Перейти до змісту

Каркасні будинки "Платформа" Луцьк


Платформа

Рекомендовані повідомлення

ціни в вас хороші, як для тих хто нерозуміє і немає тями в будівництві, аля реклама та маркетинг бере своє діло , теплі будинки все таке, але якщо будувати з блоків 100 квадратів зекономити можна до 13 тис долларів при нинішньому курсі,

ваш будинок дуже сильно матеріалозатратний, гіпсокартон повсюди. профіля, мінвати два камази, досок дорогих, а напрактиці все не так побудував 75 квадратів з блоків теплих, теплу підлогу зробив, ззовні утеплив пінопластом 10-кою, нормально пощикатурив у середині з теплих штукатурок, то теж в деяких кімнатах батарей можна було і не ставити, зекономив достатньо, ніж те яку ціну ви мені колись заспівали. Немаю нічого проти вашої роботи, але ваші будинки в більшій мірі розраховані на крутеликів, які ведуться на рекламу вашу, та на людей нещасних без голови на плечах, в вас дуже багато багато затратних матеріалів і ненадійних, менший період експлуатації, приміром мені потрібно було анкерами закріпити великий уголок до будинку аби зробити терасу на підпорах з бетонним перекриттям на 2 поверсі, то ваші будиночки тендітні деревянно- гіпсокардонні на таке не годяться, тай взагалі дилема виникає, а як бути з мишами, різними шкідниками? бо такі будиночки це рай для них. Тай щоб ви не говорили ы як би не хвалики( кожна жаба своє болото хвалить) но блоки нормальні покладені на клей, простоють в 5 разів довше ніж ваші деревянні соснові каркаси.

У вас цифри через пальці. Період експлуатації моїх будинків як мінімум однаковий з Вашим блочним будинком, або навіть і вищий і, можливо, в рази. Ціни реальні, бо я хочу працювати і працюю. Самі будуєтесь - нема питань - мені з Вами не по дорозі.

Про нещасливих людей чи людей без голови на плечах Ти звичайно загнув) це не правда. Кожен має займатись своєю роботою. Кожен мій замовник - дуже розумна, світла, людина, яка дивиться на світ широкими очима. Половина з них могли б будуватись і самі, руки ростуть нормально, але чи за браком часу чи зрозуміли, що правильно все одно не змонтують - звертались до мене.Так що краще заберіть слова свої на рахунок цього назад, бо це просто брєд.

До такого будинку можна "вліпити уголок" - сильно в деталі не вдаюсь як. Це звичайні будинки.

Миші в кожному будинку можуть бути. Миші вату не люблять, в конструкціях їх нема.

Ціни я не "співаю", а розписую. Укладаю договір.

В мене друг хороший будується з блоків, хата 160 м2. Вже 4й рік. Зараз говорить, що зробив би краще каркасний будинок. Давно був би готовий вже і жив би там.

Поговорим далі, скажімо будинок на 165 м2 зараз під ключ приблизно 37-39 000 дол, то мінус 13 000 дол виходить, що з блоків під ключ - 24 000 дол)) Смішно. Жаль, мушу тратити час і відписувати на Ваші нісенітниці.

Далі, на рахунок матеріалів.

Мін вата - на будинок 100 м2 іде приблизно 1400м2 * 11 = 16 000 (вата кнауф)

ГКЛ - 150 листів

підлога 100 м2

стелі натяжні 100 м2

фасад - як і скрізь

фундамент - до 5 разів дешевший і надійний

дах, можливо в блочних будинках нама даху.... Звідси економія?

І на вікнах, дверях?

Дерево?? А скільки дерева потрібно на блочний будинок??? Та рівно половина від усього каркасу!

Що ще?

І ціна є ціна. Не згідні на таку ціну - ризикуйте з кимось іншим

Це ви нісенітниці говорите, в вас того будинку що ви з каркасу будуєте за 37 ваший чистий дохід складає 17 тис зелених, це я більш ніж впевнений, і не говоріть єрунди, шановний в нас не америка і національна валюта в нас гривня а не доллар , зараз доллар 21, на буд матеріали ціни суттєво не виросли бо не піднімають бо й так мало вже будуються криза в країні. ціна на блоки яка була така і є, якщо брати оптом на будинок 165 то ще дешевше, ну за 27-28 реально цілком звести такий будинок з комунікаціями зі всім чорновими роботами, що тільки клей обої в всередені клади ламінат тай живи.. Так, що не перегібайте вже, мав діло з стройками і не однею, і знаю шо то значить хата під ключ, де націнка барижніків на матеріалах і роботі складає до 40 % від реальної вартості хати

Як вже дістали такі бізнесмени, ви що матеріали з америки привозите? купуєте матеріали за гривні чи злоті а ціни в долларах, може вже хватить, клієнтів від такого то не побільшає а криза ця взагалі попустить.

Більше про грибок я чув у будинків утеплених пінопластом... Почитайте польські форуми, як вони зараз знімають усі пінопласт, чи хоть картинки подивіться. Доказувати щось дурневі - це зрівнювати себе з ним). А хотіли то спочатку каркасний будинок). Кожна жаба своє болото хвалить. Це правда. Я зараз дещо скажу, точніше напишу - ми взагалі з мокрого дерева робимо, не з сухого, хоча пропонуємо - дорожче виходить. Те,що в США жаліються не правда, а обрали вони цей варіант тому-що обслуговування будинку в них дорога штука - газ, світло, вода і тд... Рахунки. А в таких будинках - жити економніше. Я багато працював там у дуже забезпечених людей . В них теж каркасні будинки. Дорогі матеріали, мармур, оздоблення дороге і тд.. Доходило до 3 млн дол будівництво...

