Перейти до змісту

Де в Луцьку купити масляний обігрівач?


Akrilat

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку купити масляний обігрівач? За 300-450 грн.

Чомусь ніде не продаються.

Був в суботу в Там-Тамі обігрівач "Скарлет" за 385 грн. В неділю вже не було.

В інтернет-магазинах типу Ельдорадо, Фокстрот, Фоксмарт, Розетка - дешевих немає.

Чи це ще зарано, не сезон? Чи їх взагалі не збираються цього року продавати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЛ, Епіцентр - валом всяких

Немає ні в Новій лінії, ні в Епіцентрі. Жодного масляного обігрівача немає. А не "валом всяких". Була в цю неділю. Я теж думала, що там є. Просто не може не бути. А от немає. Є лише конвектори і тепловентилятори. Те ж саме і в Фокстроті.

В Ельдорадо є якісь дві батареї по півтори-дві тисячі грн. В зв'язку з цим і питання виникло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз бум на масляні обігрівачі. Триває вже з серпня у звязку із нагнітанням слухів про нестачу газу. Найдешевше на аукро. Брав у серпні http://aukro.ua/maslyanyj-obogrevatel-orion-oor-009tt-novyj-akciya-i4601780064.html за 350 грн, зараз він 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yava, вам пощастило, що купили за таку ціну. Я дивилася на Аукро і в серпні, і у вересні, але не побачила, на жаль.

Andruha_gpz28, в Софтлайні по Соборності тиждень тому не було нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, тільки що до них телефонувала: "Вибачте, але даного товару немає в наявності". :_07:

Та й вартість доставки 30 грн. (якщо на їх склад по Єршова, це мені дівчина з їх call-центру сказала ). Виходить тих же самих 500 грн. А за 500 з чимось є в Там-Тамі (точніше, був в неділю. А зараз не знаю)

Тільки що на Аукро побачила за 399 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант - старий ринок (господарчі магазини в ряду з залізом) та "варшавський" ринок (клітка, магазини побутової техніки та ряд критий вздовж Карпенка-Карого). Цей рік спеціально не дивився, а в минулому бачив і там і там, як імпортні так і слов'янських виробників. Імпортні потужніші (1,5-2 кВт), слов'янські 0,5-1 кВт.

А можливо ще не сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж себе тішу думкою, що, може, ще не сезон.

Але в минулому році, в цей час вони вже були в продажу.

На Старому ринку, там, де ви кажете, немає. Але я бачила навпроти зупинки (біля велозони) є магазинчик, де продається б/в техніка. Там був масляний обігрівач, але ціну я не запитала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Akrilat

Ваша тема розбередила стару рану забаганку http://rozetka.com.u...250rcl/p297213/

Але ціна ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може їх немає, бо це застаріла технологія. Зараз скрізь використовуються конвектори. Маляний радіатор добрий, якщо ви на обігрівачі сушите речі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масляний радіатор кпд 80%

елоктроконвектор - 98% кпд,

якщо +15% витсрат + сухе повітря не переконують, то треба думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

масляний радіатор кпд 80%

елоктроконвектор - 98% кпд,

якщо +15% витсрат + сухе повітря не переконують, то треба думати

А звідки такі цифри? Завжди думав, що ККД у них однаковий, тільки масляний не палить кисень через значно нижчу температуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж конвектор гріє лише тоді, коли включений (по типу тепловентилятора), а масляний обігрівач після виключення ще деякий час тримає тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була сьогодні на Варшавському ринку. В одному місці є обігрівачі, найдешевший маленький на 800 Вт коштує 700 грн. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купила в неділю на Старому ринку в одному з господарчих магазинчиків за 450 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...