Перейти до змісту

Потрібен помічник


paranoik

Рекомендовані повідомлення

Потрібен помічник для надання послуг по чистці салонів автомобілів.

Вимоги: хлопець віком 18-30 років

ЗП: від 50 грн/день

Усі деталі за телефоном (050) 649 21 62

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 50 грн. в день, хіба такі як під спойлером....

6399855.jpg

я вже мовчу про вік

хлопця до 30р
6264242.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро будем жити як в індії ))))

в Індії, кваліфіковані працівники (в залежності від міста,як і у нас) заробляють непогані гроші...

невдалий приклад....північна корея - саме то :0028:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, я краще сидітиму вдома без грошей ніж за таку суму працювати,

Отак і живемо, краще сидіти дома і жалітися, аніж працювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак і живемо, краще сидіти дома і жалітися, аніж працювати!

напевно, краще сидіти дома і розвиватися/вчитися, аніж працювати за сльози (вбивати) свій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно, краще сидіти дома і розвиватися/вчитися

РОзвиватися? ? Сидячи на борді і скиглити, як мало платять тепер людям!

ще ви без хліба не сиділи, і останні гроші на проїзд не ділили - балувані, бля*ть!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще ви без хліба не сиділи, і останні гроші на проїзд не ділили - балувані, бля*ть!!!

Було і таке, але саме завдяки тому, що вчився, тепер є час і на борді посидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отак і живемо, краще сидіти дома і жалітися, аніж працювати!

Жень, завжди підтримую будь яку роботу, але така оплата - це вже перебор. Там же потрібно вкалувати цілий день з миючими засобами та ін., дихати ними постійно.

вже краще на мийку піти, там хоч % платять, получиться набагато більше, якщо не перекурювати півдня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен помічник ЗП: від 30 грн/день

Ти знаєш, є люди які будуть скиглити, що мало платять, а самі навіть палець об палець не стукне, і срвку не підійме, щоб знайти пристойнішу роботу.

А є такі індивідуми, які реально і робити то і не вміють ніх..чого, це якраз для них!

Окрім того, написано ВІД 50 грн. тобто 50 матимете 100%, на скільки я зрозумів. і 24*50=1200 грн - мінімалка гарантована державою.

І таку ЗП дуже багато людей в луцьку отрмують і не скиглять, а працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен помічник ЗП: від 30 грн/день

Ти знаєш, є люди які будуть скиглити, що мало платять, а самі навіть палець об палець не стукне, і срвку не підійме, щоб знайти пристойнішу роботу.

А є такі індивідуми, які реально і робити то і не вміють ніх..чого, це якраз для них!

Окрім того, написано ВІД 50 грн. тобто 50 матимете 100%, на скільки я зрозумів. і 24*50=1200 грн - мінімалка гарантована державою.

І таку ЗП дуже багато людей в луцьку отрмують і не скиглять, а працюють.

скажу чесно, є люди які краще сиділи б дома, бо любдять сунути руки не туди куди тре, кажуть а воно само, і мало того можуть ше експерементувати типу а давай пустим 24вольта на акмулятор, він же швидше зарядиться і главне вже млять готові то зробити

такі краще хай сидять дома і скиглять, голод навчить і розуму дасть, перевірено на влясній шкурі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім того, написано ВІД 50 грн. тобто 50 матимете 100%, на скільки я зрозумів. і 24*50=1200 грн - мінімалка гарантована державою. І таку ЗП дуже багато людей в луцьку отрмують і не скиглять, а працюють.

так, але крім мінімальної ЗП, працюючи на держ підприємстві ( а мінімалку платять саме на ДП), люди мають ще стаж, який не який соц.захист (лікарняні, відпустки) не надто довгий робочий день (прибиральниці декілька годин зранку і ввечері, вдень є трохи вільного часу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блє@ть....рюкфєллєри...

Отримати навчання+практику, а ще й якісь гроші за це мати - колись я про таке мріяти не міг.

Толковий хлопчина за пів року максимум сам на себе зможе працювати в цьому виді надання послуг. І, відповідно до навичок і "толковості" заробляти адекватну сумму.

П.С. Нагадує повальна думка сєпаропереселенців в расісю: Мацква-Квартіра чутьЛіНєВЦентрє-замдірєктара газпрома-100500 зарплати+лічний 800-тий мєрсєдес з шафьором....В результаті Бурятія + Якутія

П.П.С. Хто заведе мову про "а то ж поки ще напрацювати клієнтів/а конкуренція і т.д" - ідуть на три букви матом і ордєн у вигляді мінуса (всьо, шо могу) гарантую. Бо то вже друга глава цієї пісні, а не про то, про що мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не женіть лободи, практика практикою, але за такі гроші навіть з дівчиною не переспиш ))))) гантони(хороші)-80грн пачка, шампанське нормальне 100грн, шоколад -20грн, вигуляти в клуб чи ресторан 300-350грн, транспортні розходи: таксі по вечорах -до 60грн, в кіно до 200грн з попкорном і водою, квіти -100-140грн. и то не факт, що ще дасть після всього))) ітого получається: 80+100+20+300+60+200+140= 900грн і заплати майже нема, тепер таке дороге життя стало.