Ми спочатку робимо коробку з фундаментом. Наступні всі роботи у всіх моїх збудованих будинках МИ робили поетапно. Ми не беремо 37 000 дол і будуємо будинок. Все поетапно. Часто люди відмовлялись відчастини робіт (самі робили чи наймали інші бригади, бо в нас було чи дорожче чи чекати треба було.) Якби там були такі заробітки - всі би тут кормились. Ідуть величезні витрати кожен день, щоб утримати організацію на плаву, тобі пояснювати не буду, скоріш за все ти сидиш на роботі на зп, а за тебе думають керівники. Є різні ситуації, вони виникають постійно.

І яка націнка? Плата за роботу людям???? Хлопці що безкоштовно мають працювати??? Скільки має отримувати зараз спеціаліст,щоб цінувати роботу та нікуди не втікати?? В мене ціни зараз просто ппц який мінімум. Через кризу. Через те і не люблю оці форуми, бо пишуть всяку фігню нічого не розуміючі люди і ще й думають що вони праві.. Був би ти спеціалістом - поговорив би, а рівень шабашника мене абсолютно не цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 279
  • Створено
  • Остання відповідь

ціни в вас хороші, як для тих хто нерозуміє і немає тями в будівництві, аля реклама та маркетинг бере своє діло , теплі будинки все таке, але якщо будувати з блоків 100 квадратів зекономити можна до 13 тис долларів при нинішньому курсі,

ваш будинок дуже сильно матеріалозатратний, гіпсокартон повсюди. профіля, мінвати два камази, досок дорогих, а напрактиці все не так побудував 75 квадратів з блоків теплих, теплу підлогу зробив, ззовні утеплив пінопластом 10-кою, нормально пощикатурив у середині з теплих штукатурок, то теж в деяких кімнатах батарей можна було і не ставити, зекономив достатньо, ніж те яку ціну ви мені колись заспівали. Немаю нічого проти вашої роботи, але ваші будинки в більшій мірі розраховані на крутеликів, які ведуться на рекламу вашу, та на людей нещасних без голови на плечах, в вас дуже багато багато затратних матеріалів і ненадійних, менший період експлуатації, приміром мені потрібно було анкерами закріпити великий уголок до будинку аби зробити терасу на підпорах з бетонним перекриттям на 2 поверсі, то ваші будиночки тендітні деревянно- гіпсокардонні на таке не годяться, тай взагалі дилема виникає, а як бути з мишами, різними шкідниками? бо такі будиночки це рай для них. Тай щоб ви не говорили ы як би не хвалики( кожна жаба своє болото хвалить) но блоки нормальні покладені на клей, простоють в 5 разів довше ніж ваші деревянні соснові каркаси.

ооо, старый добрый друг в новой маске ))) вы всё "щикатурите" :))

похоже у Вас забирают хлеб? чего ж вы так взьелись на каркасы? Вот лично мне, все стройматериалы нравятся, НО каркасы я считаю для себя приоритетным, и себе построю именно такой дом. он ДЕШЕВЛЕ! как ни крути!

вы о ценах знаете наверное только по наслышке!? цены на стройматериалы выросли больше, чем в 2 раза как и курс валют, потому что наша, как грубо не звучало бы, нищенская украина НИЧЕГО НЕ ПРОИЗВОДИТ ИЗ СОБСТВЕННОГО СЫРЬЯ! а все, что делают у нас, сырье закупают за бугром.

почитал Ваши посты и сделал вывод. дом вам не построили! каркас вы не просчитывали, в ценообразование стройматериалов даже маломальски не заглядывали... какие из этого выводы!? а простые!! - ВЫ ТРОЛЬ!!! :)

кирпичные надежные, пеноблок псевдокрепкие, бетонные неубиваемые, деревянные карточные... у каждого свое мнение. всякий дом хорош если он ТВОЙ!

з.ы. ДОМ ПРОСТОИТ РОВНО СТОЛЬКО, СКОЛЬКО ВЫ В НЕМ БУДЕТЕ ЖИТЬ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хотів би мати баню з брусу, але ніяк не жилий будинок. Постійно, кожен місяць ідуть витрати на його утримання - спец герметики, спец суміші, робота і тд. Дуже дорого. На картинці гарно дивиться. Але жити в них тільки мільйонерам. і ці будинки в рази холодніші за каркасні (20-28 см - не важливо).

Один фасад там довести до пуття чого коштує.Склали - рік чекають - відбілюють - грунтують - конопатять-лакують і далі по колу - конопатять-лакують. Скільки це все коштує уявляєте?

Да, Льоша так і поняв шо він шабашник. "щикатурити"))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І дітям залишиться і внукам. Факт в США стоять будинки ще з 1700 р. Досі в низ живуть люди. І це каркасні будинки.

Цегла вже не та що раніше. І раніше (поч.90х) перекриття на хату монолітне по ціні виходило як дерев*яне. Зараз різниться напевно в 10 раз.

