Перейти до змісту

куплю пару,риба. "Петушок – Betta Splendens"


Oli

Рекомендовані повідомлення

можливий обмін на:

сіамський водорослеїд 2шт. дорослих,

мальки принцес бурунді (самці 1-1.5см.)

боція морлеті 1шт (4-5см)

боція мраморна 1шт. (6-7см)

або куплю пару, можна дорослі. хотілося би щось гарненьке ""коронохвост, полумесяц, супер дельта""

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є мальки принцес (1,5 - 3 см). Але якої статі не знаю. В такому віці вони ще не мають статі. Вони її самі обирають коли підростають. Якщо кинете 2 малька в акваріум, то 1 буде хлопчик, а інша стане дівчинка. Доведено!

Якщо бажаєте можу продати дорослого самця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vilena,

я брав у вас мальків.

хм... у цихлідах я не сильний але у мене самець був темний а самка як я зрозумів біла. самка же біла? це нормально?

а мальки всі виростали темними, і зараз плавають темними.

j414279_1241691030.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очі у неї червоні

так. це типу рідке явище?

але нажаль вона чомусь здохла. декілька днів тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за всю практику альбіносів-принцес не зустрічав. Наскільки це рідкісне явище саме для цього виду сказати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

альбіносів-принцес

і ще одне, я таких мальків взяв у Vilena, було білих ніби 2-3шт. виросла лише 1 доросла.

жили у акваріумі 60л. досить агресивні, буває самець ганяв самку а бувало плавали спокійно разом.

дцже часто нерестились. перекопують сильно грунт, за 3-4 дні доставали до дна акваріума. (кварц мікс 2мм. 7 см.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя самочка була альбінос! Прожила 7 років. Мальки - різні (і білі і темні). Самець з самочкою ніколи не бились. Не відзначались агресивністю. Коли самочка здохла (не змогла випустити ікру) самець став дуже пасивний. Майже не випливає з свого сховку, тільки щоб поїсти. Ще одна річ, яка мені подобається у цих рибках, це те, що самець вибирає самочку 1 раз на все життя. Коли підсилити іншу загризе! Перевірено!

Перекопують грунт перед нерестом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перекопують грунт перед нерестом.

у мене зараз постійно копають до дна, навіть під камінням вагою 600-800грам.

я так зрозумів що то самець та його малеча, став агресивнішим всіх відганяє, не кусає а лише "лякає" і повертається назад.

самець вибирає самочку 1 раз на все життя. Коли підсилити іншу загризе! Перевірено!

і що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай риє самець. Він це робить щоб створити додатковий сховок для малят. Якщо починає рити самочка, значить вона почне відкладати ікру. (Взагалі рити грунт для цихлід - це нормальна поведінка.)

У мене залишився теж один самець. Час від часу плаває з малятами. Відганяє від них сомиків. Його можна підсилити до інших цихлід. З ними він проживе довго. Просто вже потомства не буде, бо самочку іншу до себе не підпустить! У мене, наприклад, інших рибок нема. Тому я почекаю поки підростуть малята, а потім віддам комусь, або здам в зоомагазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...