Перейти до змісту

Каркасні будинки "Платформа" Луцьк


Платформа

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Займаюсь професійно будівництвом каркасних будинків. Будуємо каркасні будинки в Луцьку та прилеглих районах. Також готові працювати в Рівне, Львові та інших містах. Збудовано нами вже 16 будинків. Частину з них довели "під ключ" та заселили замовників.

Моя група http://vk.com/karkasni_budinki_lutsk

сайт Platform.at.ua

Почалось все з США та програми Work and Travel. Випадково попав під крило професійного фреймера Еріка, який очолює компанію Marden Builders. Відбув 3 сезони. Будували як будинки так і готелі, маяки.. Там і зрозумів принципи будівництва таких будинків. Дуже важливий комплексний підхід.

В нас будував будинки і на 300 м2 і 200 і 50.. Різні. Про переваги технологіі писати не буду - дуже багато інфи вже є в інеті.

Ціни -

120 дол за м2 загальноі площі будинку - коробка з фундаментом до 130 м2. Більше площі - даємо знижку.

Входить фундамент свайний ростверк ТІСЕ,

коробка будинку

обшиття зовнішніх стін плитами ОСБ10мм

обшиття вітрозахисною мембраною

готовий дах (мембрана-контррейка-обрешітка)

280-300 дол - будинок готовий під чистові роботи.

Входить вікна, двері вхідні. Накриття черепицею. Фасад. Утеплення будинку мін ватою. підлоги. стіни. стелі. Розводка інженерних систем по будинку.

Ця сума не фіксована, а сформована за роки досвіду будівництва таких будинків. Тобто в основному всі ці роботи виливаються замовнику (з нами чи без нас) в 160-180 дол за м2

Під ключ - будинок на 100 м2 приблизно стає в 37 000 дол. Якщо площа більша - відповідно і ціна знижується.

Будинок який у додатку обійдеться в 40000 дол під ключ. Проект сайта Архон "Дом в Рододендронах" http://www.archon.com.ua/proekt-doma/m40f51f2cc6a5b,dom-v-rododiendronakh по факту там 130 м2.

Можу провести екскурсію в цьому будинку усім бажаючим. Адреса - Нижня 11. По сусідству також наш будинок.

Працюю по договору. Термін виконання коробки і фундамента - 1-1.5 місяця. Під чистові роботи - 3 міс.

Створив тему на форумі з декількох причин, одна з них знайти замовника, друга - щоб потенційний замовник знайшов мене:)

Готовий відповідати на Ваші питання, давати рекомендаціі, будувати, виконувати функцію технагляду.

Відразу попереджую: на глумливі питання щодо ураганів, сірникових коробочок і т.п. буду давати різкі, глумливі відповіді.

Каркасні будинки - це основний та постійний напрямок моєі діяльності. І підхід - професійний: від інструменту до розроблення конструктивноі частини усього будинку в спеціалізованих програмах.

post-26520-0-75556400-1410961415_thumb.j

post-26520-0-33563100-1410961429_thumb.j

post-26520-0-25465600-1410961439_thumb.j

post-26520-0-85513900-1410961448_thumb.j

post-26520-0-71314200-1410961457_thumb.j

post-26520-0-43599500-1410961493_thumb.j

post-26520-0-69714600-1410961511_thumb.j

post-26520-0-27076800-1410961527_thumb.j

post-26520-0-16282300-1410961539_thumb.j

post-26520-0-23440700-1410962462_thumb.j

post-26520-0-81344000-1410962463_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 279
  • Створено
  • Остання відповідь

Всі "каркасні" будівельники пишуть що будинки даного типу дуже теплі

Якої потужності потрібен електрокотел щоб отопити каркасний будиночок на 100 квадратів наприклад??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі "каркасні" будівельники пишуть що будинки даного типу дуже теплі

Якої потужності потрібен електрокотел щоб отопити каркасний будиночок на 100 квадратів наприклад??

