Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Куплю iPod nano або iPod classic, можливо і iPod touch.

Вимоги:

- хороший зовнішній стан (без сколів і сильних потертостей)

- ідеальний технічний стан

- жива батерея

- комплектація не так вже і важлива, але бажано

- і головне адекватна ціна

Пропонуйте. Розгляну всі варіанти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи у моего друга ipod 1g, который ты ему продал кагбэ рабочий, а вайфай не работал там.. даже антенна внутри обрезана была. а трубочку за манибек ты не брал, редиска. Бордивчаны, не имейте дел с этим пользователем, я советую, гнилой человек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шось путаєш, в мене айпода ніколи небуло, і нікому я непродавав. Перш ніж писати на когось брехню, перевір інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купи у моего друга ipod 1g, который ты ему продал кагбэ рабочий, а вайфай не работал там.. даже антенна внутри обрезана была. а трубочку за манибек ты не брал, редиска. Бордивчаны, не имейте дел с этим пользователем, я советую, гнилой человек.

оскільки ви подали жалобу, щоб я перевірив, чи не було теми з продажем ТСа айподу, доповідаю, теми такої нема, була лише спроба купити в цій темі http://board.lutsk.u...b-700-grn/ Так що ви всетаки мабуть помилились й рекомендую таки вибачитись перед ТСом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, я неживу на 40-ому, а всі хто в мене покупав якісь речі були задоволені покупками і скарг небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это был пользователь. board.lutsk.ua/user/14347-haiipuk0jie/

я ошибся потому, что манера названия ника пользователя немного "гоповская/блатная", поэтому так запомнился. еще раз у тс прошу прощения за свою невнимательность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тршки задорого, може ще в когось лежить без діла?

з таким курсом у.о дешевше знайдеш або 80ти гб, або вшатаного, або крадений/ремонтний, коротше - проблемний )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...