Перейти до змісту

Хочу зробити цікавий подарунок флеш-моб чи розіграш до дня народження. Хто готовий взяти участь?


Iresjka

Рекомендовані повідомлення

Є ідея на рахунок флеш мобу до днів народжень друзів, родичів, коханих... В кого які думки є чи ідеї? Може ... сценарії чи вже перевірені чи почуті десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможу, якщо не у робочий час :_04:

Це все взагалі буде на вихідних! У суботу 27 вересня... заздалегідь готуюсь. Є два варіанти розвитку подій... або наярювання по телефону і вітання або вітання на площі. Про подальші події повідомлю персонально учасників... багато часу не займе і повинно бути весело. Може в когось будуть свої ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на роботі телефона вистачає... Так вот, організатора наярювання, хоч і з вітаннями я би ліцом в торт сунув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на роботі телефона вистачає... Так вот, організатора наярювання, хоч і з вітаннями я би ліцом в торт сунув :)

Не спорю... але там все буде по особливому. І не так шоб через 5 хвилин... Ну якшо в тебе робота така тоді да.

І для того шоб на площі наприклад підходило кілька людей підряд з квіткою допустім... тре люди. Чи там з гітарою чи саксафоном мона ше організувати людину... =) тікі шо подумала. Є варіант. Ше не остаточно все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея з квітами та музичними інструментами хороша. Можна ще влаштувати флешмоб приємних речей: ходять люди з табличками "обійму безкоштовно", "цілую у ручку", "пошкодую", "приголублю", "дарую квіти", "посміхаюсь разом з вами".... і вибирають тільки вашого учасника для якого це все дійство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант домовишся про зустріч навпроти СНУ (фонтан), коли прийде побачить, що тебе немає, тоді буде дзвонити до тебе, скажеш щоб йшов/ла до театру на площу, а по тій дорозі дехто буде зустрічати людей, які будуть йти навпроти з допустимо листками А3 на яких вітання, комплімент ( ти найкраща/ий, моя гавняшка ітд), а на площі вже зустрінете її/його з муз. і квітами.. соплі Happy End.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на площі ці всі люди танцюють кучкою під музику і коли підходить стають в ряд з листами з літерами З днем народження.. во!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Все відмінилось через застуду. Пічалька але прийдеться це все перенести на інший день.... кажуть вітати можна ще місяця три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все відмінилось через застуду. Пічалька але прийдеться це все перенести на інший день.... кажуть вітати можна ще місяця три.

ахаха, я вже думав писати, що нас кинул))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...