Перейти до змісту

Допоможіть порадою як переустановити Android


areshkov27

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Ситауція така! Передали з за кордону планшет ось такий http://rozetka.com.ua/coby_kyros_mid1125/p196658/ стоїть у ньому Android 4.1.1 але так зараза тупить що хочеться його розбить)!!! в характеристиках написано що його рідний ОС Android 2.3 можливо на старій прошивці буде працювати краще? бо навіть плей маркет і той незапускається(! Тільки от проблема в тому що неможу знайти для нього стару прошивку( можливо хтось підскаже варіант вирішення? Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скинути до заводських налаштувань пробували? можливо наставлені якісь програми що споживають багато ресурсів і система тупить нещадно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а скинути до заводських налаштувань пробували? можливо наставлені якісь програми що споживають багато ресурсів і система тупить нещадно...

три рази скидав безрезультатів(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сам не хоче обновлятись?

вже пробував( каже що система непотребує оновлення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дике і старе залізо + неоптимізована ОС (по суті бюджетний китаєць під брендом)

нічого кращого не з ним не буде, навіть на 2.3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дике і старе залізо + неоптимізована ОС (по суті бюджетний китаєць під брендом)

нічого кращого не з ним не буде, навіть на 2.3

та посуті він потрібен просто для інета і офіса щось серйозне з нього невийде, мені головне щоб він просто став шустріший і все(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТесть , но не проверял ссылки..

Дякую)

буду пробувати) але страшновато якщо щось нете зроблю нестане він кірпічьом) і чи можна буде виправити.

І чи можете Ви написати послідовність дій які потрібно виконати перед прошивкою. Дууууууже Дякую;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду пробувати) але страшновато якщо щось нете зроблю нестане він кірпічьом) і чи можна буде виправити.

вовків боятись - у лісі не їб@тись. перш за все рут і рекавері, далі бекап системи із рекавері. навіть, якщо зробиш кірпіч відновиш із бекапа. якщо для тебе це все китайська грамота, краще сам не пробуй. готуй гроші - неси тим, кому не страшнувато.

п.с. що хотіти із планшета із такими х-ками? йому вже нічого не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду пробувати) але страшновато якщо щось нете зроблю нестане він кірпічьом) і чи можна буде виправити.

вовків боятись - у лісі не їб@тись. перш за все рут і рекавері, далі бекап системи із рекавері. навіть, якщо зробиш кірпіч відновиш із бекапа. якщо для тебе це все китайська грамота, краще сам не пробуй. готуй гроші - неси тим, кому не страшнувато.

п.с. що хотіти із планшета із такими х-ками? йому вже нічого не допоможе.

та він працюю нормально! просто підторможує) я думаю можливо на старій прошивці буде швидше працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде, навіть не заморочуйся.

Якщо на пальцях, код 4.х більш досконалий, має вищу швидкодію, навіть на нещасному Allwiner 1Ghz\512 RAM він працює через пень-колоду, відносно терпимо. А з оською 2.х отримаєш убожетсво рівня Win98 без хрома та інших файних плюшок, а плугуватиме цей недопланшет - ще дужче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде, навіть не заморочуйся.

Якщо на пальцях, код 4.х більш досконалий, має вищу швидкодію, навіть на нещасному Allwiner 1Ghz\512 RAM він працює через пень-колоду, відносно терпимо. А з оською 2.х отримаєш убожетсво рівня Win98 без хрома та інших файних плюшок, а плугуватиме цей недопланшет - ще дужче...

просто де і наяких тільки форумах нечитав усі пишуть що якщо перешити його з рідної версії на новішу тобто 4 і вище то готуйтесь до плуга)

І ще одне питання можливо є якась кастомна прошивка якась легенька)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...