Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

просто нова форма і нові люди асоціюються з американським фільмом

Вже як є,ну і Бог з ним.Аби результат був.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

нормально-нормально. Ще можна туди адекватних колишніх атошників брати. Хлопці і досвід мають і при ділі будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте,хто керує патрульною службою: Фацик,ака Фацевич.Командир Світязя.Наш,Лучанин.

Все вийде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не забувайте хто керує Київською міліцією....

я тоже думаю, шо все шо вони хочуть у них вийде, але нажаль не у нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття про Терещука та його призначення. Досить цікаво.

Незаменимых у нас есть. Решением президента на должность главы столичной милиции вернули попавшего под люстрацию генерал-майора

Порошенко решил стать вторым Януковичем – так комментирует возвращение Александра Терещенко в киевскую милицию глава парламентского антикоррупционного комитета Егор Соболев

Сегодня люстрированный глава киевской милиции Александр Терещук на своей странице в фб сообщил, что вновь возглавил столичное МВД. Он начал свой пост в сети с сообщения о новой патрульной службе, а потом, как бы между делом, написал, что министр МВД Арсен Аваков подписал приказ о его назначении на эту должность.

Примечательно, что МВД не стало на своем официальном сайте в новостях вывешивать информацию о том, что Терещука опять поставили на руководство киевской милицией, правда, на сайте, в руководстве столичного управления, он уже указан как начальник ГУМВД в г. Киеве.

Само назначение Терещука в МВД тоже комментируют очень осторожно. Глава пресс-службы МВД Артем Шевченко в разговоре с НВ отметил, что еще не знает, подписывал ли Аваков приказ о назначении Терещука.

«Я подозреваю, что Терещук написал правду», - сказал Шевченко.

Но остается вопрос, как люстрированный Терещук вернулся на свою должность?

Главой столичной милиции Терещука назначили летом 2014 года. Как говорят источники НВ в МВД, Терещук был туда назначен по квоте президента Петра Порошенко.

«Терещук возглавлял Волынскую милицию [с ноября 2012 по июль 2014 года возглавлял Управление МВД Украины в Волынской области.], когда она разгоняла местный Евромайдан и, в том числе, с применением светошумовых гранат», - напоминает жизненный путь нынешнего столичного милиционера нардеп от Самопомощи Егор Соболев.

Помимо неоднозначного прошлого, есть вопросы и к настоящему Терещука. Программа Наші гроші рассказала о трехэтажном доме Александра Терещука в Жулянах. Дом построен на земле, арестованной СБУ в 2010 году по подозрению в незаконном выделении. Аресты на эту землю так и не были сняты.

Сам Терещук, учитывая его прошлое, работу на руководящих постах МВД при Викторе Януковиче, подпадал под люстрацию. На одном из заседаний Кабмина премьер-министр Арсений Яценюк радостно заявил, что Терещук попал под люстрацию и уволен.

Правда в МВД не подтверждают, но и не опровергают, что Терещук был уволен со своей должности из-за люстрации.

«Его уволили согласно приказу министра. Арсений Петрович приказы не подписывает. То, что сказал Арсений Петрович, я за это точно не отвечаю. Министр подписал приказ о его увольнении», - говорит НВ глава пресс-службы МВД Артем Шевченко.

3 июля президент Петр Порошенко подписал указ о неприменении люстрации в отношении Александра Терещука. Указ был подписан на основании ходатайства комитета по вопросам национальной безопасности и обороны.

Видимо, руководствуясь этим указом, МВД и вернуло Терещука на должность главы столичной милиции.

«Специально для него президент отменил его люстрацию», - говорит журналист программы Наші гроші, делавшей передачу о Терещуке, Денис Бигус.

«Там же был механизм, там было решение комитета по обороне и нацбезопасности, там же был указ президента. Если не ошибаюсь это не первый силовик, который таким образом возвращен на государственную службу. Таким же образом возвращен и первый зам начальник генерального штаба генерал-полковник Воробьев», - говорит Шевченко.

Его слова подтверждает и нардеп Соболев.

