Перейти до змісту

Що робити з кредитом?


shaitaN

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора! Мій товарищ зіткнувся з такою проблемою, як кредит. В минулому році взяв кредит на телефон 7000 грн., виплачував стабільно, зараз втратив роботу, сидить в дома, нічого неробить вже 2 місяць, з банку постійно телефонують до нього і до мене, бо він дав мій номер як знайомого, просять передати йому щоб він виплатив заборгованість, але він не піднімає телефон від банку. я йому говорив що така ситуація, але йому пх. Скажіть чим це може обернутися для нього, його можуть притягти до кримінальної відповідальності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може обернутися великим боргом на найближчі кілька років, що означатиме неможливість легально отримувати зарплату, мати у власності рухоме і нерухоме майно - адже вони йтимуть на погашення боргу.

Криміналу не буде, хіба що знайомий в кількох точках по одній схемі гроші взяв і не віддає.

Згадався анекдот:

Пацієнт у венеролога:

- Лікарю, в одного мого знайомого проблеми...

- Знімайте штани і показуйте вашого знайомого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продати телефон, погасити борг. Нє?

Щоб ото за рік 7000 грн. не погасити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє.....проще віддати потім все і сивіти від проблем, чим коли проблеми почались і іти на такі жертви. 7 штук телефон, мамая дарагая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таких знайомих теж є кілька, один п'є каву з СБ банку у якому кредит взяв і йому пх, бо вони його не чіпатимуть, другий в принципі дурний пх-їст без, навіть, перспективи на якесь майно.

От коли банк колекторам продасть боргове зобов'язання, тоді веселіше буде, але щось по новинах чув що прикривають таку схему потихеньку.

Вам, якщо Ви не поручитель, якщо не давали свої документи взагалі має бути фіолетово, що там да як, але то за умови що не пооучитель. А представників банку сміливо напуй можете посилати якщо вам набридли або хамлять.

Розказували випадок з життя одного чоловіка: запропонували бізнес спільний, для цього чоловіку необхідно було взяти кредит на енну суму, чоловік і взяв, але оскільки у нього не було близьких то взяв у ПОРУЧИТЕЛІ того ініціатора, котрий то все запропонував. Щоб не розказувати довго, кіданув ініціатор того чоловіка забравши все бабло і десь переїхавши. Чоловік перестав кредит платити, колектори вибили гроші з того кідала, ібо він ПОРУЧИТЕЛЬ, вот така історія з хепі ендом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, може то я не розумію чогось. Ну якщо немає в тебе бабла, для чого брати телефон за 7000 грн? Що, на телефоні за 3000 чогось того не зробиш, що можна зробити на дорожчому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, на телефоні за 3000 чогось того не зробиш, що можна зробити на дорожчому?

не по пацански

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачєм люди які мають бабки на порш каєн беруть його в кредит?

А я откуда знаю? Ну, а если б у данного героя были бы бабки на телефон, то проблем бы с выплатой бы не было )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу обидеть топикстартера, по-тому что 90 процентов сегодняшней молодёжи живут по принципу "завтра будет день, будет пища". Большая половина населения не откладывает каждый день 1гривну, на "чёрный" день. ПРОСИРАЮТ ВСЁ ДО ПОСЛЕДЕЙ КОПЕЙКИ В ПИЦЕРИИ. Но когда случается, то что МЛЯТЬ случается СО ВСЕМИ рано или поздно. Начинают спрашивать Николая Гавриловича Чернышевского - "Что делать?". А ааа бля! Вот что делать: "Прежде чем что то сделать, нужно думать о последствиях".