Кожен сам вибирає з чого будуватись. А шабашник нехай заводить окрему тему і там собі б*ється з уявними вітряками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни в вас хороші, як для тих хто нерозуміє і немає тями в будівництві, аля реклама та маркетинг бере своє діло , теплі будинки все таке, але якщо будувати з блоків 100 квадратів зекономити можна до 13 тис долларів при нинішньому курсі,

ваш будинок дуже сильно матеріалозатратний, гіпсокартон повсюди. профіля, мінвати два камази, досок дорогих, а напрактиці все не так побудував 75 квадратів з блоків теплих, теплу підлогу зробив, ззовні утеплив пінопластом 10-кою, нормально пощикатурив у середині з теплих штукатурок, то теж в деяких кімнатах батарей можна було і не ставити, зекономив достатньо, ніж те яку ціну ви мені колись заспівали. Немаю нічого проти вашої роботи, але ваші будинки в більшій мірі розраховані на крутеликів, які ведуться на рекламу вашу, та на людей нещасних без голови на плечах, в вас дуже багато багато затратних матеріалів і ненадійних, менший період експлуатації, приміром мені потрібно було анкерами закріпити великий уголок до будинку аби зробити терасу на підпорах з бетонним перекриттям на 2 поверсі, то ваші будиночки тендітні деревянно- гіпсокардонні на таке не годяться, тай взагалі дилема виникає, а як бути з мишами, різними шкідниками? бо такі будиночки це рай для них. Тай щоб ви не говорили ы як би не хвалики( кожна жаба своє болото хвалить) но блоки нормальні покладені на клей, простоють в 5 разів довше ніж ваші деревянні соснові каркаси.

ооо, старый добрый друг в новой маске ))) вы всё "щикатурите" :))

похоже у Вас забирают хлеб? чего ж вы так взьелись на каркасы? Вот лично мне, все стройматериалы нравятся, НО каркасы я считаю для себя приоритетным, и себе построю именно такой дом. он ДЕШЕВЛЕ! как ни крути!

вы о ценах знаете наверное только по наслышке!? цены на стройматериалы выросли больше, чем в 2 раза как и курс валют, потому что наша, как грубо не звучало бы, нищенская украина НИЧЕГО НЕ ПРОИЗВОДИТ ИЗ СОБСТВЕННОГО СЫРЬЯ! а все, что делают у нас, сырье закупают за бугром.

почитал Ваши посты и сделал вывод. дом вам не построили! каркас вы не просчитывали, в ценообразование стройматериалов даже маломальски не заглядывали... какие из этого выводы!? а простые!! - ВЫ ТРОЛЬ!!! :)

кирпичные надежные, пеноблок псевдокрепкие, бетонные неубиваемые, деревянные карточные... у каждого свое мнение. всякий дом хорош если он ТВОЙ!

з.ы. ДОМ ПРОСТОИТ РОВНО СТОЛЬКО, СКОЛЬКО ВЫ В НЕМ БУДЕТЕ ЖИТЬ!!!!

Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говоріть з реальними будівельникам а не з бізнесменами бо бізнесмен буде говорити що все погане а його хороше

А де то я про бізнесменів згадував?

зробив з блоків(клав на 20см ) аерок обклав 10 пінопластом і баранеком ззровні

яка паропроникність газобетону (тм "Аерок") та пінопласту? Цифри в студію! Також хочу почути як у вашій конструкції буде рухатись волога (річний цикл).

Бо пишуть про такий пиріг таке:

Ще інформація на тему будівництво з газоблоку: ні в якому разі не можна утеплювати газоблок пінопластом! На днях проводив обстеження будинку (стіна - газоблок 20см, пінопласт 10см, облицювальна цегла). За словами власника будинок перші 5 років проживання в ньому був дуже теплий, все чудово, одне задоволення, але потім з року в рік він чомусь почав ставати холоднішим і холоднішим, власники абсолютно нічого не могли зрозуміти... Якщо хтось ще не зрозумів, пояснюю: 5 років газоблок набирав вологу з будинку і з часом його теплопровідні властивості погіршились в рази, шар пінопласту не дає йому виводити вологу і він лише її накопичуватиме втрачаючи свої властивості! Шановні будівельники, не економте, робіть правильно!

тут: http://board.lutsk.ua/topic/169563-energoaudit-budinkv-kvartir-teplovzine-ob/page__st__30#entry1053233884

фундамент теж утеплив...

Вертикальне, горизонтальне утеплення?

Якщо цим цікавитесь то питайте в реальних людей хто собі і що будував і робіть висновкі у чого буде більше позитивних відгуків те і добре

Скільки років самій старій будівлі із газоблоку? Де її можна подивитись?

П.С. Велике прохання - пишіть реченнями. Дуже важко вас читати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

freon.box, шановний, я так розумію критерієм хорошого будинку для Вас є тривалість його існування?! адже майже в кожному вашому повідомленні Ви зсилаєтесь на термін експлуатації будинку. Нажаль, нічого в світі не вічне. І будинкі з блоків рано чи пізно руйнуються, так само і цегляні, каркасні і т.д. Та й що поганого вам ті біснесмени зробили? Кожен заробляє на хліб з маслом як вміє. Ніхто ж Вас не переконує знести ваш будинок з блоків і будувати з дерева.

