Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Михаил Михайлович Вистицкий. Побільше б таких людей в Росії було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРУТІ ВІРАЖІ НОВОПРИБУЛОГО ВИНИЩУВАЧА НАД ЛУЦЬКИМ АЕРОДРОМОМ (ВІДЕО)
Бачив з роботи як робив віражи, досить близько, дуже класно, як на авіашоу)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут трохи гумору.

Синичное, або Куда девать сало

Как известно снегирей и младенцев мы всех поели, и в Украине остались только синицы и хунта.

Приручили летом воробья, назвали Митькой, отличали его по поломанной ноге, завернутой когтями назад. Воробей сначала боялся жрать с подоконника, но потом осмелел, а потом охуел. Причем настолько, шо стал водить на подоконник дзьобать галеты своих подружек. В общем, завел ресторанчик, и стал таким себе маленьким Чичем Марином. Если кухня пустовала, то он прилетал в пять, еб твою мать, утра, и начинал страшно орать, требуя от подсобных работников заведения, типа меня и Ольки, срочно бежать на кухню и сервировать стол.

Ладно, на, подавись. Встаешь сонный, крошишь ему галеты. Так он начинает с грохотом долбить носом о жесть подоконника, а подружки ему громко рассказывают, какой он охуительный воробей на районе.

А однажды залез на мой ноутбук, который летом стоял возле открытого окна и стал там шото дзьобать и постить. Я его, конечно, прогнал, потому шо кормежка - это одно, а соавсторство это другое, и воробей-соавтор мне в пень не вперся. Но не факт, шо все лекции, опубликованные в журнале, принадлежат именно Кафедре.

Але на каждого Чича Марина находится своя Ума Турман.

Митьку сожрала черно-белая кошка Тина, похожая на Гитлера с хвостом, которого поймали под мостом. Согласен, это был сильно перебор с ее стороны, но не ругать же кошку за воробья. Ну поймала, ну сожрала, такова ее котячая натура. Тем более она беременная была, а беременные женщины всегда имеют свои причуды, и хотят то соленого, то воробья, то я сама не знаю чего хочу.

И вот мы остались в семье без животных, не считая меня.

***
Тогда я вспомнил октябрятские традиции, и повесил за окном сало на нитке. Сначала оно просто так висело, символизируя соседям, что мы любим животных. Але потом прилетела синица, перегрызла нитку и уволокла сало.

Ладно, я взял шмат сала побольше и нитку покрепче. И началась Великая Синичная Битва при Сале-на-Нитке. Шоб вы понимали, они цепляются когтями за это сало, крутятся на нем и едят его. То есть у них сразу ресторан и карусель. Я офигеваю от созерцания стаи синиц. Ну стая гусей, ну стая голубей, но стая синиц - это шото типа стаи мураками. Я чо то раньше думал шо это одиночные птицы.

Причем, нажравшись сала, они отрыгивают и уходят в тяжелое кривое пикирование, шо тот истребитель с недоавианосца "Помирал Кузнецов", вяло помахивая крыльями, и царапая пузом об асфальт. В общем, у нормальных людей в селе курятник, а у нас со Значком синичник. Эти синицы скоро вообще перестанут летать, а будут важно ходить по улице, и мейби даже ездить на метро.

