Перейти до змісту

Продам ВАЗ 2108 не дорого


kekc

Рекомендовані повідомлення

Двигатель после капиталки 1.5 , прошел 1500 км. Новое сцепление. Коробка не шумит, 4-х ст. Панель от Вектры, сидушки с Гольфа. В тех. паспорте есть отметка о наличии ГБО. Комплект зимней резины. Кузов целый, но требует покраски...

Цена 1750 у.е.

066-744-39-90

post-3775-0-77753800-1411904285_thumb.jp

post-3775-0-26964600-1411904303_thumb.jp

post-3775-0-90620600-1411904319_thumb.jp

post-3775-0-12395900-1411904406_thumb.jp

post-3775-0-92004300-1411904425_thumb.jp

post-3775-0-24993700-1411904442_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы меня интересовало твое мнение, я бы непременно поинтересовался. А так, сомкни уста и топай умничай в другом месте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина делалась для себя, хоть и таз, но в салоне поудобней штатной 8-ки. Денег вбухано немало, сам посчитай: капиталка мотора+замена сцепления+замена панели+замена сидушек. Даже не считаю во что обошлась 8-ка и вложенное не пытаюсь вернуть. А такие задроты уже порядком надоели... Все обсуждение закончено!!! Незначительный торг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kianos, ти перш ніж когось повчати, навчись грамотно виражати власні думки.

Це справа продавця, його авто і нехай хоч за мільйон продає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фоткам видно, машина до 91 года (короткое крыло), точнее 1988. kianos, повторяю сомкни уста, твоего мнения здесь никто не спрашивает. Открывай отдельную тему и тошни там, как все плохо в этой стране

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы меня интересовало твое мнение, я бы непременно поинтересовался. А так, сомкни уста и топай умничай в другом месте...

от таких умников уже тошнит каждый четверг и воскресенье, ну сколько же можна людей за идиотов держать и лохов, продавая старую 8-ку за такие деньги, у меня вобще такое мнения склалось , что нынешние продавцы авто не имеют желания просто продать авто, а имеют желания впервую очередь найти лоха, написал бы хоть з какого года ето корито. До свиданья!!!

А в тебе є авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы меня интересовало твое мнение, я бы непременно поинтересовался. А так, сомкни уста и топай умничай в другом месте...

от таких умников уже тошнит каждый четверг и воскресенье, ну сколько же можна людей за идиотов держать и лохов, продавая старую 8-ку за такие деньги, у меня вобще такое мнения склалось , что нынешние продавцы авто не имеют желания просто продать авто, а имеют желания впервую очередь найти лоха, написал бы хоть з какого года ето корито. До свиданья!!!

А в тебе є авто?

є

От мені цікаво: що це за авто і за яку суму ти б його продав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы меня интересовало твое мнение, я бы непременно поинтересовался. А так, сомкни уста и топай умничай в другом месте...

от таких умников уже тошнит каждый четверг и воскресенье, ну сколько же можна людей за идиотов держать и лохов, продавая старую 8-ку за такие деньги, у меня вобще такое мнения склалось , что нынешние продавцы авто не имеют желания просто продать авто, а имеют желания впервую очередь найти лоха, написал бы хоть з какого года ето корито. До свиданья!!!

А в тебе є авто?

є

От мені цікаво: що це за авто і за яку суму ти б його продав ?

опель, я б його не продав бо мене властовує, я не барига я не купляю машини для продажі, а для себе, якщо є така потреба.

Я ж не кажу що ти барига. Мені цікаво якби ти своє оцінював, рідне ?

Якщо можеш, дай відповідь: модель, рік, мотор, ціна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГБО на машине отсутствует, но вписано в тех.паспорт. Тоесть, поставили и никакой регистрации/замены тех.паспорта. Расход дело субьективное, зависит от наездника: город 8-9 л, трасса при сокрости 80 - 6л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як купую своє авто то вставлю своїх 5 копійок

для вісімки ціна чуть перевищена , на 300-400 доларів .

це кажу як людина яка вложила в копійку немало грошей(не одну тищщу)

вони ніколи не вернуться.

такщо я запропоную 1500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальна ціна за нормальну машну. Чого домахалися.

Спробуйте знайти дешевше! Подивіться, що по чому бариги продають на вторинку і на авторіа.

Вона вже так і вартує. Це її ціна. Тим паче, якщо врахувати наявність в документах ГБО.

З.І. Не побачив на фото "короткого крила".

Машина була бита? Втратила геометрію ? Для чого ота жовта розтяжка під капотом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ота жовта розтяжка під капотом?

для "регулировки" развала колес, кузов с 88 года немножко подустал, работать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно же машина не первой свежести. В моих руках кузовных повреждений не случалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Zheny@ (і це ж зрозуміло, ну ми ж "тазоводи"! ;)), на ці гроші машина нормальна. Звичайно, якщо з документами все в порядку.

А от таким вумнікам, як kianos, потрібно б давати РО хоч на пару деньків, щоб не гадив в чужі теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Zheny@ (і це ж зрозуміло, ну ми ж "тазоводи"! ;))

та справа навіть не в ТАЗоводах. А в логіці. Це хороша ціна. В принципі.

Якщо хтось вважає, що краще за ті гроші купити іномарку, то удачі в пошуках гнилого металобрухту.

Це реальна ціна за нормальну машину. Вона ні менше ні більше не вартує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...