Я, наприклад, теж зацікавився каркасними будинками, якщо все буде добре, збудую в майбутньому. А нарахунок, чи буде, що залишити дітям, то прагну до того, щоб діти в майбутньому мали можливість збудувати свій власний будинок, будь він чи то з блоків чи з дерева.

П.С. Меля мені знижку зробиш? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

freon.box, шановний, я так розумію критерієм хорошого будинку для Вас є тривалість його існування?! адже майже в кожному вашому повідомленні Ви зсилаєтесь на термін експлуатації будинку. Нажаль, нічого в світі не вічне. І будинкі з блоків рано чи пізно руйнуються, так само і цегляні, каркасні і т.д. Та й що поганого вам ті біснесмени зробили? Кожен заробляє на хліб з маслом як вміє. Ніхто ж Вас не переконує знести ваш будинок з блоків і будувати з дерева.

Я, наприклад, теж зацікавився каркасними будинками, якщо все буде добре, збудую в майбутньому. А нарахунок, чи буде, що залишити дітям, то прагну до того, щоб діти в майбутньому мали можливість збудувати свій власний будинок, будь він чи то з блоків чи з дерева.

П.С. Меля мені знижку зробиш? :_08:

Давно мене так не називали)) Так, є індивідуальні знижки, особливо для форумчан. А хто це?

На рахунок бізнесменів і блязнесменів... Ціна в доларах це ціна за будинок "під ключ" так простіше для людей. І Для тих, хто досі в "щикатурному танку"вкотре пояснюю (чи висміюю):

"Ми спочатку робимо коробку з фундаментом. Наступні всі роботи у всіх моїх збудованих будинках МИ робили поетапно. Ми не беремо 37 000 дол і будуємо будинок. Все поетапно. Часто люди відмовлялись відчастини робіт (самі робили чи наймали інші бригади, бо в нас було чи дорожче чи чекати треба було.)"

Тобто, "Щикатур" ця сума, скажімо в 37 000 дол, вона не йде мені в кишеню, тут тільки частина моїх робіт та матеріалів. Ми максимально гнучкі до кожного клієнта.

Ти надто перегинаєш палку щодо мене. Іди собі далі своєю дорогою, я на твоє болото не зазіхаю))

freon.box, шановний, я так розумію критерієм хорошого будинку для Вас є тривалість його існування?! адже майже в кожному вашому повідомленні Ви зсилаєтесь на термін експлуатації будинку. Нажаль, нічого в світі не вічне. І будинкі з блоків рано чи пізно руйнуються, так само і цегляні, каркасні і т.д. Та й що поганого вам ті біснесмени зробили? Кожен заробляє на хліб з маслом як вміє. Ніхто ж Вас не переконує знести ваш будинок з блоків і будувати з дерева.

Я, наприклад, теж зацікавився каркасними будинками, якщо все буде добре, збудую в майбутньому. А нарахунок, чи буде, що залишити дітям, то прагну до того, щоб діти в майбутньому мали можливість збудувати свій власний будинок, будь він чи то з блоків чи з дерева.

П.С. Меля мені знижку зробиш? :_08:

Давно мене так не називали)) Так, є індивідуальні знижки, особливо для форумчан. А хто це?

На рахунок бізнесменів і блязнесменів... Ціна в доларах це ціна за будинок "під ключ" так простіше для людей. І Для тих, хто досі в "щикатурному танку"вкотре пояснюю (чи висміюю):

"Ми спочатку робимо коробку з фундаментом. Наступні всі роботи у всіх моїх збудованих будинках МИ робили поетапно. Ми не беремо 37 000 дол і будуємо будинок. Все поетапно. Часто люди відмовлялись відчастини робіт (самі робили чи наймали інші бригади, бо в нас було чи дорожче чи чекати треба було.)"

Тобто, "Щикатур" ця сума, скажімо в 37 000 дол, вона не йде мені в кишеню, тут тільки частина моїх робіт та матеріалів. Ми максимально гнучкі до кожного клієнта.

Ти надто перегинаєш палку щодо мене. Іди собі далі своєю дорогою, я на твоє болото не зазіхаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка паропроникність газобетону (тм "Аерок") та пінопласту? Цифри в студію! Також хочу почути як у вашій конструкції буде рухатись волога (річний цикл).

Бо пишуть про такий пиріг таке:

Короче в газобетона паропроникність дуже хорошшшааа...точно по АЕРОКУ треба дивитись їх технічну документацію.

В пінопласта вона дуже маааленька. Мінвата є набагато кращим рішенням для утеплення будинку з газоблока.

Мене дуже смішить "міцність" газоблоків АЕРОК))) Всім дивитись ролік нижче-

Водночас роблю висновок, що цементу відверто зажали (здешевили собівартість) Перші газоблоки були сірого кольору в них було цементу вдосталь. Зараз я бачу на ринку лише сніжно білі газоблоки... таке враження, що там цемент взагалі відсутній..

До чого я веду? Мені зараз досить часто кажуть, що каркасні будинки ваші ...не ваші...короче любі - фуфло... вони ж є ненадійні, тендітні... а от піноблок- це вже крепкий будинок буде! )))) І знов хочеться дати далі зсилку на ролік

.

Але усі толкові прораби, інженери, архітектори знають, що за каркасними будинками - майбутнє.

П.С. Велике прохання - пишіть реченнями. Дуже важко вас читати.