«Мы на его [Президента Порошенко] просьбу ему предоставили возможность, чтобы возвращать военных генералов, которые служили для Януковича, но могут быть полезны в нынешнем Генштабе во время войны. Мы так написали закон, что он позволили некоторых людей возвращать с люстрации. Какое отношение Терещук имеет к Генштабу и войне, я не знаю», - говорит нардеп.

Зачем возвращать такого неоднозначного человека как Терещук на должность главы столичной милиции, учитывая, что репутационные риски от этого для власти будут очень сильны?

В Народном фронте, по чьей квоте был назначен глава МВД Арсен Аваков, говорят о том, что возвращение Терещука произошло в рамках нынешних договорённостей команды президента и команды премьера.

«Это некий жест доброй воли команде президента. У нас и так сложные отношения, Аваков знает, что АП против него готовит войну, плюс у нас во всю идут переговоры по общему списку на местные выборы», - говорит НВ нардеп близкий к Яценюку.

Артем Шевченко считает, что Терещук достаточно профессиональный работник, а комитет и президент сочли нужным и возможным чтобы его знания и опыт были востребованы на государственной службе.

«Он настолько нужен, что можно на все забить и его поставить обратно. Почему он настолько нужен – я сейчас не берусь говорить», - говорит журналист Денис Бигус.

«Просто Петр Порошенко решил стать Виктором Януковичем, я по-другому этот шаг объяснить не могу», - уверен нардеп Соболев.

Чесно кажучи, те, що він повернеться назад, до своєї посади, я зрозумів, коли прокурор Волинської області Чепіжак заявив, що "...в той день 19 лютого 2014 року колишній начальник УМВС у Волинській області Олександр Терещук намагався не допустити того, щоб значна кількість людей потрапила до приміщення управління." Це була прелюдія до сьогоднішнього призначення. Діяли хлопці на випередження. "Многоходовочка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підняли вже шуму на весь інет. Не робіть з них Богів, вони звичайні люди, а як ми всі знаємо, людині властиво помилятись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як світ оцінив нову київську поліцію

Нова поліція в Києві не залишилась непоміченою. Світові ЗМІ по-різному оцінили такі реформи в Україні та висловили свої припущення стосовно майбутнього новоствореної структури.

Так, New York Times зауважили, що створення такої поліції є, окрім всього іншого, важливим кроком у розриві України з радянським минулим.

Навчені американськими і канадськими тренерами і одягнені в менш мілітаристські уніформи з назвою “Politsiya”, щоб відзначити розрив зі старим, радянським стилем “Міліція”, молоді офіцери пообіцяли уникати хабарництва, пов’язаного із їх роботою.

Це був, мабуть, найпомітніший розрив з радянським минулим України та з промосковським президентом Віктором Януковичем.

Та не все так оптимістично. Головну проблему американський аналітик бачить у тому, що існуюча нині система, яку не знищили повністю, може завадити новим поліцейським уникати хабарництва.

Німецьке видання DW налаштоване більш оптимістично.

Вони зауважують, що кияни переважно тепло зустрічали появу людей у новій формі. Довгоочікувана реформа також викликала справжній інтерес серед жителів міста. Також вони зазначають, що люди середнього віку були більш обережні у своїх оцінках, аніж молодь.

Зламати корупційну систему в лавах МВС та повернути довіру громадян до правоохоронців — таким керівництво міністерства внутрішніх справ України бачить головне завдання нової української поліції, та варто згадати, що раніше вже було багато анонсів подібних реформ, які не виправдали очікувань,

— пояснює видання.

Видання Euronews було більш змістовним в аналізі реформи. Вони звернули увагу на деталі та зауважили, що нова поліція має всі шанси стати успішною через низку факторів: це і те, що нових поліцейських навчали інструктори, які були запрошені з США, Канади та Японії, і те, що новим патрульним суттєво підвищили зарплату.

Та вирішальним фактором журналісти вважають самих ініціаторів реформ.

Багато з тих, хто допомагав реалізувати нову поліцію, працював над аналогічним проектом в Грузії. Результат Грузії у цій сфері зараз вражаючий, тож всі шанси отримати такий результат має і Україна.

Але і тут не обійшлося без критики.

Зміни призвели до часткового розпуску існуючих патрульних сил, що залишилися з радянських часів, тобто суттєво зросте рівень безробіття тисяч старих офіцерів міліції. І по мірі розвитку реформи їхня кількість буде тільки зростати, а програми їх перекваліфікації наразі не існує.

