Перейти до змісту

Стеля із гіпсокартону. Двохрівнева.


Serguk2909

Рекомендовані повідомлення

Постала проблема.

Хочу власними силами зробити ось таку стелю post-23851-0-56564700-1413971729_thumb.j post-23851-0-99387500-1413971728_thumb.j

Елементарні навики є. Але все ж ніяк не зважусь. На youtube передивився багато відео і перечитав силу-силенну інформації, але все ж є практична частина.

Хто знається - підкажіть будь-ласка.

Що для цього всього потрібно?

Інструмент є. Гіпсокартон є. Профіля є.

Розміри стелі 5,50 х 3,20. Перекриття - суцільна плита без стиків і ін. нерівностей.

Думаю чи варто крутити перший рівень по всій стелі, а від нього другий чи відразу перший. І як правильно відбити рівень для UD-профілю, коли немає лазерного нівеліра?

Чекаю Ваших порад.

Дякую!

post-23851-0-99387500-1413971728_thumb.j

post-23851-0-56564700-1413971729_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як правильно відбити рівень для UD-профілю

А коли роблять натяжну стелю, думаєш у всіх лазерні нівеліри??

Воду і фізику не відмінів ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єшки, профіль, зєднуючі, бірбахи, гіпсокартон , семечки, саморези по гіпсокартону 2.5 -3.0 мм в залежності який рівень буде спускатись.

Постала проблема.

Хочу власними силами зробити ось таку стелю

Елементарні навики є. Але все ж ніяк не зважусь. На youtube передивився багато відео і перечитав силу-силенну інформації, але все ж є практична частина.

Хто знається - підкажіть будь-ласка.

Що для цього всього потрібно?

Інструмент є. Гіпсокартон є. Профіля є.

Розміри стелі 5,50 х 3,20. Перекриття - суцільна плита без стиків і ін. нерівностей.

Думаю чи варто крутити перший рівень по всій стелі, а від нього другий чи відразу перший. І як правильно відбити рівень для UD-профілю, коли немає лазерного нівеліра?

Чекаю Ваших порад.

Дякую!

Невелір ? ) По синці можна другий рівень робити, виключно від першого. Тобто нашивом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

водяний рівень. або звичайна прозора трубка

Водний потрібен більш для першого рівня.

А там по метражу орієнтовка іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже рідко в нашому селі, трапляється гарна дворівнева стеля.

з того що бачив, ~ у 8 з 10 випадків - жорсткий циганський рукожопний треш.

гарно виходять в дитячих - сонечка\ромашки\хмарки.

у вітальнях - мінімалізм, без складної геометрії і мінімальним перепадом висот.

то моє імхо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбити рівень можна так. Спочатку міряєш рулеткою висоту приміщення в 4 кутах (при умові рівній стяжці). Визначаєш в якому куті найменша висота. З того кута і починаєш визначати рівень, від стелі відбиваєш приблизно 5-8см (товщина профіля + зазор 2-3см), і звичайним рівнем ловиш бульку і відмалюовуєш по контуру.

В мене було зі стелею так само як в тебе, перший рівень я залишив перекриття (пошпаклював і т.д.) і до нього вже ципляв другий рівень з профіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбити рівень можна так. Спочатку міряєш рулеткою висоту приміщення в 4 кутах (при умові рівній стяжці). Визначаєш в якому куті найменша висота. З того кута і починаєш визначати рівень, від стелі відбиваєш приблизно 5-8см (товщина профіля + зазор 2-3см), і звичайним рівнем ловиш бульку і відмалюовуєш по контуру. В мене було зі стелею так само як в тебе, перший рівень я залишив перекриття (пошпаклював і т.д.) і до нього вже ципляв другий рівень з профіля.

водяний рівнь-трубка - вартує копійки. І швидкість виміру і його точність буде явно кращою, аніж описаним методом. І пофіг яка підлога.

дуже рідко в нашому селі, трапляється гарна дворівнева стеля.

Сфоткаю свою - заціниш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже рідко в нашому селі, трапляється гарна дворівнева стеля.

з того що бачив, ~ у 8 з 10 випадків - жорсткий циганський рукожопний треш.

гарно виходять в дитячих - сонечка\ромашки\хмарки.

у вітальнях - мінімалізм, без складної геометрії і мінімальним перепадом висот.

то моє імхо :)

В мене така ж думка, тому і вибрав не дуже і складне за формою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ситуація така - стеля пошпакльована і до неї думав уже кріпити СD 60, а до стіни уже UD.

От лише проблема з тими рівнями для UD і лініями для СD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підніму тему.

Короб майже змонтований. В процесі роботи виникла проблема - має бути так би мовити ще НІША для штор post-23851-0-84055800-1417636393_thumb.j, от і виникло питання як її зробити правильно. Бо мої намагання ніякого позитивного результату не дали не дали, а ентузіазм потихеньку згасає.

UD профіль до стелі прикріплений, знаю що все інше має збиратись на підлозі, оскільки відстань від стіни до короба не дає можливості повноцінно залізти туди з шуруповертом.

Хто що знає порадьте будь-ласка... Дякую...

post-23851-0-84055800-1417636393_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для вузьких ніш використовую Г-образну насадку, типу

http://aukro.ua/uglovaya-nasadka-dlya-shurupoverta-aeg-wb1-i4855701576.html

http://e-1.com.ua/catalog/detail/id/2405

Як долар дешевший був, можна було за 80 грн. купити.

4596547615156e4ccbc01b_img7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...