройсман зливає Україну". І якщо люди вірять, що в спорті 2х2=4, то так само вірять і в політичних новинах, хоча їм підносять зовсім інше.

Видихай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на додаток: "Дорожній Контроль" корінням йде з Донецька. Самим крепким таким корінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, difoto сказал:

В мене однокласник на керівній посаді в ДК. Вони - пацанчікі "на замовлення". Я стільки  їх відео передивився - тобі й не снилось, при чому "оригінальне". Нахєр та піздьож, якщо ти не знаєш ситуації??? Я глянув більше за тебе разів в десять. І розмовляв "з перших уст". 

Телеканали Льовочкіна працюють за правилом "один до пяти (чи десяти)" - тобто п"ять новин про спорт/життя, а шоста - про якусь незрозумілу хуєту аля "Яценюк- жид" або "Гройсман зливає Україну". І якщо люди вірять, що в спорті 2х2=4, то так само вірять і в політичних новинах, хоча їм підносять зовсім інше.

Видихай.

ми точно про один й той же Дорожній контроль говоримо ? я про тих двох пацанів, ссилки на канали яких я давав в тій темі, що ти почав сьогодні про *адвокатів*

ОМ Тв навряд чи канал льовочкіна, й в них 50 роликів про парашу й один про Україну, знов 50 про парашу й один про Україну, знов не вписуєтся в твоє правило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ми точно про один й той же Дорожній контроль говоримо ? я про тих двох пацанів, ссилки на канали яких я давав в тій темі, що ти почав сьогодні про *адвокатів*

так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, difoto сказал:

так.

Ну значить ми ЗОВСІМ різні ролики дивились, а я за ними слідкую вже давно й про нову поліцію бачив лише декілька штук й не всі погані, в основному в них про стару переатестовану поліцію й *косарів* на дорогах. Я не знаю, що там за така дика завуальованопродумана многоходовочка, коли тобі дають дивитись одні ролики, а в ефір викладають зовсім інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto а як же купа відео де "пацанчікі з ДК" тролять страрих мусароф але переатестованих? А як же відео де пацанчікі тролять пацанчіків в Одесі біля шлагбаума, де доять водіїв за проїзд по якійсь вуличці? А як же відео де пацанчікі з ДК тролять мусорський пост на Закарпатті, де доять водіїв фур?

То що на рахунок "нову (і тільки НОВУ)"? І це я подивився їхніх відео на порядок менше ніж ти чи Мань'як. Може то тільки мені такі ролики попадаються? Я жодної закономірності не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я обожнюю умніків, які хочуть мені довести очевидні речі. :)

По-перше я написав "аля". По-друге , спеціально для умніків ще раз і по буквам: на сотню "ідейних" в ДК може бути три проплачених мудака, які чекають команду "фас". Так діє "народна журналістика". Як заставити людей їсти гавно? Треба зліпити з нього цукерки і кинути у тарілку із звичайними карамельками, тоді всі будуть жерти і нахвалювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@difoto на Ютюбі є кілька каналів людей, які раніше засвітилися в ДК. То як розцінювати твоє "аля"? Все що не ДК підпадає під "аля"? Наприклад, vitalino1980, ORJEUNESSE - це ДК чи "аля ДК"?

Добре що для тебе деякі речі є очевидними, але трапляється таке, що для інших людей ці речі такими не є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай не будем переходити з загального до окремих. Я описав, що являє собою ДК у ролі "народних журналістів" - їхня мета - тролити ДАІ (а нині - патрульну поліцію), або, якщо вам так зрозуміліше - "виводити на чисту воду", підіймати суспільний резонанс, формувати думку "всі мєнти - хабарники та порушники".

Під гаслами цієї цілком справедливої "ідеї" часто-густо трапляються замовні матеріали проти конкретних осіб, або в загальному "проти копів". Це розповсюджена практика 99% ЗМІ, коли на фоні ніби-то позитивних новин, подій, репортажів, тощо - подають замовний матеріал під потрібним соусом. 

Як приклад - ті ж Волиньньюз, які завжди вихваляють Палицю і "Варту порядку" і при найменшій нагоді топлять Лапіна і "Самооборону" (та й меру перепадає частенько), при тому в загальному виглядаючи, як цілком нейтральне інтернет-видання.

Для людини, яка не в курсі цієї кухні це дико і дивно: "Ну як такі пацани, які хабарників ловлять, боряться з "мєнтовскім бєспрєдєлом", відстоюють права водіїв - як вони можуть знімати замовні репортажі???" А отак. Скажу навіть більше - 90% тих ДК-шників дійсно думають, що вони - за ідею, не підозрюючи про маніпуляції ними.

