Перейти до змісту

Потрібні волонтери на сьогодні, 27.08, 18:00


difoto

Рекомендовані повідомлення

Друзі!

Самооборона Волині запрошує всіх бажаючих для виробництва бронеплит - поклейки протиосколкового захисту! Робота нескладна, навчимо, пояснимо!

Сьогодні, 27 серпня з 18:00 і до ночі чекаємо небайдужих у штабі за адресою Перемоги, 14, 2-й поверх.

Можливо саме ваша робота ДІЙСНО врятує чиєсь життя!

телефон для довідок 067 11 00 577 - дзвоніть, записуйтесь, хто на яку годину може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша ж партія броні через пару днів, як попала на передову спасла бійцю життя.(поламало пару ребер, але то дрібниці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша ж партія броні через пару днів, як попала на передову спасла бійцю життя.(поламало пару ребер, але то дрібниці)

По відгуках не одному ;)

Трішки пафосу!

Нещодавно телефонує до мене мій колега і каже:

- "хто в Україні найкращий виробних бронежилетів"

- здивовано і з підозрою кажу: Темп, ми другі :) ?!

у відповідь, тоді на Волині?

- "ну ми, що там?" - відповідаю, з підозрою про лихе

Тут він каже:

- тут дякують за "пиздаті" бронежилети, все "зашибісь", не пробиває, але дуже часто ламає ребра при попаданні кулі, вже кільком хлопцям зламало.

Я так зразу і не зрозумів, все думаю приплили! зараз почнуть ганити.

Питаю а як ТЕМПовські бронежилети, в них не ламає ребра? "ну, ну , ну в них теж ламає, але ж ви кращі і думаю щось можете з цим придумати".

:D

"Позитивна пауза"

Кажу давайте збільшемо амортизаційний шар з 8мм до 16, а там побачимо.

Ну що можна сказати, ШКОДА! :( для того щоб покращувати потрібно стенди, маникени і лабораторія. Хочеться допомогти, але як показують розрахунки, що від 7,62 важко щось придумати, особливо коли куля влучає в зону 50мм від краю бронепластини.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автомобілі удар гаситься крім амортизатора, багаторичажністю, тобто розприділяється на купу дрібних вузлів зав'язаних в систему.

Таким вузлом міг би стати кевлар перед бронеплитою, але напевно сильно утруднеться і здорощає виробництво. Як варіант ставити товстий зошит чи книжку герметично і міцно обклеяну поліетиленом від вологи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автомобілі удар гаситься крім амортизатора, багаторичажністю, тобто розприділяється на купу дрібних вузлів зав'язаних в систему.

Таким вузлом міг би стати кевлар перед бронеплитою, але напевно сильно утруднеться і здорощає виробництво. Як варіант ставити товстий зошит чи книжку герметично і міцно обклеяну поліетиленом від вологи.

:0089:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то интересовался усовершенствованием бронежилетов для минимизации заброневой травмы. Наткнулся в Сети на комментарии человека, по его словам участвовавшего в разработке и тестировании перспективных средств защиты.

smith_SVP

Все пенкой в виде вертикальных полос пользуются, только западники сплошной трехмерной сеткой. Но если бы по полосе пенки шел воздух (будь она скажем полой, а еще лучше трубой). то теплоотвод был бы лучше. К сожалению до заказа специального профиля руки не доходят.

Для решения практически всех проблем с вентиляцией (испытывал при +30С сам, по отзывам при +40С все тоже ОК) толщина полосы достаточна 25 мм (3 слоя коврика туристического обычного) при ширине 30 и зазоре между полосами 30 мм. Эта комбинация также снимает практически все вопросы запреградки. Только габарит заметно больше выходит. И в холодный период года поддувать начинает по спине, как раз по почкам. Поэтому по обрезу грудной и спинной секций стоит текстильную резинку пустить, как на свитерах, на лето ее убирая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра з обіду. Кажуть айдарівці приїздять, хочуть з ними поспілкуватися, тому сьогодні відмінили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не відміняв. "Фізік" з Айдара розгружав броню і носив на другий поверх, без всяких преференцій тіпа "я з війни приїхав". Зустрів Harddriver'a , який прийшов з допомогою, було дуже приємно, що люди не тільки пишуть на дивані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто не відміняв?

Прийшов о шостій, дівчата сказали: "Сьогодні ніц не буде, завтра".

Хоча коли телефонував за три години до 18-ї то все було в силі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформуйте будь ласка в цій темі про наступні зібрання.

Побачив її тільки зараз.

Щоб заздалегідь можна знати коли прийти наприклад завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto - догана! :0094:

Так не робиться!

Візьму на себе відповідальність по координації з поклейки броні на себе, або пресслужбу "Самооборони" через чергового штабу "Самооборони" ;)

"Слухаєм мою команду" :0097: :

Всім хто бажає клеїти броню телефонуєм: 0671100577, 0663415053 з 8:00 по 20:00

Записуємось, вам зателефонують. Не потрібно бігти по "Зову ДЖУНГЛЕЙ", ми ж цивілізовані люди врешті решт.

Вимоги:

Всім хто раніше був задіяний і бездогано знає процес (з порізки, замішування, поклейки, укладки ) можуть записуватись і приходити на 14:00

Всім новачкам, і кому після роботи на 19:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перша ж партія броні через пару днів, як попала на передову спасла бійцю життя.(поламало пару ребер, але то дрібниці)

По відгуках не одному ;)

Трішки пафосу!

Нещодавно телефонує до мене мій колега і каже:

- "хто в Україні найкращий виробних бронежилетів"

- здивовано і з підозрою кажу: Темп, ми другі :) ?!

у відповідь, тоді на Волині?

- "ну ми, що там?" - відповідаю, з підозрою про лихе

Тут він каже:

- тут дякують за "пиздаті" бронежилети, все "зашибісь", не пробиває, але дуже часто ламає ребра при попаданні кулі, вже кільком хлопцям зламало.

Я так зразу і не зрозумів, все думаю приплили! зараз почнуть ганити.

Питаю а як ТЕМПовські бронежилети, в них не ламає ребра? "ну, ну , ну в них теж ламає, але ж ви кращі і думаю щось можете з цим придумати".

:D

"Позитивна пауза"

Кажу давайте збільшемо амортизаційний шар з 8мм до 16, а там побачимо.

Ну що можна сказати, ШКОДА! :( для того щоб покращувати потрібно стенди, маникени і лабораторія. Хочеться допомогти, але як показують розрахунки, що від 7,62 важко щось придумати, особливо коли куля влучає в зону 50мм від краю бронепластини.

:)

Дома стоїть акваріум на 8 мм підложці з чоргоно уплювача, що купив в новій лінії. Так ось, двома пальцями зіжме дитина, а 200 л. акваріум метрової довжини майже не зжав. Площа велика відносно маси, що діє. Пропоную підкладати щось подібне під плиту, можливо 2-3 слоя, але не однорідного компоненту, а різного від мягкого до більш твердого. Сорі, пізно прочитав та ввечері зайнятий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую друже за допомогу, ми цим забезпечені!

Ти просто не уявляєш що таке 7,62х54 чи хоча б х39 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто бажає клеїти броню телефонуєм: 0671100577, 0663415053 з 8:00 по 20:00

Записуємось, вам зателефонують.

телефоную, поки - за одним номером не відповідають, за іншим немає зв'язку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще потрібні волонтери? Я пізно прочитала. Взагалі можу після роботи і вихідні. Можливо є хоч щось чим я можу допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім хто бажає клеїти броню телефонуєм: 0671100577, 0663415053 з 8:00 по 20:00

Записуємось, вам зателефонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...