Не будівельник але активно цікавлюсь цим питанням. По тому, що вичитав, скажу, що це залежить від товщини утеплювача (в європі норми 20 см стіни та 30 см дах), вікна та вентиляція. По вентиляції пишуть, що втрати можуть досягати 50%. В європі активно ставлять на вентиляцію рекуператори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будка с фанери + геморой с с жарой літом, холодамі зимою - які решаються і не дай бог ураган. - что останетца детям через 15-20 лет ?

Жара влітку та холод взимку залежить лише від утеплення та вентиляції. По довговічності не скажу нічого - сам цікавлюсь. З мінусів поки бачу низьку теплоємність будівлі - теплу немає на чому акумулюватись. Хоча й це можна вирішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не будівельник але активно цікавлюсь цим питанням. По тому, що вичитав, скажу, що це залежить від товщини утеплювача (в європі норми 20 см стіни та 30 см дах), вікна та вентиляція. По вентиляції пишуть, що втрати можуть досягати 50%. В європі активно ставлять на вентиляцію рекуператори.

20 см утеплювача можна і цегляний будинок утеплити, в мене, наприклад, усі зовнішні стіни утеплені 20 см пінопласта, є місця де і по 25см приклеєно

ps: залишилося десь близько 5-ти ящиків дюбелів (грибків) 26см і один ящик 30 см може комусь потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, вже зимували? Фундамент утеплювали? Порівняти можете із утепленням та без?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останній офтоп і все, фундамент утеплив 5 см і ще не зимував, це новобудова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який строк служби такого будинку в наших кліматичних умовах, яку гарантію надаєте ви, і хочу на екскурсію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Можна я стану потенційним замовником будинку по системі "Платформа" від буд. організації Платформа на деякий час? Сподіваюсь ніхто не буде проти. Отже мої запитання по Ваших готових 16 об'єктах з використанням ваших фото:

1.Оцініть як технагляд порушення технології будівництва фундаменту. І чи є порушення на Ваш погляд як професіонала, прораба, генпідрядника, чи технагляду?

2. Які порушення технології були допущені і до чого призведе утеплення вн. стін яке Ви проводите?

3. Наскільки відповідає існуючим будівельним нормам пиріг зовнішньої стіни за зсилкою у вашій групі? http://vk.com/karkas...all-47721601_33

4.Що відбувається з утеплювачем з "точкою роси всередині утеплювача" і яка тоді від нього користь?

Сподіваюсь на конструктивні відповіді без взаємних образ і звинувачень. Дякую.

post-26695-0-92386900-1411017940_thumb.j

post-26695-0-89625600-1411018507_thumb.j

post-26695-0-27865000-1411018529_thumb.j

post-26695-0-88234200-1411018608_thumb.j

post-26695-0-02237200-1411018627_thumb.j

post-26695-0-15013800-1411018687_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Займаюсь професійно будівництвом каркасних будинків. Будуємо каркасні будинки в Луцьку та прилеглих районах. Також готові працювати в Рівне, Львові та інших містах. Збудовано нами вже 16 будинків. Частину з них довели "під ключ" та заселили замовників.

А что уже научились завершать проекты до конца и так чтобы после вас 3 месяца никто не переделывал? Или может научились брать трубку от тех клиентов кому должны денег Вы? А Олег?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что уже научились завершать проекты до конца и так чтобы после вас 3 месяца никто не переделывал? Или может научились брать трубку от тех клиентов кому должны денег Вы? А Олег?

Опа.... Круто ситуація помінялась))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что уже научились завершать проекты до конца и так чтобы после вас 3 месяца никто не переделывал? Или может научились брать трубку от тех клиентов кому должны денег Вы? А Олег?

Розкажіть громаді детальніше будь ласка. Все ж таки житло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, я тут вже плани почав складати і бабло :) а ти все отак споганив... совість маєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут вже плани почав складати і бабло

Та не потрібно так швидко відмовлятись.