Можна ще довго писати і розжовувати, але резюмуючи - скажу так: серед копів є під*р№си, і серед ДКшників є п*д№раси. (Почитай при нагоді про засновника ДК, біографію з початку 2000-х десь. Якщо про весь ДК судити по Шапошнікову - то там взагалі ад і угар!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, я дивлюся відео, де копи (даїшники) беруть взятки, а мені говорять, що це заказуха, про якісь карамельки і гавно... Ді, якщо ти не можеш відрізнити гавно від цукерок, то не потрібно за всіх розписуватися. Ти говориш так, як будь-то серед копів (даїшників) є пару під@расів, тіпа так, виняток. А в народі знають, і я знаю, що всі вони брали, і переважна більшість були під@раси. Як зараз? З мене ще не брали, але як показує відео, деякі беруться за старе, і якщо не буде таких активістів, якщо копи відчують безнаказанність - людський фактор і наш менталітет візьме гору. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч , @difoto  говорить якраз про таку помилку

Эвристика доступности  

ed-1.jpg

Эвристика доступности (англ. availability heuristic) – это весьма распространённая ошибка, которую наш мозг делает, предполагая, что примеры, легко приходящие нам на ум, являются самыми важными или превалирующими вещами.

Результаты исследования, проведённого Стивеном Пинкером из Гарвардского университета, показали, что мы живём в наименее жестокое время в истории человечества. Сегодня намного больше людей, живущих в мире, чем когда-либо. Число убийств, изнасилований, сексуальных домогательств и случаев жестокого обращения с детьми неуклонно снижается.

Многие люди удивляются, когда слышат эти статистические данные. Некоторые до сих пор отказываются в них верить. Если мы живём в самое мирное время в истории, тогда почему в мире происходит так много войн прямо сейчас? Почему каждый день мы слышим новости о том, что где-то кого-то убили или изнасиловали? Почему так часто случаются террористические акты и разрушения?

Добро пожаловать в эвристику доступности.

Ответ заключается в том, что мы живём в мире, где о каждом событии тут же становится всем известно. Информация о какой-либо катастрофе или преступлении является широкодоступной, как никогда прежде. Зайдите в Интернет, и Вы найдёте столько информации о недавних событиях, сколько вряд ли бы уместилось в одном выпуске газеты сто лет назад.

Общий процент опасных событий уменьшается, однако вероятность того, что Вы услышите о них, возрастает. И поскольку информация об этих событиях всегда доступна, наш мозг считает, что они происходят с большей частотой, чем есть на самом деле.

Мы переоцениваем влияние того, о чём помним, и недооцениваем превалирование событий, о которых мы ничего не слышали.

Hide  

так проблеми звичайно є, але дуже часто інформаціює маніпулюють,

4 роки, після того як я пішов з телекаканалу news one, мене позвали на головного відеоінженера у 2011 році, в канала змінились кілька власників, і от я прийшов і бачу, таку штуку, кожен день ідуть усі новини, але кожного дня з пальця висмоктують 2 сюжета з трьох тем: євреї, нацисти, геї. Для чого це їм, здогадайтесь.

Так само і тут, от ти дивишся такого правдоруба вітальку, він одного рубає по ділу, друго-го, третього, і вже п"ятого, якого він працює на замовлення і підмонтовує факти, ти 98 % схаваєш.

3 hours ago, difoto said:

"всі мєнти - хабарники та порушники"

пам"ятаєте такого василь противсіх, тут така ж система, розпорошити, посилити недовіру, усі проти всіх, чудово, батько махно вас чекає у пеклі.

новину і інформацію часто можна подати зовсім по іншому, при тому так, що комар носа не підточить, особливо коли немає доступу до оригінальних відео, коли є бюджет і час, а ще коли в журналістів великі амбіції, о-о то для замовника золота жила...

про це і говорить @difoto , а не про те щоб прикривати очі на хабарі,

мало хто намагається зрозуміти, чесних копів, які прийшли і їм зараз ой як нелегко, криві закони, система їх витравлює або ж перетравлює, просто бидляцькі порушники (подивишся нічну варту, люди, за рівнем культури зімбабве)https://youtu.be/KqtWVrCPrRE?t=227  саме з цього часу 15 секунд достатньо.

 

зате кожен, ладен їх підгадити, "вони усі там такі", "нічого не змінилось", якщо нічого не змінилось як могло статись наприклад таке, за яника воно б навіть не мало шанса вилізти

Усі забули як 22 червня патрульна поліція затримала Славіка п'яного в зюзю на "лівому" донецькому Range Rover з підробленими документами. Range Rover з штрафмайданчика.  
Hide  

і тут зазлуга не так журналістів і волонтерів, як простих копів, що його взяли і не погодились на хабар, а суми там були ого-го,

але про це ж не будеш кричати кожен, день, бо ж славіка не посадили, а раз суди працюють по старому, то і копи по старому, мішати з лайном так усіх підряд, а совісні копи і волонтери, після кожного лайна на вентилятор, ще більше будуть втрачати мотивацію допомагати жителям країни Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Ти говориш так, як будь-то серед копів (даїшників) є пару під@расів, тіпа так, виняток. А в народі знають, і я знаю, що всі вони брали

Чувак, ти проясни мені: брали чи беруть? Напуркуа ти мені розказуєш про даішників, коли в нас вже два роки патрульна поліція працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Чувак, ти проясни мені: брали чи беруть? Напуркуа ти мені розказуєш про даішників, коли в нас вже два роки патрульна поліція працює?

 

Чувак, а ти спробуй прочитати весь мій коментар і можливо знайдеш відповідь на своє запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова патрульна поліція бере хабарі? Тебе це так бентежить, що кушать нє можеш? Давай факти, або не тойво при пацанах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...