Они сожрали полкило сала за неделю. Я бы столько не сожрал. Не, ну в принципе мог бы втопать, но я же не синица. Я центнер вешу, а эта пиздюлька двадцать грамм. Куда оно там помещается? Я специально в википедию залез, посмотреть на охранный статус синицы, "Парус Мажор", так риски у нее минимальные. Кто бы сомневался, с такой наглостью. Как пишет все та же википедия, "Подвижная, вертлявая птица", только забыли дописать "прожорливая и наглая". Я так думаю, шо это синицы у нас всех снегирей поели, оставив хунте на сниданок только младенцев.
Но самое страшное не это. Когда они доедят сало, то шо колибри-вертолеты, висят в воздухе и заглядывают в комнату. Я даже не знал шо синица такое умеет. Вот я щас пишу, а на меня, зависнув в воздухе, смотрит синица, и намекает шо сало надо бы обновить. Нормальная такая синица - белые щоки, чорный ирокез. И вот я пишу, а она все висит за окном, смотрит на меня и молчит. И от этого еще страшнее.
Предполагаю шо синицы рано или поздно нас поработят, и заставят разводить свиней на сало, но уже не для нас. То есть, трофическая пирамида будет выглядеть так: снизу кацап, потом буряк, потом свыня, потом мы, а потом уже сверху синица.
А Гитлер с хвостом непонятно чем занят. Наверное опять с каким-то котом ебется.

***
Если у вас есть сало и нитка, то вешайте это дело за окном и выбрасывайте телевизор, кино у вас и так будет. Но сало должно быть несоленым.

Хунта, бендера, синица! Доброй вам недили, браття-панове. Данбим бамбас. Жрем детей. Играем на бандуре. Все как обычно, в лучшей стране вращающейся вокруг Солнца.

http://gorky-look.livejournal.com/132094.html

 [\spoiler]

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, usuf сказал:

КРУТІ ВІРАЖІ НОВОПРИБУЛОГО ВИНИЩУВАЧА НАД ЛУЦЬКИМ АЕРОДРОМОМ (ВІДЕО)
Бачив з роботи як робив віражи, досить близько, дуже класно, як на авіашоу)
 

Мабуть скоро зявляться на постійний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Liontiger сказано:

Мабуть скоро зявляться на постійний час.

А що можна на нашому аеродромі  постійно тримати літаки?Я не в курсі,але ще давно була мова,що він близько до кордону з країною яка є членом  НАТО(з Польшею),а в нас якийсь договір.Чи то не правда,хто в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Чернігові озброєні молодики хотіли проникнути у військову частину

У Чернігові при спробі проникнення у військову частину затримали трьох людей

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ. 

Зазначається, що інцидент стався вчора, 21 листопада.

Порушників передали співробітникам Національної поліції. Повідомляється, що затриманими виявилися два жителі Чернігова, 1995 і 1996 року народження, та житель Славутича, 1996 року народження.

При собі молоді люди мали дві гвинтівки М-16 (для гри в пейнтбол), один пневматичний пістолет (ПМ) і три мисливські ножі.

 

http://espreso.tv/news/2016/11/22/u_chernigovi_ozbroyeni_molodyky_khotily_pronyknuty_u_viyskovu_chastynu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, seolutsk сказал:

одного не зрозумів, для чого цей цирк, маєтся на увазі більше ліве фото. Лежить коробка з під китайського ліхтарика, в ній не по розміру великий пістолет, ззовні схожий на ПМ, поряд лежить кріплення для встановлення ліхтарика на велосипед й два патрона від калаша. До чого цей натюрморт несумісних між собою речей ?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Cherman сказал:

Договору, вроді, ніякого нема. Просто, так як основна загроза іде з сходу, і НАТО не є потенційним ворогом, тому і нема змісту тримати тут постійно авіаційну частину. Судячи по тому, як контрабандисти, за допомогою легкої авіації, спокійно перевозять вантажі в ЄС та Білорусію, то, з цього боку, небо в нас зовсім "відкрите".

Враховуючи деякі обєкти на Заході країни та відновлення літаків доцільно було би після відновлення нашої злітної смуги розмістити певний підрозділ на постійній основі. В РБ дислокуються підрозділи літаків росії.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Укроборонпромівців» підозрюють в виведенні 40 мільйонів на ремонті військових літаків у розпал боїв на Донбасі

23 листопада 2016

Податківці підозрюють посадовців ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» в розкраданні державних коштів під час ремонту літаків-винищувачів та бомбардувальників.