Цеє, бабла багато?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як би в америці та європі люди живуть у таких будинках. Потрібно вивчати тему, відкидати тільки тому, що прораб не рекомендує геть не розумно. Є такі прораби, що до будівництва собачої будки не допустив би. А те що потрібно максимум використовувати енергозбереження це для мене без варіантів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто вважаю що тому прорабу так само не поясниш що таке культура, якою у всьому світі користуються - бо він точно знає що мат краще і дієвіше. Особливості розвитку, йопта.

Раз весь світ будує - то неспроста. Напевно це пов'язано з тим що лише українці настільки багаті, можливо ще з чимось.

Напевно зараз ніхто нормально не збудує ібо будують лише ті хто пошабашив пару років забугром з освітою ПТУ. Але настане той час коли до нас прийде розуміння щастя і будемо ми всі жити в зручних, екологічно чистіших, за всіма характеристиками кращих та недорогих будиночках без понтів перед сусідом... просто для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго не відписував бо стоіть якийсь ліміт повідомлень.

Працював у мене такий собі Андрій, мій однофамілець. Попросився на роботу, привів 2х своіх хлопців. Почали працювати. Зробив він мені один фасад, гакрив 2 будинки металочерепицею. вставив мансардне вікно. Став за короткий час фактично моім замом. Отримував в місяць 7000-8000 грн. Далі він знайшов одну внутрянку на Кравчука - оцей новий готель у спорткомплексі Олімпія. Замовлення жирне обіцяли 450 м2. Я скупив інструменту на 8000 грн, щоб хлопці продуктивно працювали і почали працювати. Паралельно Діма (замовник який писав вище) подзвонив до Андрія і сказав що е робота в середині будинку - внутрянка - шпатлівка -гіпс поцепити і тд. Одним словом фінішна. Роботи в мене хватало на той час. Братися не хотів за внутрянки, але Андрій казав шо сам буде тим займатись. з мене інструмент і одна людина. А він стае зі своім другом, якому я ще й до того всього дав свій велосипед. Андрій зустрічався з Дімою, брав у нього гроші. Все повністю домовлявся і вів об*ект. В мене така домовленість була з хлопцями що я ім кожноі пятниці плачу зп. Я ім все вчасно платив. Зараз розумію що так не треба робити і так не роблю, проте досвід в Америці і іхній підхід до роботи дав свое і я хотів в нас працювати за іхньою схемою. Потім Андрій почав партачити - не виходити на роботу, морозитись від мене коли звоню і ще й до того потік дах в мого замовника каркасного будинку на Полонці (біля КХП). І почались проблеми. Діма побачив що деякі роботи робляться не дуже якісно і ми почали розбиратись. Я просив хлопців усе виправити і довести до кінця. Проте вони не схотіли - і не дивно - бабки то від мене отримали. Та і Діма не хотів щоб Ці хлопці працювали. Ми з Дімою розрахувались по факту виконаних робіт. частину він зрізав за неякісне виконання. гроші я роздав хлопцям і так вийшло що зайшов в мінус 2000 грн. такі справи. За останніх декілька днів я ім нічого не заплатив. Вони ніби і зрозуміли чого. Я сказав що більше для них в мене роботи немае і фактично звільнив іх трьох. А з Андріем домовився переробити дах (потік комин) і зздити ще раз до Діми розібратись до кінця з грошима бо Діма потім позвонив і зказав що тисячу він переплатив. Потім Андрій просто пропав зі своіми хлопцями... Забрали в мене частину інструменту, велосипед який мені подарувала жінка. Залишились мені винні близько 1500 грн, (як добра душа дещо купив Андрію в декор центрі.) далі дах я сам переробляв після нього попав ще на 4000 грн і ще мансардне вікно він не правильно змонтував - теж виправляв. Далі Олімпія заморозила на той час певні внутрішні роботи (утеплення мансарди та зашиття вагонкою. І не розрахувалась зі мною - хлопцям я там теж вчасно платив зп. Там я попав на 7 000 грн . і інструмент скупився на 8000. Ще досі до них ізджу вибиваю гроші. Тобто на всіх обектах якими заправляв Андрій я просто попав на гроші. Порахуйте моі збитки. Якби не каркасні будинки які я вів - то була б ж... Для мене це була катастрофа - і все в один тиждень. Після цього всього зрозумів, щовести справи в нас треба по іншому. і нікому не довіряти. Я відмовився від усіх інших обектів окрім каркасних будинків. І зараз займаюсь виключно ними. І всяких хитрих обхожу стороною. Складаю договори з чітко визначеними роботами термінами і проплатами. Розраховуюсь по факту виконаних робіт. Текучки кадрів зараз у мене нема. Всі 14 людей які у мене працюють - працюють вже 2 роки.4 з них з самого першого мого обекта. Мене тримаються - бо зп (якщо ти робиш) доволі висока. Гнучкий графік. Нормальне відношення. У всіх е гріхи і косяки а особливо в будівництві. Зараз в мене фактично налагоджена лінія. Де кожен знае свое місце і свою роботу. А проблеми завжди е і будуть. ось на днях в одному з будинків потікла вода через браковану муфту - поміняли все зробили. Половина всіх поіх замовників прийшла до мене по рекомендаціі попередніх замовників. Веду себе спокійно з грошима. А саме негативний досвід зробив мене таким яким я е а не успіхи. Тепер я беру стільки роботи скільки зможу проконтролювати особисто сам і ніяких замів особливо хитрих. Так що зрозумійте і мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Можна я стану потенційним замовником будинку по системі "Платформа" від буд. організації Платформа на деякий час? Сподіваюсь ніхто не буде проти. Отже мої запитання по Ваших готових 16 об'єктах з використанням ваших фото:

1.Оцініть як технагляд порушення технології будівництва фундаменту. І чи є порушення на Ваш погляд як професіонала, прораба, генпідрядника, чи технагляду?

2. Які порушення технології були допущені і до чого призведе утеплення вн. стін яке Ви проводите?

3. Наскільки відповідає існуючим будівельним нормам пиріг зовнішньої стіни за зсилкою у вашій групі? http://vk.com/karkas...all-47721601_33

4.Що відбувається з утеплювачем з "точкою роси всередині утеплювача" і яка тоді від нього користь?

Сподіваюсь на конструктивні відповіді без взаємних образ і звинувачень. Дякую.

Ви мені по кожній фото поясніть претензіі:

нд фото 1 така проблема на Вашу думку і тд.

Далі про фасад . Ось ссилка де я зробив теплотехнічний розрахунок для НАШОГО регіону в найхолодніший місяць зими. По графіку думаю вам стане все зрозуміло. На рахунок норм ДБН - в нас нема ДБН на каркасні будинки - мали б знати якшо цим пробуете займатись. А в росіі е. Хай просто перекладені фінські коди, але все таки під Росію. На іхні СП я і керуюсь.

Все відповідно до технологіі. Якщо ви просто не розбираетесь - значить ви не розбираетесь в технологіі.

http://vk.com/karkasni_budinki_lutsk?w=wall-47721601_113

На рах фундаменту - це свайний ростверк ТІСЕ - мали б знати! Бо він найбільше підходить для каркасних будинків, якщо відкидати утеплену шведську плиту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня. Можна я стану потенційним замовником будинку по системі "Платформа" від буд. організації Платформа на деякий час? Сподіваюсь ніхто не буде проти. Отже мої запитання по Ваших готових 16 об'єктах з використанням ваших фото:

1.Оцініть як технагляд порушення технології будівництва фундаменту. І чи є порушення на Ваш погляд як професіонала, прораба, генпідрядника, чи технагляду?

2. Які порушення технології були допущені і до чого призведе утеплення вн. стін яке Ви проводите?

3. Наскільки відповідає існуючим будівельним нормам пиріг зовнішньої стіни за зсилкою у вашій групі? http://vk.com/karkas...all-47721601_33

4.Що відбувається з утеплювачем з "точкою роси всередині утеплювача" і яка тоді від нього користь?

