Перейти до змісту

Курськ №2 ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

На Балтії ЧП. Країни НАТО сьогодні заявили, що російська підводна лодка терпить аварію. І її ідентифікували - "Дмитрий Донской", лодка класу -"Акула" ... довжиною 172 м (доречі це флагман Північного флоту). Росія це заперечила...

Невже повторюється ситуація з горезвісним "Курськом"... ???

P.S.

У берегов Швеции гибнет русская подлодка?

Утонувшая российская лодка по всей видимости флагман флота – “Дмитрий Донской”

http://rusjev.net/20...mitriy-donskoy/

Приказ русской субмарине: живыми не сдаваться

http://www.i-dela.co...-sdavatsya.html

РФ послала к ''не пропавшей'' подлодке поисковый корабль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Все може бути. Параша показала що їх пох її люди, вйськові та будь-хто їй пох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній ситуації, думаю, співчуттів буде не багато. Про мене, хай вони всі потонуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній ситуації, думаю, співчуттів буде не багато. Про мене, хай вони всі потонуть.

Люди як,не як!

Вони там не по своїй волі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, не по своїй волі і на Україну попадають (заблукали), їх відпускають, а вони знову йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шведы говорят, - На россию указывать не хотим, но всплывают лапти...

Нехай добре пошукають, там десь поряд мають плавати візитки Яроша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній ситуації, думаю, співчуттів буде не багато. Про мене, хай вони всі потонуть.

Люди як,не як!

Вони там не по своїй волі!

Воно то так, але ж ті "люди" на Україну нападають... Теж "не по своїй волі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж ми розумніші, добріші і людяніші! Хай Бог змилостивиться над моряками і порятує їх та дасть іскру розуму, щоб бачили вони хто їх справжній ворог!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба розуміти, що якби під прицілом даного підводного човна був український корабль, вагань топити чи не топити в росіян не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, А солдати срочної служби,яким нехочеться воювати?

Чи нам зразу кацапський роддом рознести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний сайт... показує місце розташування корабля "Професор Логачев"... який має спасати лодку...

http://www.marinetraffic.com/ru/ais/home/centerx:22.52965/centery:59.51406/zoom:8/oldmmsi:273456410/olddate:lastknown

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний сайт... показує місце розташування корабля "Професор Логачев"... який має спасати лодку...

http://www.marinetra...ddate:lastknown

"має спасати лодку..." - ми всі памятаємо як купа кораблів ВМФ росії "спасала" "Курськ". весь світ хотів тоді допомогти врятувати моряків окрім путлера і військового керівництва. якщо цього разу сценарій має повторитися і знову на людей буде начхати царю землі русскай, то може моряки зможуть восстаннє передати "дружній привіт головнокомандувачу рассєї" ракетним залпом по кремлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого "вождь всія русі" не допустить до лодки, бо тільки він знає що там і яке в неї завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до того що там немає нехочу,небуду ,не піду,це фє!Призвали служиш!Другого не дано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є один момент :) не могла підводна лодка класу "Акула" пройти в Балтійське море

а крім того що не могла - то їй там ще й робити нема чого :) на випадок версій "по суші перетягнули" чи "вертольотами перенесли" втіхаря

на балтиці всяка дрібнота лише приписана - дизельні "малютки"

кльовий вброс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до того що там немає нехочу,небуду ,не піду,це фє!Призвали служиш!Другого не дано!

Одне діло - служити на території Росії, інше - вести військові дії на території сусідньої держави.

Як би так було то на Землі воєн взагалі б не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, по-перше - її туда ніхто не пропустив би

ну і по-друге - 35 метрів найглибший з проливів... йшли б в надводному положенні

а значиться всі ЗМІ вже б давно кричали що москалі хочуть валити Литву чи ще там когось

.

корочше або про "Акулу" басні, або про береги Швеції

але підозрюю що якась ПЛ все ж потрапила в біду і це сумно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чим керувались і що відчували моряки російського сторожового катера, коли рік тому потопили наших рибалок в Азовському морі?

Це їм особисто Путло наказав протаранити цивільну шаланду і вбити 4х чоловік?

Чи понесли вони якесь покарання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до того що там немає нехочу,небуду ,не піду,це фє!Призвали служиш!Другого не дано!

Так проблема в тому, що вони хочуть це робити. Вони хочуть вбивати Український народ. Для них ми хохли, які осмілилсь вигнати їхнього вассала яника. 80% підтримує путіна.

А взагалі Український народ добрий, тільки українці можуть перейматися проблемами свого ворога, який його ненавидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо там російський підводний човен і він дійсно тоне (і потоне разом з екіпажем, а потім ця інформація буде підтверджена усіма, бо будуть витягувати останки), тоді режиму Путіна в РФ буде срака. Це може бути поштовхом до російського майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...