Підтримую!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які сіп панелі, там звичайні каркаси піною заливали і саморізами брали аби покращити міцність констукції ускредині + герметиків і клеї яких в нас і немає, не утріруйте все так, люди вже не дурні, ніхто уже не платять прорабам буд фірмам і іншим по 50 тис. люди усе рахуть і не надуриш, і ніякіх не 500- 600 з блоків то ви перегібаєте сильно при нинішньому курсі, це дешево строїти з блоків і пока нажаль альтернативи немає, зараз куди не глять усі з блоків стояться, ахахахах, ви що не бачили українського гіпсокартону? да його валом не смішіть мене, крейди в україні вдосталь тай бумаги є, лафарж кнауф та інші усі ці гіпсокортони вупускаються на підприємствах в україні

Справді ГІпс видобувають в нас віднедавна. Прогуглив -в ДОнецькій області доречі і...на нашій території!))) Ви праві, визнаю!

НО... гіпс роблять не з крейди...тут Ви не праві!

Далі...ПІНА та-це утеплювач.... типу(ЕКОІЗОЛ) Ну в Києві є такі установки, що генерують екоізол... Треба? Можна і таким утеплити. Взагалі утепляти стіни можна навіть соломою чи тирсою...Варіантів утеплення є БЕЗЛІЧ. І кожен чорт буде хвалити своє болото(утеплювач)... Класика це іде мінвата/скловата.

500-600$ за кв.м. - це РЕАЛЬНИЙ РИНОК... Ви просто не цікавитесь... НІХТО СВОю нерухомість нижче не продаватиме навіть якщо долар буде по 30грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факти

1) забудовники, що будують висотки свій капітал множать рівно у 2 раза. Тобто при курсі 8, в Києві собівартість 1 м2 житла складала до 5 000 грн з усіма комунікаціями, відкатами, роботами і матеріалами, рекламою і тд. Продавали за 10000. Тут чудовий заробіток.

2) Цегла вже не з СРСР - зараз масово не дотримуються технології виробництва, загальновідомий факт. Багато заводів, доречі, на межі банкрутства

3) Енергоносії дорожчають, навіть більше - газ у нас бадяжать. Не знаю чим. Давно вже всі замітиили. Горить тепер червонуватим, замість голубого, довше чайник гріється, більше газу іде на підтримання т. Отже,витрати на експлуатацію будинку будуть тільки рости. Треба максимально його робити теплим та комфортним. Ідо речі, вважаю, що саме в нас його бадяжать, не в Росії.

4) Про блоки - багато дуже спірних моментів, зі скількома інженерами чи архітекторами не розмовляв - всі це підтверджують по ряду причин. Ними можна заповняти перегородки - тут вони підходять.

5) Пінопластом можна утепляти фасад, єдина висога ППС має бути спеціальний - ПСБС 25 Ф. І тільки він. Це спеціальний фасадний ППС. На жаль,я його в нас не зустрічав. ( а це шо є на ринку під цією маркою розвод).

6) Будинок з брусу - холодний і дуже дорогий в експлуатації. В Росії фірми (не шабашники) фасад утепляють такого будинку ватою 10 см і після того фальш брус. Тоді він теплий. Що б дерево було по теплоізоляції близьке до стіни каркасного будинку - його діаметр має бути 40-50 см. Але це в теорії.. На практиці дорого і це одиничні випадки.

7) Каркасний будинок - втрачає в день 1-2 гр Ц. якщо повністю відключити опалення. Це загальновизнаний факт.

8)Строк служби каркасного будинку на рівні з цегляним. Дивіться різні відео на ютубі і тд. Шукати зараз не маю часу.

9) В середині такого будинку природній мікроклімат.

10) Мінвата - загальноприйнятий утеплювач,який показує мінімальні результати теплопередачі. природній матеріал - просто розплавлений базальтовий камінь з смолами для зв*язки.

11)Швидший цикл будівництва,відсутність усадки. Реально були замовники -продали квартиру іще домовились що поживуть в ній 3 місяці. За цей час був готовий будинок частково під заселення.

Щикатур - легко сидіти і крити матом із за монітора. Ти заспокойся. Як би ти відповідав за свої слова - не боявся б зустрітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це підходить :

У багатьох наших співгромадян поки, як і раніше, зберігся менталітет радянських часів. Видно, занадто багато воєн зазнала країна (особливо - в 20-му столітті) і до сучасних західних технологій виробилася стійка упереджена думка, як про щось ненадійне (типу, «вітром здує», або «хуліган ногою проломить»). До речі, останнім часом і в Україні стала спостерігатися стійка тенденція до популяризації каркасної технології - із приходом нових поколінь людей і нових пізнань про унікальність і досконалість технології. І час, звичайно, дещо довів. В даний час полярним експедиціям, які працюють на одному місці, просто необхідні теплі легкі практичні будинки. Не важко здогадатися, за якою технологією вони виконані. А там морози далеко не -20 градусів. Або інший історичний факт. Багато, хто цікавився практичністю каркасних будинків, чули, з якою стійкістю ці будинки перенесли землетрус в Японії (1970р). Це послужило хорошою рекламою і потужним поштовхом до масового будівництва каркасних будинків в цій люблячій консерватизм країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі факт. Технологія енергопасивних та енергонезалежних будинків. Це каркасні будинки. У пасивному будинку втрати тепла складають всього 15-25 кВт. в рік на кв.м площі. Це факт! Таке можливо тільки в каркасних будинках.

