Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, yu2007 сказано:

 

Штайнмаєр обраний новим президентом Німеччини

 

Нє, ну йоханий бабай, знову методички переписувати...

 

п.с. вибачаюсь за офтоп, єслі шо :) 

Неділя, 12 лютого 2017 18:23
 

"Великий друг України " - Порошенко про Штайнмаєра

 
 

Президент України Петро Поршенко привітав новообраного президента Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєра.

"Сердечно вітаю Франка-Вальтера Штайнмайєра – великого друга України з обранням Федеральним президентом ФРН!", - написав він у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко зустрівся з президентом Словенії

Також президент розраховує на продовження дружньої та плідної співпраці задля процвітання об'єднаної Європи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

28 minutes ago, Lisovic said:

Так в Німеччині президент то так аби був, в нього повноважень то підписи ставити і озвучувати народу що більш важливі люди придумали. Там канцлер всім заправляє.

 

Дякую, буду знати, а то політологію лише з наступного класу буду вчити )))

 

Ну от чесно, із всіх адвокатів пороха на борді ти мені якийсь самий адекватний. Але часом таки щось як видасиш, то видасиш.

Був не так давно такий собі президент Німеччини Вульф, який взяв кредит на будинок в друзів під 4% річних, тоді як в банках ставка була цілих 5%. Розгорівся "корупційний" скандал, І чувачок змушений був подати у відставку. От тобі і "підписи ставити і озвучувати".

 

А наш барига, якого ти хвалиш кілька постів вище за принциповіть позиції, спочатку пише в передвиборній програмі "буду боротись з офшорами", а після обрання сам бере і відкриває нові. Це ж так по- "проамериканському" і "проєвропейському"...

 

П.С. @rl72 , ну, так а я про що ;) 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

А наш барига, якого ти хвалиш кілька постів вище за принциповіть позиції, спочатку пише в передвиборній програмі "буду боротись з офшорами", а після обрання сам бере і відкриває нові. Це ж так по- "проамериканському" і "проєвропейському"...

А то тут такого? Все правильно, щоб з офшорами боротись, треба їх мати  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 ну ти от так же само, то нормально тролиш то а буває щось назадається, так до чого там його повноваження і сканадал з будиночком, там таке і з будь-яким чиновником можливе, просто про менших за рангом ми не знаєм, ібо нецікаво то нікому.

А на рахунок принциповості нашого, то в моєму пості там наголос був на проамериканський, а фамілія там вже особливоїролі грати не буде, а чому так думаю сам здогадаєшся.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Lisovic said:

@yu2007 ну ти от так же само

Так, та не так. Те, що під спойлером, теми Війна не стосується, можете не витрачати часу )

про тролінг  

Порівняння прикладів Вульфа і Порошенка – тролінг? Ну так.

Недолугий? Так, але на тому ж рівні, як і лікнеп про «німецького Президента, за якого думають інші».

Ти пролистай на попередню сторінку і перечитай з чого почалось. Кейс запостив прінтскрін, а Бейзіл дав лінк на статтю про посла і вибори на окупованих територіях. На що Ла20 почав накидати гімнеця на німців і штайнмаєра зокрема. Типу фуфєл він, бо корєш шрьодера, і все, про що гонить, не збувається. Ну все я зажди )))

І тут такий сюрприз – штайнмаєра обрали президентом. Ну просто взірцева ілюстрація чергового балабольства від Ла20. От і все.

До речі, вище там Ла20 хотів почитати оригінал, що там наговорили німці, так я йому його привів. Можеш і сам ознайомитись, можливо взнаєш для себе щось нове про політичні розклади в ФРН і їхнє бачення подій на сході України, перш ніж іншим розповідати, як там в них і що :) 

Hide  
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

ти про нового президента ФРН? 

да  напевно про тебе,салага :) чи ти рахуєш ,що заслужив личку старшого солдата на диванних фронтах

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Rock said:

да  напевно про тебе,салага :) чи ти рахуєш ,що заслужив личку старшого солдата на диванних фронтах

 

Та салага я, салага. Куди там до вас, діду :) , як завжди з окопу пишете.