Запомните КРЕДИТ - это не гуманитарная помощь. Его надо отдавать, а если не уверены в завтрашнем дне (а в нашей стране сейчас и в сегодняшнем то теряешся) то не нехер брать в долг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи може такий варіант, взяв в кредит телефон і відразу в ломбард здав, так раніше робили, бо готівку не давали. Вот і ціна телефону відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку - треба йти у банк, пояснити ситуацію і шукати роботу - будь-яку, роботу знайти не важко. паралельно шукати гроші на погашення. 7000 грн -це ціна телефону, а віддавати по кредиту десь 10000 грн напевно. Віддати все одно прийдеться. Краще не затягувати бо через дурне бажання мати "крутий" телефон можна втратити репутацію серед людей і повагу. А це набагато цінніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку - треба йти у банк, пояснити ситуацію і шукати роботу - будь-яку, роботу знайти не важко. паралельно шукати гроші на погашення. 7000 грн -це ціна телефону, а віддавати по кредиту десь 10000 грн напевно. Віддати все одно прийдеться. Краще не затягувати бо через дурне бажання мати "крутий" телефон можна втратити репутацію серед людей і повагу. А це набагато цінніше.

не старайтеся, тс вже напевно забув про цю тему, так як не відповідей, ні дописів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто нехай ваш товариш піде в банк і розкаже про ситуацію, йому борг реструктурують, або й заморозять на пару місяців.

Банку вигідно коли кредитор платить, а не ховається, тому краще прийти, та й тимпаче зараз "форс мажор" реальний у всіх, тому підуть на поступки це точно.

Суд банку теж не вигідний, тоді якщо буде суд, то суд призначить плату по пару гривень в місяць, так розтяне на пару років, але то гроші будуть як пляшка пива в місяць - що враховуючи зарашню ситуацію банку теж не вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку - треба йти у банк, пояснити ситуацію і шукати роботу - будь-яку, роботу знайти не важко. паралельно шукати гроші на погашення. 7000 грн -це ціна телефону, а віддавати по кредиту десь 10000 грн напевно. Віддати все одно прийдеться. Краще не затягувати бо через дурне бажання мати "крутий" телефон можна втратити репутацію серед людей і повагу. А це набагато цінніше.

така порада доцільна, якщо брати до уваги, що той, хто брав кредит, розумна й адекватна людина, яка за невдалим збігом обставин, потрапила в халепу. ПО наведеному опису з першого поста, індивід ніяким, з вищенаведених критеріїв, не відповідає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порада. Позичити гроші у знайомих, друзів, родичів та закрити кредит. Через років так 2-3 сума може бути уже у рази більшою.

В мене знайома також взяла кроедит 7000,00грн, гроші прогуляла (ще тоді була на роботі). Потім з роботи звільнилась і гасити не було чим, то вона забила на все. Банк довго мовчав. А тепер прийшла вимога на 40000,00грн. От і думає тепер що робити, а на ній в селі будино та інше майно.

З банками краще не гратись.

Кредит сам по собі не зникне, а потім буде голову чухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та мені глибоко пх, я посилаю той банк подалі, бо я не являюсь поручителем. Просто цікаво чим це може для нього обернутися?, майна в нього ніякого немає, живе з батьками!(

На мою думку - треба йти у банк, пояснити ситуацію і шукати роботу - будь-яку, роботу знайти не важко. паралельно шукати гроші на погашення. 7000 грн -це ціна телефону, а віддавати по кредиту десь 10000 грн напевно. Віддати все одно прийдеться. Краще не затягувати бо через дурне бажання мати "крутий" телефон можна втратити репутацію серед людей і повагу. А це набагато цінніше.

не старайтеся, тс вже напевно забув про цю тему, так як не відповідей, ні дописів

не забув, в мене немає так багато часу, як у вас щоб сидіти тут!!!))) в мене є лічна жизнь!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порада. Позичити гроші у знайомих, друзів, родичів та закрити кредит.

не дай Бог попасти в коло друзів чи родичів до такого, якщо людина кладе болт й не розуміє всієї серйозності перед банком, то друзям й родичам вже точно не віддасть, в крайньому випадку віддасть, коли за ці гроші можна буде купити лише буханець хліба й буде робити щирі квадратні очі, мол : *а що таке ? я ж позичав 7000 і стільки ж віддав, а що гроші обесцінились, я не винуватий*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...