Цю технологію у нас треба розвивати,а не боятись її. Нам це вигідно. Собі, до речі,буду робити енергопасивний будинок. (30-40 см утеплення в стіни, 40-50 в перекриття.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео,де каркасному будинку 70 років. Звичайно технології зараз більш продвинуті і строк служби думаю зараз не менший, а більший. Єдине за будинком треба слідкувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава штука піч ракета. Довго шукав спосіб як отопити каміном. Проблема каміна в тому - що поки горить вогонь - тепло. Як тільки затухає - холодно. Енергоємність мінімум, Прямий димохід - все тепло виходить з димом.

Ось і знайщов це чудо - називається ПІЧ -РАКЕТА!

Більш довершена конструкція використовується в селах, все нове - це давно забуте старе. Не знаю, що Ви шукали і де, коли відповідь перед очима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого. Та тут справжній батл. :duel:

Сьогодні біля Там Таму бачив на стовбі оголошення "Будуємо каркасні будинки" і вказано сайт http://www.pro100karkas.in.ua.

Це я так розумію користувача "Каркас"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

freon.box, шановний, я так розумію критерієм хорошого будинку для Вас є тривалість його існування?! адже майже в кожному вашому повідомленні Ви зсилаєтесь на термін експлуатації будинку. Нажаль, нічого в світі не вічне. І будинкі з блоків рано чи пізно руйнуються, так само і цегляні, каркасні і т.д. Та й що поганого вам ті біснесмени зробили? Кожен заробляє на хліб з маслом як вміє. Ніхто ж Вас не переконує знести ваш будинок з блоків і будувати з дерева.

Я, наприклад, теж зацікавився каркасними будинками, якщо все буде добре, збудую в майбутньому. А нарахунок, чи буде, що залишити дітям, то прагну до того, щоб діти в майбутньому мали можливість збудувати свій власний будинок, будь він чи то з блоків чи з дерева.

П.С. Меля мені знижку зробиш? :_08:

Ахах , діти в майбутньому мали можливість збудувати будинок свій, з курсом 25-30грн і підтримкою васальних міжнародних фінансових структур, ваші діти як і всі інші стануть кредитними рабами які житимуть все життя на оренді і кредитних вливаннях аби тримати бізнес, щоб діти в майбутньому мали можливість збудувати свій власний будинок, ідіть унічтожте кулю в лоб , гонтарєву і пороха.

У меня приятель хочет каркасный дом полторашку 5х7. у него есть 64 тыс грн. Предлагаю Вам принять участие в строительстве. О зароботной плате договоримся. Моих денежных интересов нет. Посмотрим сколько вы выстроите на эти деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ви першим почали так грубо відповідати на мою аргументацію, і тому я й по інакшому вам відповідати не міг, бо поваги ви у мене не викликали і не викличете, нормальна би людина створила просто би рекламу заплатила адміністрації і все, а ви тут розжовуєте тему бо клієнтів немаєте, І ще раз повторюю не женіть мені тут пурги, в америці всі з карказів будують бо так дешевше з нормальних матеріалів там будують будинки заможні люди. але дерево є дерево, ніколи ще дерево якщо це не будинки з цільного бруса кругляка не простоять довше за цеглу чи блоки. це вам любий спеціаліст скаже, і не говоріть єрунди про енергоефективність якщо будинок з цегли утеплений чи мін ватою чи пінопластом грубим. і повністю зроблений так аби тепло не виходило, то наприклад в мене можу ввечері включити котла прогріти і вимкнути наніч зранку температура падає лише на 2-3 градуси, тобто енегроефективність і тепловіддача в цегляних будинках куди краща ніж в ваших коробках.

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=3326637#post3326637

стройте с блоков сколько вам угодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава штука піч ракета. Довго шукав спосіб як отопити каміном. Проблема каміна в тому - що поки горить вогонь - тепло. Як тільки затухає - холодно. Енергоємність мінімум, Прямий димохід - все тепло виходить з димом.

Ось і знайщов це чудо - називається ПІЧ -РАКЕТА!

Більш довершена конструкція використовується в селах, все нове - це давно забуте старе. Не знаю, що Ви шукали і де, коли відповідь перед очима.

Хм... цікаво. років з 10 в селі прожив в загальному. Щось не замітив, що там є щось більш енергоефективніше за піч-ракету...

Відео,де каркасному будинку 70 років. Звичайно технології зараз більш продвинуті і строк служби думаю зараз не менший, а більший. Єдине за будинком треба слідкувати

ахахах да це уже не дом а дрова для мангалу, в мене колишній сусід купив кусок будинка цегляного якому 75 років, і історичному центі міста, так як робив ремонт просто дивувався навіть ніде тріщин в стінах не було, цеглу не міг вибити, поштукатурив заново зробив фасад і той будинок ще стільки само простоїть, дерево вже б давно зогнило, а якщо ще за ним не дивитися то ще швидше зогниє

а Ейнштейн був прав про дві безмежні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Испытания на прочность: Каркасный дом.

6-этажный каркасный дом при землетрясении 7.5 баллов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу, дуже прошу - Більше, БІЛЬШЕ реклами Вашого бізнесу, мені мало її. Дякую.

