Перейти до змісту

Допомога чи просто чув звін а де він ALS Ice Bucket Challenge


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Зараз проходить така акція, що обливаються холодною водою. АЛЕ в ЧОМУ тут суть??? гугл і виявилось наступне:

ALS Ice Bucket Challenge — кампания, направленная на повышение осведомленности о боковом амиотрофическом склерозе и благотворительное финансирование фондов по исследованию этой болезни. Кампания организована в виде флешмоба, в котором люди должны облить себя ведром ледяной воды и сделать пожертвование. Набрала широкую популярность в августе 2014 года.

По правилам, обливший себя ведром ледяной воды участник акции должен перечислить в благотворительный фонд ALS Association 10 долларов и должен бросить вызов ещё трём участникам. В течение 24 часов они должны сделать то же самое, засняв процесс на видео. В случае, если они отказываются от участия в акции, они должны внести пожертвование в благотворительный фонд в размере 100 долларов[3][4]. Иногда правила понимаются неверно, некоторые люди считают, что не должны делать пожертвования, если облили себя водой.

На заході і в Америці - це серйозно, а у нас це вже як розвага). Чи може дійсно всі платять? або зробити розвагу тільки під іншою назвою)? і це супер штука обливатись) але якось неповага виходить до тих, хто придумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо - шароварщина і самопіар, хто дійсно захоче допомогти фінансами\послугами\волонтерством, той не стане страждати публічним фарисейством

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така приблизна суть цього дійства

і в дійсності, в теперішній час, при такій ситуації і особливо в Україні! - не на те гроші жертвують, уроди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в дійсності, в теперішній час, при такій ситуації і особливо в Україні! - не на те гроші жертвують, уроди...

Поки тут я бачу одного урода. По-перше, в штатах жертвують у фонд лікування БАС, а у нас або на таблеточки, або на АТО. По-друге, скажи невиліковно хворій дитині в очі, що люди жертвують не на те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки тут я бачу одного урода. По-перше, в штатах жертвують у фонд лікування БАС, а у нас або на таблеточки, або на АТО. По-друге, скажи невиліковно хворій дитині в очі, що люди жертвують не на те.

друже,ти тако трішки фільтруй!

в дійсності,я погарячкував про на то і не на то пожертвувати.

дякую,твоя ссилка більше відкрила очі на ситуацію.

я зовсім не так сформулював своє речення...хотів пояснити,що для чого ці поливання водою і всілякі інші флешмоби (ніколи не розумів їх суті) - хочеш пожертвувати,жертвуй звичайно,тільки для чого ці обряди і танцулькі з відрами.

всі ми,хто жертвують зараз на АТО - невже проводять обряди і хохотульки,в чому тут веселість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я зовсім не так сформулював своє речення...хотів пояснити,що для чого ці поливання водою і всілякі інші флешмоби (ніколи не розумів їх суті) - хочеш пожертвувати,жертвуй звичайно,тільки для чого ці обряди і танцулькі з відрами.

А тобі то що ті обливання мішають?

Я думаю серед тих, хто обливався, великий відсоток тих, хто іншим способом і не пожертвував би. А так ніби як "мусить"

Так що користь від цього флешмобу таки є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так ніби як "мусить"

ну ну, всі такі совісні, облився - пожертвую, не облився - ще більше закину $$$

angel-money.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто мав пожертвувати просто так - той ясно що пожертвує

але ця акція по світу зачепила якраз тих хто жертвувати не збирався - за перший день накосили 10млн. баксів кажись

бо людям цікаво, ну і розрахунок на те що після виклику обов’язково всі докажуть що не сцуть

...

а в Україні це і справді пєчальний самопіар який не має нічого спільного зі світовим флешмобом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згідний що це показуха.

Але якщо ця показуха хай хоч на кілька гривень збільшить фонд допомоги бійцям АТО чи допоможе хоч одній дитині - хай воно буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас багато людей думають, що якщо облитись водою, то жертвувати нічого не треба і перетворюють флешмоб на розвагу для друзів "на слабо", а фішка ж в тому, що обливання - лише замануха, а гроші перераховують всеодно. можна подумати, що всі селебріті, відосів з якими повно в неті, обливались водою, бо зажали 100$ на благодійність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показуха, не показуха, але кількість відправлених грошей військовим в зоні АТО збільшилась. Хіба це не чудовий результат?

