Перейти до змісту

Питання по супутниковому ТБ


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, шановні Бордівчани. Потрібна порада.

Є супутник і 1 ресівер на 3 головки (сіріус, амос, хот-бірд). Потрібно під'єднати ще один ресівер (до іншого тв). Немає можливості тянути новий кабель (старий зашитий в стінах).

Чи можливо поставити поряд ще одну тарілку з 1 головкою на 36 градусів на той самий кабель, щоб його потім в запустити через сплітер (чи як той роздільовач називається) на інший тюнер?

чув де про бі полярні головки, чи можливо замінити одну з тих 3х на бі полярну, і так само на той самий кабель поставити 2й тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#2

з 4м портом DiseqC непроканає.

треба окремий дріт на [конвертер => ресак].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что там конкретней) нужно отдельный провод на тазик, если должен стоять отдельный тюнер в другой комнате. если на тот же тюнер - можна к тому же на 4 порт прикрутить 36 градус. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zalepok44, не доцільно прикручувати 36е на 4 пот оскільки DiseqC це як однопозиційний вимикач на 4 положення. Тюнер шле команду(згідно виставлених внутрішніх налаштувань тюнера) на DiseqC. В команді закодовано номер порта - 1,2,3,4 в даному випадку. Далі після переключення друга команда йде на конвертер, який вже згідно коду налаштовується на вибрану частоту каналу.

Якшо два тюнера буде підключено до одного дроту - DiseqC буде переключатись в те положення, яке йому прийде на вхід.

Тобто, при двох ресаках на одному дроті, якшо ви будете дивитись 1+1 на першому телику , а хтось захоче НТВ на другому телику і клікне на пульті, то 1+1 на 1ТВ пропаде, натомість з'явиться НТВ на 2ТВ. І навпаки.

Хто перший клацне на пульті кнопку - "того й тапки").

PS - а про таке нечув =>

чув де про бі полярні головки, чи можливо замінити одну з тих 3х на бі полярну, і так само на той самий кабель поставити 2й тюнер.

boardapng_5467830_14450367.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім сказаного вище добавив би, що за умови, якщо на 1-му тюнері є петльовий вихід (LOOP).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому не можна взяти twin конвертер на 36 градус, один провід кинути на diseqC від якого йде старий кабель на перший тюнер, і тоді кинути окремо другий кабель напряму до другого тюнера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому не можна взяти twin конвертер на 36 градус, один провід кинути на diseqC від якого йде старий кабель на перший тюнер, і тоді кинути окремо другий кабель напряму до другого тюнера?

вы как и я невнимательно прочитали проблему тс-а)

а чому не можна взяти twin конвертер на 36 градус, один провід кинути на diseqC від якого йде старий кабель на перший тюнер, і тоді кинути окремо другий кабель напряму до другого тюнера?

вы как и я невнимательно прочитали проблему тс-а)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я так зрозумів, що 1 кабель на 2 тюнери ніяк? Перший тюнер старенький Open Box x800

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никак

Ніколи не кажіть ніколи.Є,звичайно така технологія.Але вам її ніхто робити не буде ,точно знаю.Але для інформаціїї можите прочитати http://www.greenteleprom.com/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=36
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене працює 2 тюнера по послідовнй схемі практично ми дивимось канали з амоса , у Вашому випадку для роботи на 2 супутниковому ресивері необхідно підключити 36 градус окремим кабелем так як говорив charlie

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в мене одне питання виникло, хтось налаштовував в Луцьку 28.2°E ? 90 см вистачає для впевненого сигналу на 28,2 в фокусі? І як варіант 36 і 28,2 на одній тарілці 90 см?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене одне питання виникло, хтось налаштовував в Луцьку 28.2°E ? 90 см вистачає ?

так, працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а варіант 36 фокус і 28,2 на одній тарілці 90 см? чи 28,2 буде з мінімальним сигналом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене одне питання виникло, хтось налаштовував в Луцьку 28.2°E ? 90 см вистачає для впевненого сигналу на 28,2 в фокусі? І як варіант 36 і 28,2 на одній тарілці 90 см?

http://board.lutsk.u...ivitsja-sky-uk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене одне питання виникло, хтось налаштовував в Луцьку 28.2°E ? 90 см вистачає для впевненого сигналу на 28,2 в фокусі? І як варіант 36 і 28,2 на одній тарілці 90 см?

http://board.lutsk.u...ivitsja-sky-uk/

на 1.20 дивлюсь 28.2 градус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене одне питання виникло, хтось налаштовував в Луцьку 28.2°E ? 90 см вистачає для впевненого сигналу на 28,2 в фокусі? І як варіант 36 і 28,2 на одній тарілці 90 см?

http://board.lutsk.u...ivitsja-sky-uk/

на 1.20 дивлюсь 28.2 градус

скоріш за все ви там дивитись sky, тому в мене ще одне питання, на sky uk на каналах з фільмами англійські субтитри на більшості фільмів присутні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...