Перейти до змісту

Вивчення Англійської і Польської мови


Ma)(im

Рекомендовані повідомлення

Хто може порадити де можна якісно і не дуже дорого вивчити польську і англійську мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Знайомий перед рейсом вивчав англійську онлайн у http://www.englishdom.com/, якщо розглядати варіант вивчення по Скайпу для єкономії часу, думаю не поганий варіант!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю де - в інтернеті... включаємо кіно, внизу субтитри на англ, насолоджуємся... коли незрозуміле слово то його треба виписати(це те що саме важке в цьому процесі), далі повторити слова і дивимся знову кіно - тут вже ви відчуваєте себе корінним америкосом або британцем бо розуміння 100%...

До репетитора ідемо тоді коли буде купа питань по граматиці, наприклад чому кажуть "is being used", або "having done my work I..." і т.д.

Репетитор це тільки граматика, її треба тягнути коли вже є в самого база в голові з вивчених окремих діалогів з улюблених фільмів та серіалів - на фундамент гарно лягають правила, в інакшому випадку це буде дурне зубріння незрозумілих правил...

Те саме я впевненний і з польською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовна мова це chatroulette.com, будь які онлайн ігри: Дота, Майкрафт, Танкі і т.д., кому що, але бажано щоб був процес обговорення, тому екшен тут не дуже...

в тому числі є навіть ігри не для геймерів - наприклад я колись грав в Мафію, в них вона називається werewolf - ідеальний варіант

http://en.wikipedia.org/wiki/Mafia_%28party_game%29 хоча правила трохі інші, важчі...

Репетитор це теж хороший приклад розвитку розмовної, але гроші буває жалко - тому я краще в неті потріщу з якимсь Робертом 12 років з Пенсільванії в якусь ММОРПГ(хоча буває треба себе заставляти купувати ігри та їх грати онлайн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При СНУ є мовні курси, після їх закінчення дають сертифікат, саме навчання якісне і не дороге (в порівнянні з іншими курсами, шукала багато). Називається "Мовний світ" знаходиться у корпусі міжнародних відносин, другий поверх - одразу побачите кабінет - там є табличка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна пошукати на parta.com.ua Там є курси і репетитори. Уважно читайте відгуки. Щодо так званих сертифікатів, тільки польська Державна Комісія може тестувати і видавати сертифікат про знання польської мови як іноземної по рівнях В1, В2 та С1. Все інше це папірці, які вам продають після проходження курсу навчання. Якщо є бажання вчити польську, можу до-

помогти. Пишіть в ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ходити на курси це десь 2-6 годин в тиждень. Цього навіть близько не достатньо, а на більше немає грошей. Хочете вчити то вчіть самі а репетитор до сраки, єдине це він буде як консультант по граматиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

я

До репетитора ідемо тоді коли буде купа питань по граматиці, наприклад чому кажуть "is being used", або "having done my work I..." і т.д.

Репетитор це тільки граматика,

Застаріла думка ІМХо. З кожним днем до граматики відносяться все простіше і простіше. В штатах давно всім "побоку" на граматику. Але в Англії на неї ще звертають увагу. На курса зараз в основному віддають перевагу розмовному рівню. Щоб не було так як після шкіл СССР "розумію все, а сказати не можу"

Дивлюсь тут вже радять дітей з 3х років на курси віддавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...