Хто знайшов більше "+" в каркасному, той його і будує. Імхо цей вибір тільки від вартості і неможливості побудувати з кращих матеріалів.

Наприклад мені вважливі такі показники як : шумоізоляця, вібрація. В цьому розуміні каркасні будинки програють газоблокам і подібним.

Миши та інші маленькі створіння - також програє.

Екологічність ? Пожежобезпечність - Ви шуткуєте ? - Періодичність пропиток та обслуговування різними спецзасобами не лише заглядає в карман. Перетворює такий будинок на смолоскип який чекає на сірник.

Парник - додаткова вентиляція...

Продовжуйте далі, умовно "лох" буде вам радий, а Ви йому. Умовно - тому, що ситуація може скластися таким чином, що каркас стане єдиним вибором без можливості будувати з іншого матеріалу.

Як щодо досвіду, прамих рук ? - Портфоліо зданих обєктів, фото та адреса. Подивитися, поміркувати.

Причина редагування З.І.

- Як почуваються Ваші клони підтримки, їх не ображає адміністрація ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі мої роботи - https://vk.com/albums-47721601

Мої відеозаписи - https://vk.com/videos-47721601

Прямі руки у нас. Мої хлопці працюють зі мною від самого мого першого об*єкта. Думаю це про щось говорить.

Адреса та паспортні дані замовників, їхня робота та дохід думаю не варто викладати - половина з них тут)

Це сертифікована технологія. Визнана у світі, що з Вами спорити,якщо Ви не розумієте навіть що це таке.

Люди ділять на 2 табори. Одних все нове лякає, інші його пізнають і збирають "вершки".

Шумоізоляція вже в стандарті набагато краща як в мурованому будинку. І ще є багато рішень як її покращити.

Віброізоляція. Теж на рівні. Нема такого, що ходиш і все дрижить (як там хтось думає).

Миші можуть бути скрізь. Головне що їх нема в конструкціях. Це і б цегляних і блочних будинках.

Так екологічність. Буквально вчора замовниця,якій ми зараз робим сказала, що певні блоки викликають певну хворобу і вона після всіх цих шпаклівок зараз будує повністю дерев*яний всередині будинок. До речі, гарно виходить.

Про пожежу - ну це брєд. 80% такого будинку це утеплювач. лиш 20% дерево. Утеплювач не горить, а до дерева ще добратись треба. Горятьі всі інші монолітні будинки. Особливо де є ППС. Там дійсно факели.

Умовно "лох" це можете бути навіть Ви через певний час. Так що не ображайте нікого. Я терпіти не буду такі вислови і ці тупі натяки мені не потрібні.

Це сертифікована технологія!! Я її не придумав! Я просто роблю копіпаст. Нічого не змінюючи.

Це моя тема і я її тут буду тільки розвивати.

Якщо ще мало реклами - гугліть. Буде більше.

Парник? Хахаха,скажітьлюдям які там вже живуть! Будуть крутити біля вісків палець - 100%. Там здоровий, сухий, природній мікроклімат. Особисто я собі будуставити децентралізовану рекуперацію в спальних кімнатах "ПРАНА". Але не ізі за того що там як ви думаєте сауна, а просто через те, що в кімнаті в 10 м2 ми спалюємо вусе повітря приблизно за 2-3- години, а далі дихаємо так званим "технічним повітрям". Рекуператори в допомогу.

Повторюю, бажаючим можу організувати подорож в цей будинок на Володимирській,є простовідео про цей будинок тут Чи в інший якийсь будинок.. Бажаючамають бути зацікавлені в будівництві. а тратити мій час та псувати настрій. Я зайнята людина. Все я в Рівне. Ми тепер і там!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портфоліо в Контактах - Ви це серйозно ?

Надайте копії своїх сертифікатів по сертифікованій технології, вони є у Вас напевно є ?

Свої "вершки" зібрали ?

Шумо і віброізоляція - не робіть мене та оточуючих дурнями. Додаткові витрати на шумо, є додатковими витратами щоб довести їх до рівня голого кірпіча, блоку. Вібрація - :) фізика, маса конструкції, зєднання, далі не продовжу. Одна річ коливання витримати від сейсмічного, інша річ коли ці коливання від пральної машини, вантажівки що поряд проїде...а загалом так, нема взагалі її, залізобетоні опори та перекритя :)

Екологічність - навіщо мені, громаді жодним чином не корисна інформація про Вашу замовницю, її проблеми, і Ваш обман разом з пожезахистом. Дерево Ви не обробляєте ніяким хімічним захистом ?

Браво !

Я не натякаю, в кажу в очі - вибір каркасу - це вибір людини яка за браком коштів, часу, ресурсів бажає свій будинок по НЕГАЙНІЙ потребі, в іншому при можливостях - це вибір "лоха", як вже зазначали вище Ви ще й добряче накручуєте ціну, займаєтесь самопіаром, клоноводством, обманом - саме так - обманом.