 

То що там на рахунок залізничної управи в донецькому регіоні? То правда чи маєте іншу інформацію?

 

П.С. Ну і ще про рів з крокодилами запитати хочу. Де б ви його копали, якби ваша воля? По сьогоднішній лінії розмежування (тобто між нами і ОРДЛО)? По адміністративним межам дон. і луг. областей? Чи може ще західніше (а може просто в Дніпро крокодилів запустити і копати нічого не треба)? 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, yu2007 сказал:

 

Та салага я, салага. Куди там до вас, діду :) 

 

То що там на рахунок залізничної управи в донецькому регіоні? То правда чи маєте іншу інформацію?

 

для прикладу ,якщо хочеш заблокувати рух на Волині то не потрібно підривати мости під Цуманем ,  Маневичами,Гороховом і Іваничами

достатньо в Рівному ,в самому центрі зайти в п'ятиповерхове приміщення Рівненської дирекції залізничних перевезень  парі депутатів ,

на вході вахтер перевіряє посвідчення,а далі в кабінет диспетчерів і відпрацьованим прийомом з ноги вибити жіночок диспетчерів з крісла ,

відповідних напрямків,всадити свої депетатські дупи на їх місця і все ,ніхто нікуди не їде .

там же вся інфа про маршрути і склад поїздів.

ні один черговий не відправить потяг без поїзного диспетчера ,все те фіксується в комп'ютері ,і саме головне в паперовий журнал,

а якщо без диспетчера відправить ,то черговому зразу кримінал.

так само і на сході .

но один нюанс ,депутатів то пропустять ,а пресу і ветеранів може і постріляти залізнична охорона ,в них хоть і нагани ,а патрони бойові.

,і янчати що обіжають патріотів не буде кому ,об'єкт зв'язаний з безпекою руху поїздів.

а депутатів думаю не постріляють ,потім паперів багато писати треба :)

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Rock said:

 

для прикладу

 

Я хоч і салага, але зрозумів ваш хід думку ще з першого разу в темі про блокаду лугандонії. І нижче вам відписав, що згідно з інформацією з відкритих офіційних джерел в інтернеті, управа донецької залізниці все ще знаходиться за адресою: м.Донецьк, вул. Артема,68.

Тобто ви пропонуєте парасюку і семену увірватися в Донецьк?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, yu2007 сказал:

Я хоч і салага, але зрозумів ваш хід думку ще з першого разу в темі про блокаду лугандонії. І нижче вам відписав, що згідно з інформацією з відкритих офіційних джерел в інтернеті, управа донецької залізниці все ще знаходиться за адресою: м.Донецьк, вул. Артема,68.

Тобто ви пропонуєте парасюку і семену увірватися в Донецьк?

так ще в 2015 управа переїхала в Красний ліман ,но нашому просто   Ліман

тай достатньо в дирекції перевезень шороху наробити

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Rock said:

так ще в 2015 управа переїхала в Красний ліман ,но нашому просто   Ліман

 

Дійсно, про переїзд в Лиман гуглиться. Хоча й таке теж пишуть:

Quote

Однако, многие промышленные предприятия в Донецкой и Луганской областях, которые обслуживала Донецкая железная дорога, продолжают функционировать на неподконтрольной территории и пользоваться услугами ГП "Донецкая железная дорога" (город Донецк)

 

Ну та вам як залізничнику видніше, що, де і як.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Rock сказано:

так ще в 2015 управа переїхала в Красний ліман ,но нашому просто   Ліман

тай достатньо в дирекції перевезень шороху наробити

як ви це представляєте ?

увірватись в приміщення, рейдерство ? 

тоді спецназ точно приїде, і буде правий.

 

коли люди протестують - вони перекривають дороги, а не захоплюють приміщення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Зимою 2013/2014 захоплювали.

тоді була "хвиля"

 

тут недавно подивився відео від  Om TV Кто устраивает «МАЙДАН 3745»  - мм да, інформаційна війна, як вона є((

раніше вроді норм відео були, відписався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, flashmax сказал:

як ви це представляєте ?

