Перейти до змісту

Орендую однокімнатну квартиру (там там, 33-ій, відродження, 40-ий)


simplestar

Рекомендовані повідомлення

Молода сім'я без діток зніме на довготривалий термін квартиру в районі 33-го, 40-го кварталів.

Ціна до 1800 зі всім.

Може бути без меблів і холодильника, головне повністю (або частково) укомплектована кухня, відсутність грибка та житловий стан.

Готові до розгляду різних варіантів, не термінових в тому числі (з 1-го жовтня, з 1-го листопада...).

Своєчасну оплату, охайність та рекомендації гарантуємо.

Посередників прохання не турбувати.

питання - O66три4три445шість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

враховуючи що довгий час шукаєте, спробуйте завітати в готель "Світязь". Там здаються номера помісячно 1200 грн. В номері: ванна (гаряча вода є зранку й ввечері), кімната з двома ліжками які легко трансформуються в одне велике ліжко, холодильник, телевізор, інтернет (безкоштовно 2-2,5 Мб). Вартість фіксована, комунальних платити нетреба ...

Це не реклама, просто сам там це все бачив, як варіант якщо несподобається через місяць можете шукати інші варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи що довгий час шукаєте, спробуйте завітати в готель "Світязь". Там здаються номера помісячно 1200 грн. В номері: ванна (гаряча вода є зранку й ввечері), кімната з двома ліжками які легко трансформуються в одне велике ліжко, холодильник, телевізор, інтернет (безкоштовно 2-2,5 Мб). Вартість фіксована, комунальних платити нетреба ...

Це не реклама, просто сам там це все бачив, як варіант якщо несподобається через місяць можете шукати інші варіанти.

Дуже дякую за допомогу, але я так думаю що даний варіант нам не підходить. За час проживання у Луцьку нажилися певною кількістю і речей, і меблів, і техніки, яку вряд чи дозволять пхати в готель... Да і хочеться щось де б себе можна було б почувати "вдома" (нехай і в чужій хаті), готель в будь-якому випадку таких емоцій не принесе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400 грн. винагороди тому хто дасть наводку на квартиру яка шукається (при умові поселення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже агенства недопомогли, що пропонуєте гроші прям на форумі, за пошук квартири

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не зовсім так.

по факту, мені все одно кому платити чи агенству чи товаришу/родичу власника, який знає що той шукає орендарів на квартиру..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...