Перейти до змісту

Річниця весілля !


Леді

Рекомендовані повідомлення

У нас з чоловіком виникло спірне питання, хотіла б знати вашу думку : " Чи повинна жінка дарувати подарунки на річницю весілля своєму чоловікові ? "

Я вважаю, що це не обов*язково, однак він хоче отримувати подарунки на річницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, якщо вже ви одружились, то поняття "повинен - не повинен" якось відпадає саме собою. Хочете - даруйте, не хочете - не даруйте.

Аби не було як в анекдоті:

- Любий, в нас скоро річниця, давай заколемо кабанчика.

- А він тут в чому винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один подарунок точно має бути, і такий!!(щоб не міг відійти хвилин так з п"ять)...ну я промовчу.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"... У нас з чоловіком виникло спірне питання, хотіла б знати вашу думку : " Чи повинна жінка давати своєму чоловікові ? "

Я вважаю, що це не обов*язково, однак він хоче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так спробувати розкрутити думку окремих леді (які насправді, можливо, і геть не леді), то можна зробити наступний висновок:

1. Для жінки річниця шлюбу - то свято, а отже, вона може претендувати на подарунок від чоловіка.

2. Для чоловіка рік в шлюбі - то не річниця, а роковини. А на роковини дарунки не дарують.

Да?

Якщо ви за рік життя після шлюбу (і за Х років життя до шлюбу) самі для себе не вирішили питання "дарувати" чи "не дарувати" - то рано чи пізно дійде до розірвання шлюбу, поділу майна і стягнення аліментів. Звертайтеся. Як адвокат - допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені підказує, що чоловік зовсім не матеріальний подаруночок на річницю хоче, раз так вперто його вимагає...

Можливо щось таке, що ніченькою ви соромитеся чи не хочете йому робити?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Для чоловіка рік в шлюбі - то не річниця, а роковини. А на роковини дарунки не дарують.

:_07:

Ну, якщо протягом року ніяких подарунків не дарувалось то річниця — просто привід, чому б і ні. Хоче? — Подаруйте. А подарунки вже різні бувають....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи повинна жінка дарувати подарунки на річницю весілля своєму чоловікові ?

КОНЕЧНО, дарагой, КОНЕЧНО. Ми також любимо це діло. Тільки не носки з кружками, а, наприклад, спіннінг, щось до машини і т.д.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось соромиться, не хоче показати справжній нік

а сам чоловік дарує подарунки в цей день?

post-13465-0-46117100-1409139707_thumb.j

post-13465-0-46117100-1409139707_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кружевні панчохи та бантик, які потрібно одягнути - один із кращих подарунків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кружевні панчохи та бантик, які потрібно одягнути - один із кращих подарунків

О, да! А іщо лєпєсткі роз, шампаньське, араматічєскі свєчі, мосаж, прізірватіви со вкусом банана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх (в обличчі мене))) мучить питання: що ж подарував чоловік?

Х*я, очевидно

paca_46118274_orig_.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх (в обличчі мене))) мучить питання: що ж подарував чоловік?

Х*я, очевидно

А не задорогий подарунок для такої жлобистої леді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не задорогий подарунок для такої жлобистої леді?

дик, батарейки най витягне..

))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх (в обличчі мене))) мучить питання: що ж подарував чоловік?

Х*я, очевидно

paca_46118274_orig_.jpeg

Тема ж все-рівно у флеймі... Про наболіле)))

Прочитала попередній пост і відразу в голові "виділились" слова, які і виділила в тексті.

Маю двох синочків. Вони, коли граючись, б'ються, кричать хуяяя (не вкладаючи в це нічого поганого - точно, бо ще надто малі)

Я дико сміюся собі в кулак, не знаю що і як їм сказати, щоб замінити цей бойовий клич, бо коли це в людному місці - мені зовсім не смішно, а дуже соромно.

Допоможіть/підкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю двох синочків. Вони, коли граючись, б'ються, кричать хуяяя (не вкладаючи в це нічого поганого - точно, бо ще надто малі)

Поясни, що так кричать лише несправжні каратисти і кунгфуїсти.

Справжні кричать "кійааа!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від ваших слів просто мову відняло. Мій чоловік завжди дарує мені гарні і дорогі подарунки, зазвичай це ювелірні вироби, або просто запитає що я хочу і ми разом підемо і виберемо мені подарунок, але вийшло так, що наша річниця весілля (в цьому році вже четверта) через пять днів після дня народження чоловіка і тому я даруючи подарунок на ДН кажу що це разом і на річницю, бо немаю можливості дарувати так часто подарунки (зараз в декретній відпустці). Що стосується подарунків повязаних з панчохами та бантиками, то я вже такі подарунки робила і не раз, тому думаю що це вже буде не цікаво. І взагалі я вважаю, що дарувати подарунки це чоловіча справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі його дарую,

Тільки домовляємся:

То тобі на Валентина

І на 8 Березня,

І на День народження

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Дорогая!!! Меня укусила змея!!!!

- Вот противоядие, любимый. Но это будет, как бы, на День Рождения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі я вважаю, що дарувати подарунки це чоловіча справа.

Дарувати подарунки - це приємна справа. І гендерний аспект тут абсолютно ні при чому. Але навряд чи Ви це розумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...