увірватись в приміщення, рейдерство ? 

тоді спецназ точно приїде, і буде правий.

коли люди протестують - вони перекривають дороги, а не захоплюють приміщення.

залізницю захоплювати ,різати рейки ,це не протест а диверсія ,

по тих же коліях і особовий склад і боєприпаси, військову техніку  возять ,і не дай бог станеться якась аварія,

а яка різниця депутатам за що не відповідати , да піару менше буде ,но результат буде 100%

а об'їхати заблокований участок ,можна двома трьома маршрутами ,це не Львівська заліниця з довгими перегонами

вот карта дон залізниці ,подивись і сам можеш прокласти новий маршрут заблокованих участків

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Rock сказано:

залізницю захоплювати ,різати рейки ,це не протест а диверсія ,

по тих же коліях і особовий склад і боєприпаси, військову техніку  возять ,і не дай бог станеться якась аварія,

а яка різниця депутатам за що не відповідати , да піару менше буде ,но результат буде 100%

а об'їхати заблокований участок ,можна двома трьома маршрутами ,це не Львівська заліниця з довгими перегонами

вот карта дон залізниці ,подивись і сам можеш прокласти новий маршрут заблокованих участків

різали не вони це по перше

залишилось три перегони, два з них не дієздатні, один на Маріуполь скоро перекриють

ну і не нада пісні про боєприпаси, "ми все замерзним" и далі по сценарію самі знаєте кого

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, halcogen сказано:

Єрєсть + абра кадабра. Туфта.

особливо ту єрєсь відчуваєш коли на хрестинах скажеш що ти сповідався в Соборі і в батюшки (з теплиці та що всіх святих землі Волинської) очі кров'ю наливаються і він тобі розказує годину, що ти майже ворог номер один, в Соборі всі відступники і що Собор треба спалити до бісу. я на таких хрестинах був двічі. А потім за 10 хв. хрестить дитину і йде собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, flashmax сказал:

різали не вони це по перше

залишилось три перегони, два з них не дієздатні, один на Маріуполь скоро перекриють

ну і не нада пісні про боєприпаси, "ми все замерзним" и далі по сценарію самі знаєте кого

 

я нагадаю свої свова в цій темі

В 10.02.2017 at 12:00, Rock сказал:

і да я проти торгівлі ,я більше за рів з крокодилами і автоматичними турелями ,а підходи до нуля сітка з 10кіловольтами

 

які виконавці така й блокада ,якби хотіли то заблокували за день ,а так довгосерійний серіал ,і в кого здадуть нерви ,

і можливість дотянути до 20 числа ,коли наждак буде валити злочину владу

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, halcogen сказано:

І все? Якщо сповідалися в Соборі, то чому там же не хрестили дитину? 

ну, наприклад, тому, що ти запрошений бути хресним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, halcogen сказано:

І все? Якщо сповідалися в Соборі, то чому там же не хрестили дитину? 

ОДин раз я був в ролі гостя і бачив таку картину. інший як написав вище rl72 був запрошений за хресного. той "батюшка" грозився мене не допустити. Я думав от і добре. На моє питання то мені йти додом. він сказав що не треба.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Добре що я ярий атеїст. Стільки проблем відразу відпадає )))

ну я в церкву ходжу часто один раз в рік на Великдень. АЛе від таких ситуацій ніщо не страхує.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша стаття від Константина Машовця з аналізом наслідків бої під Авдіївкою

 

Проверка боем. Что показало противостояние в районе Авдеевки  

В Авдеевке свернули работу пункты жизнеобеспечения — из-за отсутствия обращений граждан и отбытия личного состава Государственной службы по чрезвычайным ситуациям к местам дислокации. Вроде, всё успокоилось. Надолго ли?

Недавние семидневные активные бои в районе Авдеевки (с 29 января по 5 февраля) в очередной раз доказали: нынешняя позиционная война в Донбассе может в любой момент из застывшей, статичной формы перерасти в масштабные активные действия обеих сторон. По крайней мере, сил и средств для этого у них хватает.

