Перейти до змісту

Купівля та встановлення супутникового телебачення


igoryer

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Шукаю майстра для купівлі та встановлення обладнання супутникового телебачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плавную подарувати швагру тарілку на 3 спутника. Сткільки заважить комплект без встановлення:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцього чоловіка можу порадити. В мене після кривих майстрів поправляв антену. Коли я ще нічого не тямив. Задоволений повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут

Встановив, прошив тюнера, все добре. Правда ще не дивлюсь, бо ремонт робиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцього чоловіка можу порадити. В мене після кривих майстрів поправляв антену. Коли я ще нічого не тямив. Задоволений повністю.

і Сергій непогалий майстер я вчився у нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцього чоловіка можу порадити. В мене після кривих майстрів поправляв антену. Коли я ще нічого не тямив. Задоволений повністю.

і Сергій непогалий майстер я вчився у нього

а Олег продасть обладнання прямо у Луцьку по цінах інет магазинів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, які враження від GI на андроїді? Тітка Шура працює?

УЖОСС !

Я його протестив недільку і повернув в магазин.

Рахую що виріб на сьогодняшній день абсолюно сирий.

Цей рес як би супутниковий + медійний і як не прикро нахил зроблений у сторону медіа... причому конкретно.

А ось у супутниковій частині жопа, тобто сервіс в меню на рівні дешевих тюнерів, його обіцяють доробити але щось довго доробляють....

Також дууууже напрягає час включення реса - було близько трьох хвилин !!! зараз зменшили до півтори але і це довго !

Це ж саме стосується оновлення ПО, воно об"ємне і потребує як то говорять "танців з бубном", тоб то вставив флешку і залив за хвилину не получиться, треба кожен раз скидувати рес в заводські а вже потім ...

Одним словом новинка як на мене не виправдала сподівання ... тому напевно і затримується вихід вже давно анонсованої другої версії Fly 2...

Я зараз сижу на Міні і Мікро плюсах.

З останніх відгуків на форумі GI -

"Сегодня решил на 151 поставить шару.Ребята мрак полный . "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який зараз кращий HD рес на лінуксі по параметрах ціна/якість прийому/зображення/налаштування ПО/шара?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який зараз кращий HD рес на лінуксі по параметрах ціна/якість прийому/зображення/налаштування ПО/шара?

Vu+ Solo2, VU+ Duo2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опенбокс сх6 те що треба . і мультистрим показує навіть, це укр канали зі спутника ,що і в т-2. Пишіть в приват розкажу і допоможу настроїти, та купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що скажете про GI Sunbird?

в руках не тримав, з плюсів напевно ціна та 2 роки гарантії, все інше потрібно пробувати... навіть джойстик до нього є у продажі )))) http://prom.ua/p39330763-dzhojstik-dlya-resivera;wholesale.html

Galaxy Innovations предлагает недорогой спутниковый HD-ресивер GI HD SUNBIRD, реализованный на платформе Fulan с процессором Sunplus 1512 HD.

Внешне ресивер имеет строгий и стильный вид - металлический черный корпус, под тонированной передней крышкой спрятан VFD-дисплей, порт для быстрого доступа и основные кнопки управления. Комплектный пульт удобный и эргономичный, с таким же поставляется большинство самых современных моделей HD-ресиверов Galaxy Innovations.

GI HD SUNBIRD предлагает владельцам довольно хороший функционал DVB-S/S2 ресивера, который имеет расширенные возможности медиаплеера. Не многие ресиверы имеют возможность смены языка субтитров и возможностью полного их отключения. Так же расширен список поддерживаемых медиаформатов:

  • видео: MKV, TS, TP, TRP, M2TS, MTS, AVI, Xvid, Divx, VOB, DAT, Mpg, MOV, MP4, 3GP, ISO, WMV, ASF, FLV, SWF, RM, RMVB;
  • аудио: MPEG-1 layer1/2, MPEG-2 Layer II, MP3, AAC LC, HE-AAC, WMA, WAV, RA.

Онлайн-сервисы на высоте –- с помощью GI HD SUNBIRD можно реализовать DLNA (DMP и DMR) и Samba-сервера, просматривать IPTV, Youtube, карты GoogleMaps, пользоваться фотохостингами Picasa, Flickr и т.д. Функционал довольно гибко расширяется при помощи установленных самостоятельно приложений.