Вочевидь відгуки суперечливі, але всі згодні з тим, що ця реформа була необхідна і вона є показником політичної волі нашої держави, а такий незаангажований погляд світових аналітиків лише допоможе Україні розвиватися в демократичному, цивілізованому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от останнім часом Україна тільки тим і займається, що створює "картиртинку" для світу, і намагається сподобатись тому світу - одобрять чи не одобрять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишуть, що нові патрульні попали в незначну аварію, але думаю це не столь критично

та не критично але ПДР порушували нові поліцаї.

147061.jpg

d98190e602e29248a212ddb35de54ce6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реформи - це добре.

Нєфуй! Роздули. Мєнти.. ДАЇ-шники. Весь світ має одне - поліція. Яка поділена на служби. Які між собою взаємодіють.

Може то собі піти?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конфлікт поліції з ментами з Оболонського райвідділу м.Києва: Поліція vs міліція: новий конфлікт

Менти навіть не задумуються (чи за звичкою - не хочуть задумуватись) чого суспільство так позитивно сприйняло нову поліцію і видало їм величезний кредит довіри? Бо менти реально всіх вже заіпали, просто неймовірно заїпали. Люди не бачать в тих особах - ментах, захисту, законність, охорону інтересів. Тому і зрозуміла ця конфліктна ситуація: відібрали такий ласий шмат в ментів як патрулювання вулиць; менти невпевнені в своєму майбутньому. Мені цікаво: як на цю ситуацію відреагують фейсбучники Аваков та Геращенко, а також недобитий-недострелений недолюстрований Терещук? Оболонських ментів знаю - особи ще ті. Крім того, в Терещука може бути конфлікт інтересів по цьому райвідділу - там на одній з керівних посад працює його протеже, з яким він пропрацював пліч-о-пліч багато років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай Боже, щоб змінилась не тільки форма( одяг), поліції. До поки люди не побачать ДІЇ поліції, довіра до цього "органу " так і буде залишатись на рівні НУЛЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конфлікт поліції з ментами з Оболонського райвідділу м.Києва: Поліція vs міліція: новий конфлікт

Аваков звільнив низку офіцерів міліції за нездатність співпрацювати з поліцією

Кілька офіцерів Київського міськуправління внутрішніх справ були звільнені у зв'язку з нездатністю співпрацювати з новоствореною Патрульної поліцією. Про це в п'ятницю, 10 липня, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на розширеному засіданні колегії МВС, передає кореспондент НБН.

«У нас всього кілька днів працює Патрульна поліція в Києві. За цей час ми побачили кілька досить неприємних епізодів комунікації нових поліцейських з так званої старою міліцією... Подекуди чудово спрацювалися, наприклад, у Голосіївському районі, в інших. А подекуди є неприпустимі речі», – зазначив пан Аваков.

«У цьому зв'язку сьогодні мною прийнято рішення про звільнення з посад низки офіцерів Київського міського главку, в тому числі, начальника Деснянського районного управління... у тому числі, двох майорів Оболонського райвідділу», – повідомив міністр.

За його словами, він також оголосив про службову невідповідність начальнику Оболонського райвідділу міліції.

Як повідомляв НБН, 4 липня нові патрульні поліцейські Києва почали своє перше патрулювання міста. За першу ніч патрульні затримали двох злодіїв і зареєстрували 15 ДТП.

Голови ОДА вишикувалися в чергу і просять прискорити появу патрульних – Порошенко

Голови обласних державних адміністрацій вишикувалися в чергу з проханням прискорити поява патрульної поліції в регіонах. Про це в п'ятницю, 10 липня, в ході розширеної колегії Міністерства внутрішніх справ заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент НБН.

«Позавчора (8 липня – НБН) в Одесі я проводив нараду, де були всі силовики, де була присяга на боротьбу з корупцією, забезпечення безпеки держави, протидію терористичним атакам... До мене в чергу вишикувалися глави обласних адміністрацій з наполегливим проханням прискорити поява патрульної поліції в областях», – повідомив пан Порошенко.

За його словами, це «як колись у радянські часи за якимось дефіцитним товаром шикувалися в чергу і вимагали щось зробити, щоб прискорити».