ти - гониш, реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200 гривень це приблизно 1/3 для нормального харчування однієї особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не женіть лободи, практика практикою, але за такі гроші навіть з дівчиною не переспиш ))))) гантони(хороші)-80грн пачка, шампанське нормальне 100грн, шоколад -20грн, вигуляти в клуб чи ресторан 300-350грн, транспортні розходи: таксі по вечорах -до 60грн, в кіно до 200грн з попкорном і водою, квіти -100-140грн. и то не факт, що ще дасть після всього))) ітого получається: 80+100+20+300+60+200+140= 900грн і заплати майже нема, тепер таке дороге життя стало.

Чоловіче. Ми про потр@#атися чи про роботу/зарплату? Якщо переше і чешеЦЦо - Рівненську ще ніхто не скасовував. Якщо і там грошей шкода/нема/інше - @н@ніруйте, прямий шлях до економії...Ні квітів, ні презервативів.

А взагалі - я попереджував. Вам - так само, як і х@йлу - ПНХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти студентку з ВНУ но для них треба культурну програму що я вище написав.

дєтка,скільки тобі рочків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви я бачу як тількі ніч то народним месником стаєте, і чарівною паличкою усім неугодним будете ставити -ПНХ )))) Смішні ж ви який))

Лише для того, щоб спробувати показати іншу сторону реального життя, про яке Вам, судячи з постів, не дуже відоме, пояснюю. В мене робочий "день" закінчився якраз години дві тому. Майже як і завжди. І починається він зранку. Відповідно - нема сенсу щось Вам доводити.

П.С. Сміх то є здоров'я. Але не надірвіться - лікування таки дороге)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

детке через три года трицатник ввалит)))

і до сіх пор не вкурсе - шо і как ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну за 50 грн вкалувати цілий день, то навіть комусь стидно розповісти. Якраз вистачить на тарілку супу, чи рису, як було вище написано. Доречі така робота, яку пропонує автор, коштує Немалі гроші і добре оплачується, та й клієнтури завжди немало. 50 грн це смішно. Як мій товариш казав, коли платять такі гроші, то хочеться плюнюти в морду, розвернутися і піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2000ному на шкільних літніх канікулах я працювала на тьотю продавцем морозива на автостанціі. Виходила в 6 ранку, вивозила холодильник, виносила стіл, розкладала жувачки і працювала до 8 вечора, на сонці, в жару. Зарплата 23 грн в місяць. В перший місяць дядько немісцевий дав мені підробних 10 грн плюс цигани накрали на гривень 6. Отримала я на руки 7 грн))). Наступного місяця все було чотко))))). За другу зарплату я купила нові окуляри для зору і мала на дрібниці. Була дуже довольна собою. І мені було не стидно))))

та й гроші навчилась рахувати)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я канеш перепрошую, але давайте просто порахуємо. помити ОДНУ машину-явно більше за 50 грн коштує (100-150, а то і більше-хто як і чим миє, хім чистку салона робить чи ні і тд). А за день працівник помиє скільки машин? мінімум 2 машини в годину, 150 кожна, 8 годин робочий день мінімум. Намиє на 2400 мінімум. а заплатять 50 грн. то не засильно до..я заробіток власнику шарашкіної контори?

нє, я розумію, в цивілізованих країнах за таку послугу дають "чаєві" і тих чаєвих може бути в рази більше, ніж той заробіток. тільки у нас чаєві дають рідко, та і криза зараз. а враховуючи, що наступають холода, то простіше з такою пропозицією послати на*й. врахуйте, що холод+вода+хімія-не в кожного здоров'я витримає. в роботодавців нині ні стида, ні совісті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що ніхто крім Жені не звернув увагу на ключову фразу - від 50 гр. Думаю, ТС мав на увазі, що 50 гр гарантовано. Можлива ситуація - нема клієнта, чи мало клієнтів? :_02: А слово від 50 гр, наштовхує на думку, що роботодавець заплатить і більше :_02:. І ще один момент - як нема НІЧОГО, то й то гроші. Пам'ятаю " веселі " часи, коли мав вибір - красти чи заробляти копійки і бути людиною. Вибрав друге. Для некваліфікованої людини, яка не може нічого запропонувати роботодавцю -це варіант, як для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...