Перейти до змісту

Alien Isolation


HWman

Рекомендовані повідомлення

1b49222ae43b936e6e82afef0a254f10.png

Год выпуска: 2014 г.

Жанр: Survival Horror, Action, 3D

Разработчик: Creative Assembly

Издательство: SEGA

Платформа: PC

Тип издания: Лицензия

Язык интерфейса: русский, английский, немецкий, французский, итальянский, испанский, польский, бразильский, португальский, чешский

Язык озвучки: русский, английский, немецкий, французский, итальянский, испанский, бразильский, португальский

Таблетка: Присутствует (CODEX)

СИСТЕМНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ:

✔ Операционная система: Windows 7/8

✔ Процессор: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500

✔ Оперативная память: 2 гб

✔ Видеокарта: Nvidia GeForce GT 430 - Nvidia GeForce GTX660 / AMD Radeon HD 5550 - AMD Radeon R9 200 Series

✔ Звуковая карта: Звуковое устройство, совместимое с DirectX® 9.0с

✔ Свободное место на жестком диске: 23,3 гб

ОПИСАНИЕ:

Ощутите подлинный страх в мире Alien: Isolation - триллере с атмосферой ужаса и смертельной угрозы. Спустя 15 лет после событий Alien™ дочь Эллен Рипли, Аманда, начинает искать истинную причину исчезновения матери и вступает в схватку за выживание. В роли Аманды вы погрузитесь во взрывоопасный мир: вам будут угрожать отчаявшиеся, паникующие местные обитатели и непредсказуемый, безжалостный Чужой. Вы - слабая девушка, поэтому ищите ресурсы и импровизируйте, стараясь выжить в этом аду.

Скріншонти з нету:

63289_znqsaj3krm_alien_isolation_6.jpg

63290_oao0tcs8t8_alien_isolation_7.jpg

63294_jsdjdwjy2p_alien_isolation_31.jpg

alien_isolation11111111111.jpg

1390105667-8.jpg

Гра візуально дуже схожа з фільмом, дія відбувається між першою і другою частиною.

Маю підозрюю, що для запуску гри треба відеокатрата яка підтримує dx11. Моя відеокарта радеон 5750 тягне на максимумі, причому гра видає 50-60 фпс.

Приєднуйтесь, я неначе потрапив у фільм "Чужий", можна походити по кораблю і помилуватись краєвидами із ілюмінаторів або поганяти чужого з вогнеметом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sm110: :sm110: :sm110:

якраз ганяю на приставці:)

задумка дуже цікава, особливо хто в темі про "чужих" і кому дійсно подобається ця фантастика (це ще до AvP і Прометея)

єдине - графон на трійці вже не упічатляє...певно пора 4-ку купувати (після виборів, як заживемо всі в чиколяді:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальна гра для пізньої ночі :)

Ух... Мені якраз тільки і виходить пограти ввечері коли діти вже сплять)) Вчора тільки встановив, сів грати в наушниках... Чужих ще не бачив але сама гнітюча атмосфера навіює страх...

Такий заряд адненаліну отримую)) Буду грати по чучуть, щоб надовше розтягнути задоволення від пережитого страху :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спочатку була атмосферна

потім стала одноманітна

потім занудна - кумарить що чужий постійно лазить лише там де ти, то ж є купа народу - іди жери

ну потім (не буду спойлери робити) якось ніби урізноманітнюється коли починаєш більше з андроїдами і людьми воювать

але всеодно якась однобока та гра

пройду звичайно бо почав, але кайфанути не вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...