Він додав, що хотів би, щоб цей позитивний досвід по всій Україні був поширений як можна швидше, але з іншого боку, «не дай Бог в гонитві за швидкістю реформ втратити в якості патрульних поліцейських, втратити і порушити вишкіл, порушити технологію відбору в патрульну поліцію і тим самим підірвати довіру до неї».

Нагадаємо, Петро Порошенко вважає найкращою кандидатурою на посаду голови Нацполіції заступника глави Міністерства внутрішніх справ Еку Згуладзе.

Як повідомляв НБН, 4 липня нові патрульні поліцейські Києва почали своє перше патрулювання міста. За першу ніч патрульні затримали двох злодіїв і зареєстрували 15 ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виведення за штат (а не звільнення, як дехто в ЗМІ писав) співробітників Миколаївського ДАІ виявилось черговим повним пшиком - йовбаки на місці, скоро на дорогах Миколаївщини:

На Николаевщине у работников ГАИ состоялась переаттестация

В течение недели, весь личный состав Госавтоинспекции области демонстрировал свои знания и умения при проведении переаттестации. Вывод - более 30 человек не соответствуют занимаемым должностям.

Физическая подготовка, знания Правил дорожного движения, законодательной базы и нормативных документов, а также умение метко стрелять - именно на это было сосредоточено внимание членов комиссии, в состав которой вошли представители Департамента внутренней безопасности, Департамента ГАИ, Департамента кадрового обеспечения МВД Украины, Управления МВД Украины в Николаевской области, ветеранской организации работников ОВД и общественности, в том числе представители организации «Дорожный контроль - Николаев».

237 работников ГАИ области, независимо от срока службы, должны были доказать свою профессиональную пригодность для дальнейшего обеспечения безопасности на дорогах области. Однако, по заключению комиссии было принято решение, что 31 работник Госавтоинспекции не соответствует занимаемой должности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був свідком такої ситуації з новою поліції. Стоїть патрульна машина, за нею NISSAN TEANA. Поліцейський на колінах стоїть і заглядає під машину. Думаю, мо' ДТП? А ніфіга. Біля NISSAN'а стоїть тендітна дівчина і мужик (років 40). В NISSAN'а пробило колесо і поліцейський "допомагає" міняти його, намагається прилаштувати домкрата. В цей час мужик стоїть і просто на це все дивиться. Я розумію, що поліція має допомагати і якби водієм була ця тендітна дівчина, то взагалі питань не було б. А так.... Але це, трохи "перебор"... Руки у водія з дупи чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього є техдопомога і евакуатори. Поліція може запропонувати викликати техдопомогу і не більше.... імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був свідком такої ситуації з новою поліції. Стоїть патрульна машина, за нею NISSAN TEANA. Поліцейський на колінах стоїть і заглядає під машину. Думаю, мо' ДТП? А ніфіга. Біля NISSAN'а стоїть тендітна дівчина і мужик (років 40). В NISSAN'а пробило колесо і поліцейський "допомагає" міняти його, намагається прилаштувати домкрата. В цей час мужик стоїть і просто на це все дивиться. Я розумію, що поліція має допомагати і якби водієм була ця тендітна дівчина, то взагалі питань не було б. А так.... Але це, трохи "перебор"... Руки у водія з дупи чи що?

Такий мужик значить був ((

Мені знайома колись зателефонувала з подібною ситуацією, я приїхав швидше ніж за 10 хв після її дзвінка і поки я добрався то машині вже якийсь чоловік закручував болти на колесі і стояла вона далеко не на проспекті, а в глухому місці.

За поліцію ситуація може бути двоякою: одне діло коли мадама стоїть на 4ох полосній вулиці, а друге на двухполосній. Простіше їй за раз-два замінити колесо і не створювати затору ніж чекати тех допомогу. АЛЕ. Ця практика добром не закінчиться, колись буде випадок коли поліцейському дадуть по голові і заберутть зброю (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця практика добром не закінчиться, колись буде випадок коли поліцейському дадуть по голові і заберутть зброю (((

В мене така сама думка була. Напарниця сиділа в машині, спиною до нього, і щось робила в планшеті. Так що...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...