Перейти до змісту

Ніколи не купуйте нічого у користувача KpoBb


Kopmuterist

Рекомендовані повідомлення

Купив у нього телефон, думав нормальний все, при зустрічі перевірив, вімкнув, працює, ще запитував чи немає проблем, каже немає, прихожу додому, хочу зарядити телефон, а він не заряжається.. камера не працює, стан телефона жахливий, був склеяний якимось клеєм, просто жах, на звязок не виходить, його телефон: 0633480533, казав якщо що то телефонуй по номеру, буде манібек, ага так і сталось, просто виключив телефон на автовідповідач, і все, пиши - пропало... Просто хочу застерігти когось від цього **** не знаю як його вже назвати. Не ведіться на його ловушки! Я лоханувся, але не думав що в Луцьку є такі черстві люди, які заради пару гривень готові "кинути" людину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

давно на связь не выходит? бо по манибеку он сам мне перезванивал(тоже покупал телефон у него),так как он бывает не в городе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На связь уже как дней 5-6 не виходить, сказал что проблеми з інтернетом, а наразі бачу сидить в онлайні, пише в різних темах, але саме ж цікаве, що я в лс йому пишу пишу, він читає їх, але просто напросто ігнорує, і телефон виключив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюсь, але як я навулиці його можу краще перевірити? Там був дисплей тріснутий, думав поремонтую і буде працювати, як пришов додому дивлюсь він не заряжається... Сама батарея якась зігнута можна сказати)) Видно що його ремонтували неодноразово

Ссилка на тему..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стан телефона жахливий, був склеяний якимось клеєм, просто жах,

а цього не було видно зразу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував під вечір, темно вже було) Толком не розглядів, просто суть не в тому що я не розгледів, а те що він сам запропонував манібек, і після того, коли я вже купив, за хвилин 10 як доїхав додому, телефон вже був виключаний, на автовідповідачі, і шукай вітра в полі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував під вечір, темно вже було) Толком не розглядів

:(

як казав наш бувший юрист - сліпі в карти не грають

в темі про продаж написано що " екрани тріснути"..... а вони так просто не тріскають :(

а те від чого вони тріскають - може тягнути за собою супутні проблеми......

ти купував їх на свій страх-і-ризик :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував під вечір, темно вже було) Толком не розглядів

:(

як казав наш бувший юрист - сліпі в карти не грають

в темі про продаж написано що " екрани тріснути"..... а вони так просто не тріскають :(

а те від чого вони тріскають - може тягнути за собою супутні проблеми......

ти купував їх на свій страх-і-ризик :(

Так згідний, але ж не думав що він така свиня, думав проведе манібек без проблем :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти купував їх на свій страх-і-ризик :(

Так згідний, але ж не думав що він така свиня, думав проведе манібек без проблем :_03:

він онлайн, може і відповість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти купував їх на свій страх-і-ризик :(

Так згідний, але ж не думав що він така свиня, думав проведе манібек без проблем :_03:

він онлайн, може і відповість

О ні:) Я йому протягом 5 днів пишу, кожний день по 2-3 повідомлення, головне пише зліва коли він його прочитав, і все, а відповідь не дає, ігнорує і все... Просто застерігти інших хочу від махінацій цієї " людини "...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6300-й за 50 грн (два за сто то я собі прикидую що грн 50 вын вартує)

вас ціна не насторожила?

чи тупо жадібність спрацювала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупо спрацювало те що я міг би його поремонтувати за безцінь, той екран до 100 думав вартує, і все, а тут ще й зарядне не працює з камерою, можливо й жадібність, хто йо знає)

А він собі і далі як нічого не бачучи, постить теми на форумі, продає якісь модеми і т.д..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я продавав такi речi я б манiбек нiякий не давав би, оскiльки це рахуэться на деталi або вiдновлення, дивись при зустрiчi телефон, а далi твоi проблеми, частково покупець винний сам, хочете за безцiнь нормальну р iч отримати? Такого не буваэ! Та i iзогнуту батарею теж можна було на мiсцi побачити, якщо йдеться справа про напiвробочий стан то можна було зустрiтись в мiсцi де э розетка(в себе в дома чи у нього наприклад) повнiстю перевiрити телефон, тут вiн би поморозився, усе стало б ясно

Продавець, цiкаво на що ви розраховували?, що проблему з зарядкою не замiтять? А потiм ховатись вiд людини! Багато так продасте/наживетесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив зламок за ціною двох банок соку - думав зроблю з нього цукерочку...

а тут.. мля... виявилось що це зламок

поверніть гроші

...

даж не смішно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згіден що я частково винуватий, по перше він в темі не писав що на деталі, я думав сам екранчик і все, подруге, зогнута батарея як би там тільки частинка, думав десь може зачепили випадково чи що, по третє манібек він сам запропонував, я його не заставляв. Продавець на те і розраховував, думав продасть і все, сцикун, одне слово. Років 25 мужик, а виявилось.. :0156: Наживаються вже на чому попало... Безстиднікі!