А яким чином це досягається вас має обходити в останню чергу. Тим більше, інколи немає грошей на картці і кожен день обіцяєш собі, що підеш і закинеш через термінал, щоб далі переказати на схід. А так, згідно з умовами "акції", у тебе є 24 години, і ти все ж йдеш і робиш те, що, можливо, так би і відтягував.

pokemon, Ви всіх назвали уродами, а коли так назвали Вас, то відразу "фільтруй". Логіка, звісно, чудова і у цьому в мене сумнівів немає. Ну і добавлю, що я не дуже можу уявити як сидять командири одного з батальйонів і думають: "Знов ці уроди, що обливаються, прислали гроші!!!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно. После моего первого интервью на УП я прочла, что занимаюсь пиаром, что за моей спиной стоят БЮТ, Яценюк, Ахметов, Пинчук, все политики мира. Первые 2 года работы Таблеточек я каждый день слушала о том, что все делаю неправильно - надо помогать адресно конкретным детям. После каждой статьи о том, что деньги нужны на операцию конкретному ребенку, я читаю комментарии: "это невыгодно, пусть родители родят нового". Я слушала о том, что помогать не будут, потому что сами не болеют раком, при чем они к этой проблеме. О том, что Библия против благотворительности (с цитатой). Поэтому и обсуждения флешмоба с обливанием пройдут, а наша команда продолжит делать свое дело. Спасибо тем, кто с нами и бережет наши нервы. Люблю вас.

це комент Олі Кудиненко, яка придумала проект Таблеточки. і яка збирає в місяць більше коштів, ніж, наприклад, Біржа благодійності Пінчука.

Якщо це їм допомагає збільшити збір коштів- це прекрасна затія.

Мене несподівано "викликав" колега по першому місцю роботи, Олег Чапюк. Я із задоволенням підхопив цю веселу хуліганську естафету. Правда. з викликаних мною трьох її поки підхопив тільки один. Але я із задоволенням спостерігаю як поширюється це весела і корисна епідемія: нині облились Тіна Шкодерова і Ласка:-) Хорошо намокли футболки, шкода, що дівчата були в білизні;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я із задоволенням спостерігаю як поширюється це весела і корисна епідемія: нині облились Тіна Шкодерова і Ласка:-) Хорошо намокли футболки, шкода, що дівчата були в білизні;-)

Щось ти неуважно вдивлявся :0165::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, Ви всіх назвали уродами, а коли так назвали Вас, то відразу "фільтруй".

ну все-все, погоджуюсь, не було настрою, то щось зірвався)

проїхали і більш не повертаємось до цього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто сумнівається і тим кому не подобається:

"З 29 липня по 28 серпня цього року ALS отримали 98,2 млн дол. сша, а за аналогічний період минулого року - 2,7 млн."

http://www.bbc.com/n...alflow_facebook

Ця акція залучає велику кількість людей, бо діє по принципу піраміди і збирає велику кількість грошей на благодійність і підключає до цього людей які б і не подумали жертвувати гроші, а це головне. В нас збирають на армію, хіба це погано? це метод залучення більшої кількості людей, а не піар чи фарисейство.

Можливо хтось неправильно трактує і після обливань грошей не переказує, але навіть в такому випадку він передає естафету 3-ом. З моїх друзів всі кого "викликали" обливалися і переказували гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій челендж

Обливаємося протягом найближчих 24 годин і перераховуємо на благодійність 100 грн або ж скільки можете. Або не обливайтесь і перераховуйте 1000 грн.

Я особисто роблю наразі свій внесок у реанімобіль для солдатів

Телефон для довідок:

+38 096 344 10 93 (Михайло Оксентюк)

Номер картки ПриватБанк 5167 9872 0315 4279 (Оксентюк Михайло Олексійович)

http://brigada51.com/ukr/pages/reanimobile/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Положик красава!

Вирішив це зробити, коли відмовлятися від цього стало не менш попсово, ніж брати участь.

:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...