Перейти до змісту

Кінотеатр PREMIER CITY (все що до нього відноситься)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Така справа, до самого кінотеатру притензій немає, а ось наприклад що в комплексі огого! мова йде про продаж попкорну. Справа в тому що я відвідував кінотеатр разів десь біля 6,7 ну не важно,суть в тому що я попкорн не люблю і ніколи його не беру, а в чора ходив з дітьми(похресник з сестричкою),які над ним"трусяться".Короче прийшли за хвилин так 40-35, думаю навіщо купувати його і з ним стояти,якщо можна за 5хвилин до сеансу бистренько купити.

І тут мій внутрішній голос каже:"Чому стоїш, без діла,ставай в чергу, нічого страшного, потримаєш ті стаканчики пару хвилин перед кінозалом".Ок! Став в чергу десь третім, чи четвертим, до сансу було хвилин 25.Короче закінчилося тим що я ледь-ледь встиг, я бл@ть не знаю що продавець так довго "купошилася" з тими пару чоловіками, але народ, майже 20 хвилин(приблизно) в черзі за сраним попкорном! і це у вихідний день, коли "тякучка". Якщо читає якийсь адміністратор це, питаю чому у неділю коли купа народу, на продажі попкорну була она жіночка? місця для продажу та каси дві! а продавець одна серед білого дня! Сам бачив як люди підходили стояли в черзі по 10хвилин і "звалювали" нафіг злими.Чи може я такий .ука везучий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому запитуєш адміністратора через форум, а не безпосередньо на місці?

Яб не сказав що я так вже прям запитую))

Якщо ще раз зайду і таке побачу, скандал буде огого!(хоча хай спочатку любітєлі попкорна це вияснять, бо мені в принципі по..) це по перше, а по друге, уявіть пішов з похресником раз в рік і щоб він бачів усілякі там скандали. Да і часу не було якби сварився то на сеанс не всиг би точно, а в малого день народження воно йому треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував попкорн раз 10. За весь час стояв у черзі лише раз - в цю суботу ~21-00. І то лише тому, що всі захотіли купити попкорн за 5 хв до сеансу. Буквально за кілька хвилин черги вже не було. ;)

А взагалі писати такі теради після одного-єдиного випадку, мабуть, не правильно.

Якщо ще раз зайду і таке побачу скандал буде огого! це по перше, а по друге, уявіть пішов з похресником раз в рік і щоб він бачів усілякі там скандали. Да і часу не було якби сварився то на сеанс не всиг би точно, а в малого день народження воно йому треба.

Якщо Вас так бентежить це питання, то хіба не краще покликати адміністратора і висловити скаргу, а не грозитись скандалами? Мені здається, що останнє - це витівки неврівноважених жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо попкорну не знаю,а от по звуку червона зала дрюкає портсітівську залу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував попкорн раз 10. За весь час стояв у черзі лише раз - в цю суботу ~21-00. І то лише тому, що всі захотіли купити попкорн за 5 хв до сеансу. Буквально за кілька хвилин черги вже не було. ;)

А взагалі писати такі теради після одного-єдиного випадку, мабуть, не правильно.

Якщо ще раз зайду і таке побачу скандал буде огого! це по перше, а по друге, уявіть пішов з похресником раз в рік і щоб він бачів усілякі там скандали. Да і часу не було якби сварився то на сеанс не всиг би точно, а в малого день народження воно йому треба.

Якщо Вас так бентежить це питання, то хіба не краще покликати адміністратора і висловити скаргу, а не грозитись скандалами? Мені здається, що останнє - це витівки неврівноважених жінок.

Ось тому і не скандалив))

Бо врахував,що це можливо просто так вийшло.І взагалі яж написав в кінці, може я такий везучій.А написав як ви кажете тераду, щоб вияснити чи були ще такі випадки чи ні,можливо хтось з таким вже зустрічався, але просто не хотів про це розказати, от і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда, пайдьот вброс :) В поліклініку сходи :) потім розкажеш про черги. Розумію претензію до якості обслуговування, розумію претензію до якості товару, претензії по поводу стояння лишніх 10хв за чим чим, за ПОПКОРНОМ, не розумію наразі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда, пайдьот вброс :) В поліклініку сходи :) потім розкажеш про черги. Розумію претензію до якості обслуговування, розумію претензію до якості товару, претензії по поводу стояння лишніх 10хв за чим чим, за ПОПКОРНОМ, не розумію наразі

Соррі, якщо ви вважаєте нормальним 20хвилин стояти в черзі 4 людям за попкорном.

В поліклініку ходжу, а там до речі як повезе )) але там і старші люди без черги мусиш пропускати і знайомі нагло влазять, короче не та пісня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще там презервативи не продають і на останніх рядах спинки не відкидаються )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще там презервативи не продають і на останніх рядах спинки не відкидаються )))

Шо?)) там взагалі крісла-дивани)) а презики з собою бери))

Купував попкорн раз 10. За весь час стояв у черзі лише раз - в цю суботу ~21-00. І то лише тому, що всі захотіли купити попкорн за 5 хв до сеансу. Буквально за кілька хвилин черги вже не було. ;)

А взагалі писати такі теради після одного-єдиного випадку, мабуть, не правильно.

Якщо ще раз зайду і таке побачу скандал буде огого! це по перше, а по друге, уявіть пішов з похресником раз в рік і щоб він бачів усілякі там скандали. Да і часу не було якби сварився то на сеанс не всиг би точно, а в малого день народження воно йому треба.

Якщо Вас так бентежить це питання, то хіба не краще покликати адміністратора і висловити скаргу, а не грозитись скандалами? Мені здається, що останнє - це витівки неврівноважених жінок.