90% продавців не скажуть в магазині, що в них не свіжа ковбаса :) Так і Ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачив ваше відео, то капець

я вас зараз розкритикую в пух і прах, поперше ваша превдо професійна мова з нотками егоїзму не викликає довіру, 60 тис долларів закруто, так "будуємо швидко та впевнено" ваші будинки розраховані для лохів з грошима, навіть якщо вони є тут, я не один рік маю справу з будівництвом і працював в свій час у таких людей яким привозили мрамур прямо з флоренції. Так ваші будинки це повна туфта, ваші будинки не ремонтопригодні, такі будинки обмежені, ви висмоктуєте з людей гроші, поперше всі матеріали які ви використовуєте в загальній кількості виходить те саме, що будувати з блоків навіть з блоків ще дешевше, куча недоліків. якщо наприклад власник схоче підключити освітлення електрику на вулицю йому що пів стіни розбивати аби знайти коробку бо як побачив у вас все сховане, нафіга питається стільки точок електрики робити і автоматів майже на кожен битовий прилад ставити, це або спеціально аби рахунок більший виставити або ви просто позапихали тоненькі провода , у мене будинок на 10 квадратів менший за того але я вибирав найгрубші кабелі одеського заводу і поставив лише 7 автоматів, поперше це простіше подруге доступніше і дешевше, потретє чугунних радіаторів у ваш будинок уже не поставиш бо вони облитять під своєю вагою, потретє це не камін а пєчка, справжній камін повинен бути вимурований. Ваш будинок настільки затратний, що то капець і не ремонтопригодний, от наприклад що власнику робити якщо він наприклад схоче перепланувати будинок, перенести комунікації електрику вентиляцію йому треба пів будинка розбирати і будівельник звичайний в те чудо ніколи не полізе а буде звонити до вас і ви з таких людей здератимете гроші, такій будинок стає постоянним вашим клієнтом, ваший будинок це капєц повний , я з деревом мав справу неодноразово і знаю що якщо дерево, якшо не прошліфувати і не обробити древохроном чи борохолом пару разів воно довго не пробуде, а в вас бачу просто сирі необроблені доски зашиті ватою гіпсом і осб.

І ще раз кажу ви свій професіоналізм виливайте на іншу категорію людей які вірять в вас і те що ви їм строїте тобто лохі 1 категорії.

Подруге ніодна людина з грошима в Україні і в Луцьку теж, усілякі івахіві мартинюкі єремеєві чорнухі та інші не побудували ще ніразу каркасний будинок, а якщо не побудували значить ця технологія х_рова і недовговічна, бо вони то тяму в тому то мають при своїх то статках, бачив будинки їх усіх, усі з цегли, у декого з металоконструкцій, але ах ніяк не з дерева.

і потретя в вас стільки туди пішло досок, гіпсокартону. мін вати, плівки, осб, кріплень усіляких і розходів, що за ті гроші можна було блоків купити, привести піску з цементом і фінішних сумішей тай поштукатурити за ті самі гроші і хата би міцніша була, но це діло власника.

і останнє можу вам дати номер бригади які приїдуть і за 2.5 тижні 6 чоловік побудують такий будинок точно такий самий як той на відео все те саме з усіма роботами тільки з блоків за 50тис зелених в наш час.

иногда лучше жувать, чем говорить! вам такое наверное постоянно говорят. Поделитесь пжл технологией щикатурки флоренцкого мармуру? :))

13838384476543.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портфоліо в Контактах - Ви це серйозно ?

Надайте копії своїх сертифікатів по сертифікованій технології, вони є у Вас напевно є ?

Свої "вершки" зібрали ?

Шумо і віброізоляція - не робіть мене та оточуючих дурнями. Додаткові витрати на шумо, є додатковими витратами щоб довести їх до рівня голого кірпіча, блоку. Вібрація - :) фізика, маса конструкції, зєднання, далі не продовжу. Одна річ коливання витримати від сейсмічного, інша річ коли ці коливання від пральної машини, вантажівки що поряд проїде...а загалом так, нема взагалі її, залізобетоні опори та перекритя :)

Екологічність - навіщо мені, громаді жодним чином не корисна інформація про Вашу замовницю, її проблеми, і Ваш обман разом з пожезахистом. Дерево Ви не обробляєте ніяким хімічним захистом ?

Браво !

Я не натякаю, в кажу в очі - вибір каркасу - це вибір людини яка за браком коштів, часу, ресурсів бажає свій будинок по НЕГАЙНІЙ потребі, в іншому при можливостях - це вибір "лоха", як вже зазначали вище Ви ще й добряче накручуєте ціну, займаєтесь самопіаром, клоноводством, обманом - саме так - обманом.

90% продавців не скажуть в магазині, що в них не свіжа ковбаса :) Так і Ви.

не оскорбляйте, да не будете оскорбленными! интересны технические тонкости технологий? вперед на строимдом и форумхаус, посмотрим как быстро вы смените мнение.

зря вы парафините каркасные дома они так же хороши как мурованные! Только Олег их поклонник и ни во что другое не верит, а я просто любитель, который нашел плюсов для себя в каркаснике больше, чем в цегле и блоках. Писать сообщениями на форуме, не удобно, малоинформативно и просто кощунство. Всегда можно встретиться и обсудить все интересующие вопросы. :)

з.ы. у вас хоть какой то конструктив в сообщениях имеется в отличии от вашего союзника ;)

у меня есть друг, который за 3 года уже больше 40 тыс грн в землю закопал, а у него нету даже перекрытия первого этажа :(, а если бы эти финансы потратились на каркасный домик, то он бы наверняка уже жил в своем собственном доме и радовался жизни строя планы на дальнейшее...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...