Для фанатов игровых консолей разработчик сделал приятный сюрприз - GI HD SUNBIRD имеет возможность подключения USB-геймпадов (нет в комплекте) и загрузки игр Native32 и SEGA через интернет, кроме того есть поддержка онлайн-игр.

Для любителей держать постоянно в руках Android-гаджеты добавлена функция управления с мобильного или планшета внутри домашней сети.

Технические характеристики:

  • Полная поддержка стандартов DVB-S/S2;
  • Декомпрессия MPEG2/MPEG4;
  • Поддерживаемое разрешение: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 480p, 576i, 480i;
  • Порты, разьемы:
    - картоприемник Сonax CAS7;
    - LNB In;
    - RF In;
    - RF Out;
    - LAN 10/100 Mbps;
    - 2xUSB2.0;
    - SCART;
    - HDMI;
    - S/PDIF(Оптический аудиовыход);
    - RS-232;
    - RCA;
    - 12V/50mA выход для подключения периферии;
  • Поддержка DiSEqC: 1.0, 1.1, 1.2, USALS,
  • Функциональность: USB-портов:
    - Wi-Fi адаптеры;
    - 3G модемы;
    - USB-накопители - PVR, TimeShift, проигрывание медиа;
    - подключение геймпадов;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опенбокс сх6 те що треба . і мультистрим показує навіть, це укр канали зі спутника ,що і в т-2. Пишіть в приват розкажу і допоможу настроїти, та купити.

А чим СХ 4 гірший,?Та й ціна краща.Опенбох -самі стабільні і *вилизані* прошивки на сьогодні,та й залізо в нормі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що скажете про GI Sunbird?

як на мене дуже пристойний апарат за 75 баксів, тільки знову таки, він для тих хто буде користуватися медіа і має хороший інет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вартість комплекту з установкою (1 тюнер звичайний, головки з виходом на 4 телевізора).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вартість комплекту з установкою (1 тюнер звичайний, головки з виходом на 4 телевізора).

напевно вам потрібно розвести сигнал з одного тюнера на 4 телевізови або конвертори з 4 незалежними виходами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить вартість комплекту з установкою (1 тюнер звичайний, головки з виходом на 4 телевізора).

напевно вам потрібно розвести сигнал з одного тюнера на 4 телевізови або конвертори з 4 незалежними виходами...

Потрібно щоб на 4 телевізорах можна було дивитись різні канали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 4 телевізорах можна було дивитись різні канали

Тоді вам треба 4 тюнера!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 4 телевізорах можна було дивитись різні канали

Тоді вам треба 4 тюнера!

Геніально!!!)))

Я взагалі то в курсі, а ще крім 4 тюнерів потрібно 4 телевізора (тут напевне взагалі мало б у декого волося лізти дибки)))

Це все жарти.

Зараз потрібний 1 тюнер в моїй кімнаті, але через деякий час після ремонту потрібно буде в іншій кімнаті ставити, тоді у кухні планується, ну і в залі додатково до цифрового Т2. От і виходить 4. Правда не всі зразу, але ж 4 антени не охота ліпити, коли можна одну. Чи в кого ще є якісь варіанти? Цікаво просто, в багатьох напевне є така проблема. Тож діліться досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конвертор квадро має бути(на 4 виходи)1 конвертор-1 супутник і розводка на 4 точки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 4 телевізорах можна було дивитись різні канали

Тоді вам треба 4 тюнера!

Геніально!!!)))

Я взагалі то в курсі, а ще крім 4 тюнерів потрібно 4 телевізора (тут напевне взагалі мало б у декого волося лізти дибки)))

Це все жарти.

Зараз потрібний 1 тюнер в моїй кімнаті, але через деякий час після ремонту потрібно буде в іншій кімнаті ставити, тоді у кухні планується, ну і в залі додатково до цифрового Т2. От і виходить 4. Правда не всі зразу, але ж 4 антени не охота ліпити, коли можна одну. Чи в кого ще є якісь варіанти? Цікаво просто, в багатьох напевне є така проблема. Тож діліться досвідом.

Можна поставити тюнер з ВЧ модулятором , та дивитись те саме шо й на головному тюнері в інших кімнатах. а так якщо різне то квадро конвертор , як пишуть вище.

Тільки хд ресиверів з вч модулятором не дуже великий вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...