Ось тому і не скандалив))

Бо врахував,що це можливо просто так вийшло.І взагалі яж написав в кінці, може я такий везучій.А написав як ви кажете тераду, щоб вияснити чи були ще такі випадки чи ні,можливо хтось з таким вже зустрічався, але просто не хотів про це розказати, от і все.

І взагалі створив тему, щоб люди знали що бувають такі випадки і мали собі на увазі і ніколи не запізнювалися на фільм із-за такої дурниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще продавці які навмисне затягують час,вирішуючи свої особисті питання по телефону,або з падружкою (з якою піпєц скількі не бачились - тижнів 2) Черга чекає,а в неї вагон часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьку реально повезло, що є стільки кінозалів в такій якості. В Адреналіні все гуд, реально добротні кінозали, а в Порт-сіті ще кращі. Я це все зрозумів, коли пробаламкався півдня по Рівному і потрібно було вбити час. Так от, кінозал знайшов, але в центрі - совок, щось типу Променя, а на переферії, типу автономний кінокомплекс - УГ в порівнянні з Луцьком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо вщент затертиx окулярів в 3д? Людина один раз прийшла в даний кінотеатр і має купити окуляри (нехай і 10грн, але все ж), бо їх вбиті і міняють на такі ж з посмішкою.

І звук в червоній залі адреналіну бував кращий ніж в портсіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вже деякі люди нажеруться попкорну вдома, бо слів немає, заплатиш за білета, і поряд тебе якесь чмо чавкає так що нічого не чути... - я не кажу про всіх, але із-за цього в кіно навіть не хочеться ходити.

Одна справа дивитись вдома і щось собі чавкати, де можна перемотати якщо щось завтикав, а тут тільки портять враження про фільм, мало того що фільм може бути гаумно, та ще й поряд чавкають на вухо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вже деякі люди нажеруться попкорну вдома, бо слів немає, заплатиш за білета, і поряд тебе якесь чмо чавкає так що нічого не чути... - я не кажу про всіх, але із-за цього в кіно навіть не хочеться ходити.

Одна справа дивитись вдома і щось собі чавкати, де можна перемотати якщо щось завтикав, а тут тільки портять враження про фільм, мало того що фільм може бути гаумно, та ще й поряд чавкають на вухо.

Особисто я люблю прийти в кінотеатр і купити відро попкорну і їм як хочу і клав я на те що вам щось не подобається.

Ходити в кінотеатр без попкорну якось не те.Якщо вам не подобається те все діло або можливо вам не вистачає на попкорн це не є привід для такого негативного вираження своїх думок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,

http://www.youtube.com/watch?v=GhvDf-qG7Fo

Ходити в кінотеатр без попкорну якось не те

Ви туди ходите кіно дивитись чи жерти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попкорн не люблю також, якось намагаюся не звертати уваги якщо сильно не чавкає безкультурщина, а от як починають шарудіти пакетами з під чіпсів!! а потім хрустіти на пів залу, а потім заливатися газировкою і "типу" думають що тихо бекатють!! :0156: то зарікаюся більше не ходити, але за пару тижнів забуваєш і знову йду, а там на жаль всі ті самі з голодного краю.Хоча є люди які тихенько смакують і нікому не заважають, але їх одиниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,

Ходити в кінотеатр без попкорну якось не те

Ви туди ходите кіно дивитись чи жерти?

Кіно дивитись і похрумкати попкорн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN,

Ходити в кінотеатр без попкорну якось не те

Ви туди ходите кіно дивитись чи жерти?

Кіно дивитись і похрумкати попкорн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з окулярами троха брєд звичайно, але якщо помислити, то так навіть краще - одягаєш свої чистенькі і не паришся

з попкорном лише раз черга була

але от що в них реально через жопу - то відсутність гардеробу

так, може я консервативних поглядів і звик до театру :) але мені особисто не подобається тримати зимову куртку на ногах

зображення і звук - суперові, тому в адреналіновський не ходив з самого відкриття порт-сіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попкорн не люблю також, якось намагаюся не звертати уваги якщо сильно не чавкає безкультурщина, а от як починають шарудіти пакетами з під чіпсів!! а потім хрустіти на пів залу, а потім заливатися газировкою і "типу" думають що тихо бекатють!! :0156: то зарікаюся більше не ходити, але за пару тижнів забуваєш і знову йду, а там на жаль всі ті самі з голодного краю.Хоча є люди які тихенько смакують і нікому не заважають, але їх одиниці.

Попкорн не робить стільки звуків як упаковки з під чіпсів та сухариків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попкорн не люблю також, якось намагаюся не звертати уваги якщо сильно не чавкає безкультурщина, а от як починають шарудіти пакетами з під чіпсів!! а потім хрустіти на пів залу, а потім заливатися газировкою і "типу" думають що тихо бекатють!! :0156: то зарікаюся більше не ходити, але за пару тижнів забуваєш і знову йду, а там на жаль всі ті самі з голодного краю.Хоча є люди які тихенько смакують і нікому не заважають, але їх одиниці.

Попкорн не робить стільки звуків як упаковки з під чіпсів та сухариків....

Яж про те саме))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніщо не робить стільки звуків як бидло-діти тупорилих батьків

або самі тупорилі бидло-батьки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я люблю прийти в кінотеатр і купити відро попкорну і їм як хочу і клав я на те що вам щось не подобається.

Ходити в кінотеатр без попкорну якось не те.Якщо вам не подобається те все діло або можливо вам не вистачає на попкорн це не є привід для такого негативного вираження своїх думок.

Застрелен зритель, шумно жевавший попкорн в кинотеатре

http://dozor.kharkov.ua/1000981/proisshestviya/ubijstva-kriminal/1086944.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...