Перейти до змісту

Продаж дачі. Яка процедура.


sss381

Рекомендовані повідомлення

Проблема власне в слідуючому.

Людина похилого віку хоче продати дачу, оскільки працювати на ній вже немає здоров'я.

Звернулася до мене ніби по консультацію, як та що. А я в тому не тямлю. Знаю тільки, що треба ніби платити якийсь податок, а куди і як хз.

Проконсультуйте, будь-ласка, хто розбирається, як має проходити сам процес купівлі-продажу : хто має оформляти договір (чи як він там називається), кому, за що, і скільки платити (послуги оформлення, податки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію дача за містом, тоді вам потрібно сходити до нотаріуса Луцького РАЙОННОГО нотаріального округу.

Вам там все детально розкажуть.

P.S. Консультація нотаріуса по купівлі\продажі безкоштовна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема власне в слідуючому.

Людина похилого віку хоче продати дачу, оскільки працювати на ній вже немає здоров'я.

Звернулася до мене ніби по консультацію, як та що. А я в тому не тямлю. Знаю тільки, що треба ніби платити якийсь податок, а куди і як хз.

Проконсультуйте, будь-ласка, хто розбирається, як має проходити сам процес купівлі-продажу : хто має оформляти договір (чи як він там називається), кому, за що, і скільки платити (послуги оформлення, податки).

Ситуація 1: Якщо дача не приватизована то так названа продажа це переписання ділянки з одного власника на другого проходить в садівничому товаристві. Ціна в кожному товаристві різна приблизно за 5 сотих десь 700 гривень (потрібна заява від попереднього власника про вихід з товариства і заява нового про вступ).

Ситуація 2: Інша ситуація коли приватизована тоді через нотаріуса не має значення чи державного чи приватного. Потрібно оформляти договір самі вибираєте який..(куплі-продажі, дарування, спадку)...... і потрібні документи (оціночний акт -тобто нотаріус все пояснить). А потім з договором в садівничому товаристві як було вище написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...