Если отвлечься от комментариев "специалистов" и "экспертов" по военному делу, которые щедро интерпретировали происходящее в эти дни под Авдеевкой и делали далеко идущие выводы стратегического и геополитического масштаба, следует всё-таки признать, что ничего из ряда вон выходящего за общие рамки вооружённого конфликта в Донбассе под Авдеевкой не происходило.

Бои тактического масштаба на уровне "рота — взвод" за отрезок Кольцевой донецкой дороги южнее Авдеевки, с военной точки зрения, вряд ли были способны коренным образом повлиять на общую стратегическую ситуацию. Да и в оперативно-тактическом отношении в зоне АТО такие столкновения происходят регулярно. И объясняются скорее общей канвой позиционной войны и конкретными тактическими соображениями командования противостоящих формирований на конкретном участке линии фронта, нежели какими-то хитрыми планами высшего военно-политического руководства сторон.

Желания "повлиять на выбор Трампа" или "отвлечь народ от блокады оккупированных территорий" и даже "дестабилизировать ситуацию в зоне конфликта" вряд ли подвигли конкретных командиров взводов, рот батальонов и даже бригад на то, что они должны были делать и делали в ходе этих боёв. Стремление к победе и разгрому противника заложено в самом характере военного дела (оно по сути именно для этого и предназначено). Посему, если у любого командира и воинского начальника тактического уровня появляется реальная возможность выбить врага с какой-то конкретной высотки, опорника или просто участка местности, что существенно улучшит положение его войск, будьте уверены: он непременно попытается это проделать, как, впрочем, и его подчинённые. К этому их обязывает воинская присяга, долг, патриотизм и характер того, чем они занимаются в данный момент. А ещё — опасения попасть под следствие или общественное осуждение за ненадлежащее исполнение воинского долга. И вряд ли к этому всему имеют прямое отношения соображения Верховного главнокомандующего по поводу того, "как нам сорвать минские соглашения…". Поверьте, это последнее, о чём думает конкретный командир взвода или роты, отдавая приказ контратаковать отходящего противника. Он думает о возможных потерях или о реальности выполнения задуманного, но не о том, как отвлечь украинское общество от плёнок Онищенко. Это уж точно.

Тем ни менее, по сведениям Генерального штаба ВСУ, противник как минимум на протяжении 4 суток (с 31 января по 4 февраля) применял в этой зоне реактивную артиллерию (фиксировались огневые налёты с применением 122-мм реактивной системы залпового огня БМ-21М "Град"). Кроме этого, оккупационные формирования во время боёв активно применяли и другое тяжёлое вооружение — ствольную артиллерию (122-мм и 152-мм), бронетехнику, включая танки, 120-мм и 82-мм миномёты. Причём концентрацию этих средств поражения на данном участке оккупационные формирования проводили быстро и оперативно, применяя их практически без ограничений (только за одни сутки оккупационные формирования выпускали по 320–350 реактивных снарядов, а в общем вывалили на Авдеевку и украинские позиции около 7,5 тысячи тонн боеприпасов).

В свою очередь уже к исходу первых суток боёв украинское командование начало переброску к этой зоне тяжёлого вооружения (фотографиями украинских танков в Авдеевке был забит интернет). Дело это не простое и затратное. Тем более в режиме "без ограничений". Это требует от командования определённых навыков, знаний и способностей, кроме того — соответствующей инфраструктуры и систем обеспечения. И судя по тому, с какой скоростью и оперативностью, а также высокой степенью интенсивности к тактическим боям в районе Авдеевки обеими сторонами были привлечены и использованы указанные средства, обе стороны готовы и к более масштабным действиям с далеко идущими целями.

Для того чтобы пустить всё это хозяйство в ход, может потребовать сущий пустяк — например, бои за какой-нибудь вынесенный вперёд наблюдательный пункт противника (НП). По крайней мере, обе стороны технические детали это процесса уже отработали в ходе недавних боёв в районе Авдеевки. Именно это и есть реальный, а не придуманный их результат.

Hide  

https://focus.ua/opinions/366301/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...