купив зламок за ціною двох банок соку - думав зроблю з нього цукерочку...

а тут.. мля... виявилось що це зламок

поверніть гроші

...

даж не смішно

Я й не заставляю вас сміятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та все,мені здається досить мусолити. ти купив х...ню, 50грн то не гроші, навіть за корч. то не кідок, а покупка зламка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=Mr.BrooX=-

Пришов, обсиратель всіх на форумі... Мусолити кого? Він мене кинув, я написав у відповідний розділ щоб всі бачили, можливо він ще буде продавати і буде писати що одне тільки зламане, а в реальності там пі*дець сіко зламано буде, екран то таке, но зарядне мене найбільше розчарувало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згіден що я частково винуватий, по перше він в темі не писав що на деталі, я думав сам екранчик і все, подруге, зогнута батарея як би там тільки частинка, думав десь може зачепили випадково чи що, по третє манібек він сам запропонував, я його не заставляв. Продавець на те і розраховував, думав продасть і все, сцикун, одне слово. Років 25 мужик, а виявилось.. :0156: Наживаються вже на чому попало... Безстиднікі!

купив зламок за ціною двох банок соку - думав зроблю з нього цукерочку...

а тут.. мля... виявилось що це зламок

поверніть гроші

...

даж не смішно

Я й не заставляю вас сміятись.

А ти думав, звичайно тулять зламки, чого воно маэ на полицi лежати пилитись, за пару грн.уйде, полюбому люди найдуться якi поведуться на цiну в 50грн.

Та i дiйсно 50 грн.не тi грошi за якi вартуэ кричати голосно

Собi нерви попортиш(клiтини як вiдомо не вiдновлюються), голос зiрвеш, та i взагалi здоровя важливiше, я б сказав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=Mr.BrooX=-

Пришов, обсиратель всіх на форумі... Мусолити кого? Він мене кинув, я написав у відповідний розділ щоб всі бачили, можливо він ще буде продавати і буде писати що одне тільки зламане, а в реальності там пі*дець сіко зламано буде, екран то таке, но зарядне мене найбільше розчарувало!

Він тебе реально кинув друже! просто якийсь він бідовий кидало:)) за 50 грн. взяти і отако себе обісрати)))) реально ханига!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згіден що я частково винуватий, по перше він в темі не писав що на деталі, я думав сам екранчик і все, подруге, зогнута батарея як би там тільки частинка, думав десь може зачепили випадково чи що, по третє манібек він сам запропонував, я його не заставляв. Продавець на те і розраховував, думав продасть і все, сцикун, одне слово. Років 25 мужик, а виявилось.. :0156: Наживаються вже на чому попало... Безстиднікі!

купив зламок за ціною двох банок соку - думав зроблю з нього цукерочку...

а тут.. мля... виявилось що це зламок

поверніть гроші

...

даж не смішно

Я й не заставляю вас сміятись.

А ти думав, звичайно тулять зламки, чого воно маэ на полицi лежати пилитись, за пару грн.уйде, полюбому люди найдуться якi поведуться на цiну в 50грн.

Та i дiйсно 50 грн.не тi грошi за якi вартуэ кричати голосно

Собi нерви попортиш(клiтини як вiдомо не вiдновлюються), голос зiрвеш, та i взагалi здоровя важливiше, я б сказав

Боже мій:) Повторюсь ще разок, я створив тему щоб інші не велися у користувача KpoBb, щоб нічого в нього не купували або на свій розсуд. Нервуватись не збирався, просто хочу повідомити що є такі недобросовісні люди, кричати не збираюсь теж) Можливо він подивиться тему і зробить висновок. Фіг йо знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Можливо він подивиться тему і зробить висновок. Фіг йо знає"

Етт точно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kopmuterist,чи ти не розумієш, що всі уже стібуться над тобою, чи немає з ким поговорити? перестань уже бути таким наївним - йому начхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупо спрацювало те що я міг би його поремонтувати за безцінь, той екран до 100 думав вартує, і все, а тут ще й зарядне не працює з камерою, можливо й жадібність, хто йо знає)

А він собі і далі як нічого не бачучи, постить теми на форумі, продає якісь модеми і т.д..

Ох, дурак, купив би у мене нокію 6280 за 60грн тай горя би не знав, там все повністю робоче тількі корпуса докупив би і клавішу назад підремонтував би бо трохи заїдає, ремонт обійшовся думаю ще б дешевше ніж до теї нокії дисплей купувати, наступного разу радив би уважніше вибирати телефони.

Попросив би поважати один одного. Наступного разу буду новий в розетці брати, чим б у щей з "приколами":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...