Сподіваюсь на конструктивні відповіді без взаємних образ і звинувачень. Дякую.

Ви мені по кожній фото поясніть претензіі:

нд фото 1 така проблема на Вашу думку і тд.

Далі про фасад . Ось ссилка де я зробив теплотехнічний розрахунок для НАШОГО регіону в найхолодніший місяць зими. По графіку думаю вам стане все зрозуміло. На рахунок норм ДБН - в нас нема ДБН на каркасні будинки - мали б знати якшо цим пробуете займатись. А в росіі е. Хай просто перекладені фінські коди, але все таки під Росію. На іхні СП я і керуюсь.

Все відповідно до технологіі. Якщо ви просто не розбираетесь - значить ви не розбираетесь в технологіі.

http://vk.com/karkas...ll-47721601_113

На рах фундаменту - це свайний ростверк ТІСЕ - мали б знати! Бо він найбільше підходить для каркасних будинків, якщо відкидати утеплену шведську плиту

Добре, розпишу кожне фото з конструктивним пруфом.

Фото 1, 3, 5. У Вас в стінах і потолках ідентичний утеплювач кнауф. ТОбто вийшло, що рулонний утеплювач підкреслюю рулонний а не матовий.... застусували для стін і стель і підлог....а щоб не випав його підвязали жгутом. З часом через рік-три він всеодно впаде, але ж цього впринципі ніхто не буде бачити...так?!

Фото №2. Так, у нас нема ДБН про каркасні будинки, але є ДБН про конструкції зовн стін. і є головний ДБН житлові будинки. У каркасних будинках є зовнішні стіни? Мені здається, що як мінімум з 4-ох сторін зовнішні стіни=є. І знов Ви написали про точку роси в утеплювачі. Ну неможе вона там бути кажу ж Вам. Запитайте в любого інженера-проектувальника. Але все одно, даний калькулятор я перевірю і порівняю з теплотехнічним розрахунком по нашим ДБН.

Фото №4, 6- фундамент ТІСЕ. Я вкурсі, що таке ТІСЕ. Тепер конкретно. Ви пробурили отвір під палю. Так? А нащо тоді Ви пів палі доливаєте квадратного січення? Це розширення займає значну площу і стоїть, саме так-стоїть на верхньому шарі! Що відбувається з верхнім шаром землі до глубини 90см. в Вол. обл? Від промерзання грунт насичений вологою розбухає і все що на ньому стоїть підіймається вгору від розширення землі. Це по Вашому нормальний двіж? Саме двіж адже ваші палі на мою субєктивну думку впираються в верхній шар землі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каркас, я щось про фундамент не зрозумів. Про який фундамент мова? Яке фото фундаменту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто вважаю що тому прорабу так само не поясниш що таке культура, якою у всьому світі користуються - бо він точно знає що мат краще і дієвіше. Особливості розвитку, йопта.

Раз весь світ будує - то неспроста. Напевно це пов'язано з тим що лише українці настільки багаті, можливо ще з чимось.

Напевно зараз ніхто нормально не збудує ібо будують лише ті хто пошабашив пару років забугром з освітою ПТУ. Але настане той час коли до нас прийде розуміння щастя і будемо ми всі жити в зручних, екологічно чистіших, за всіма характеристиками кращих та недорогих будиночках без понтів перед сусідом... просто для себе

Прораби просто живуть в специфічному соціумі. Їх пісочить за косяки технагляд, комісії, головні інженери і т.д. По суті це цап відбивайло на будівництві. Тому вони такі сумні і непривітні)

Спілкуються вони між собою і нова людина адаптується в їхній среді швидко) Це як в армії-усі починають курити. Так і на будівництві-усі починають говорити матом...

Я сам якось паро днів поспілкувався з одним і сам почав теє... але за тиждень відпустило)

Та будують і нормально в нас. Не всі ж геть криворукі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...