Про це йдеться в ухвалах Шевченківського районного суду м. Києва, куди слідчий звернувся в рамках розслідування кримінального провадження № 22016160000000043 від 05.02.2016 р.

ДП «ЛРЗ «Мотор» спеціалізується на ремонті авіаційних двигунів до бомбардувальників СУ різних моделей та до літаків-винищувачів Міг-29. Слідство  встановило, що в 2014-2015 роках завод закупив запчастин та комплектуючих у ТОВ «Фенікс-АБ» на суму 95,24 млн грн. Але податківці встановили, що майже половина з цієї суми – 42,66 млн грн., насправді мала вигляд безтоварних операцій.

Також слідчі встановили, що луцький завод замовляв запчастини для ремонту моторів у ТОВ «Зеніток Україна», ТОВ «Авіа-Комплект», ТОВ «Промелектроніка», ТОВ «Компанія «Промтехмаркет», ТОВ «Технопідшипник». Ці фірми вказали, що купили необхідне обладнання у ТОВ «Фідея груп»  та ТОВ «Вальтері». Але документи, які надали фірми, не підтверджують походження продукції, в них відсутній ланцюжок придбання та реалізації товару. Крім того, за місцем реєстрації фірм податківцям їх знайти не вдалося, контрагенти не вели жодних господарських операцій крім торгівлі з «ЛРЗ «Мотор».

Податківці звернулися до суду з клопотаннями про доступ до документів низки фігурантів справи і суд прохання задовольнив.

З кінця листопада 2015 року ДП «ЛРЗ «Мотор» очолює Юрій Маракулін. До цього багато років заводом керував Микола Матрунчик, якому в 2013 році Віктор Янукович присвоїв звання Героя України.

ТОВ «Фенікс-АБ» була зареєстрована в березні 2014 року на одесита Павла Умеренкова. Зараз вона записана на офшор з Белізу «Інсігнія менеджмент інк.» і перебуває в стані припинення. На цей офшор також записана низка компаній, серед яких ТОВ «Технопластік», ТОВ «Кримжитлобуд» та ТОВ «Дон-Лів-Компані». Дві перші фірми знаходяться в стані припинення, їх керівником вказана Марія Сурелло з окупованого Перевальська Луганської області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

До уваги рідним та близьким захисників Батьківщини!
1. Поки боєць знаходиться в зоні АТО, не розповідайте йому про свої страхи і тривоги, не плачте в телефонну трубку. Людина, яка знаходиться в зоні бойових дій, живе на межі своїх можливостей. Якщо у бійця не буде впевненості, що вдома все добре - він не зможе ефективно виконувати бойові завдання. Бійцю потрібно дати зрозуміти, що вдома чекають його якнайшвидшого повернення, за нього переживають, його люблять, і знають, що він повернеться живий, здоровий і з перемогою.
2. Переживання в сім'ях бійців неминучі, але градус хвилювання можна знизити, обмеживши доступ до ЗМІ і захистивши себе від повідомлень "все пропало, всіх зливають". Є зв'язок з вашим сином/чоловіком/братом — з ним все добре. На все інше краще не звертати уваги.
3. Найскладніше у поточній ситуації матерям військових. Багато хто з них часто опиняється на межі відчаю. Для них вкрай важливо, щоби поруч була присутня людина, яка морально сильніша і здатна контролювати емоції. Дайте їм зрозуміти, що поруч є той, хто може підтримати і допомогти.
4. Не відгороджуйтеся та не залишайте зв’язку з бійцем. В іншому випадку боєць залишається сам на сам зі своїми переживаннями, які часом є небезпечними для психічного здоров'я. Це призводить до внутрішнього конфлікту, який буде поступово посилюватися. У підсумку, виходів з нього може виявитися багато і всі вони будуть деструктивні для особистості і соціуму.
5. Слухайте його. Це важливо. Боєць повинен зрозуміти, що поруч з ним його рідна людина, яка прийме його будь-яким. Він повинен зрозуміти, що він потрібен. Багато хлопців закриваються в собі, якщо бачать, що дівчина чи дружина відкидає його чи каже, що не хоче чути про вбивства і кров. Але він-то цього не може забути, а поділитися йому більше нема з ким. Відсутність цієї можливості може спровокувати серйозні проблеми з психікою.
6. Забороніть собі ображатися. Не можна не будувати здогади "... він зі мною не говорить, тому що ...". Не можна ставити себе в роль жертви. Людина в ситуації, де все по-справжньому. У зоні бойових дій немає тієї дипломатії, до якої ми звикли у повсякденному житті - там щось не скажи, тут посміхнися, умовності збережи, так себе не поведи. Боєць налаштований категорично, він так звик. Через це можуть виникати конфлікти.
7. Якщо немає різко агресивних форм поведінки, не можна відгороджувати дітей від батька. Дитина — це додаткова ниточка, яка прив'язує бійця до реального життя. Діти розуміють більше, ніж вам здається. Їхня участь і співпереживання може стати для людини рятівними.
8. При проявах агресії на словах — намагайтеся говорити з людиною спокійно. Буде дуже складно, тому що всередині все закипить, але піддаватися на цю агресію не можна. Потрібно своєю поведінкою, інтонацією і реакцією давати зрозуміти, що ви усвідомлюєте, як йому важко. Або що вам складно це зрозуміти, - але від того, що на вас кричать, зрозуміліше не стає.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Lisovic сказал:

Трохи військового гумуру (18+)

а гумор де ? Це тіпа має бути смішно, що одна людина намагаєтся вбити іншу, хоч і розумово відсталу ?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нахєр таке відео викладати? Дорослим дітям дали постріляти? 

І гумор де??? Не виключено, що після "жарту" цього гумориста була відповідь і могло бути поранено нормальних пацанів! Дебілізм

Таких "юмористів" наказувати потрібно, шутніки бл...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно боєприпасів ну просто завалісь... Мусить же бути якась звітність по вистрілам.

Хоча з різних сторін є люди недалекі, ну і понти наше фсьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ведь можно было бы плюнуть, забыть-забить, да и работать себе дальше. Но она оскорбила не только меня, она оскорбила и оклеветала два десятка сотрудников Центра Dmitry Marchenko.

Напомню, меня обвинить в любви и ласке к компании Olteks очень и очень сложно. Да, Александр Соколовский? Тем не менее, когда товар качественный - с меня корона не упадет сказать СПАСИБО (корона скотчем двусторонним приклеена, если что).

Я уже один раз громко и публично обвинил эту "Сандру Че" во лжи. Да, там было много грубых слов, да, там были едкие комментарии. Подтянулись те, кто у нее покупал для АТО товары. И схватка пошла в классическом виде - стенка на стенку. Это цель? Да нет, совсем нет. Просто не стоит так нагло врать про нашу работу.

Барышня же, несмотря на четкий намек, не останавливалась, тряся своим гневом, требовала ответы. Подтянулся помощник Тани Черновол (гусары, молчать!), обещал скандаль-скандаль. Ах, ну да! Министерство обороны Украины купило НЕДОРОГО, КАЧЕСТВЕННО. Итттить, какие мы, греховодники.

В общем, комаания Олтекс сегодня выложила письма от Polartec: https://www.facebook.com/Olteks/posts/1152976921464307.

А цена на кофты в открытом доступе, не совсем понимаю крики барышни про тайну: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-06-24-000061-c/…

Да, цена 636 гривен. Не 2000. Не 3000.

Интересно, она извинится? Риторический вопрос, я понимаю. Андрій Дзиндзя, как там, попкорн еще нужен? Не? Ну да, я понимаю.

Я вообще, очень много что понимаю. Понимаю, что чем больше нам будет удаваться положительного - тем больше грязи будет литься. Кому-то же очень не хочется положительных достижений в обеспечении нашей армии - это потом сложно будет во время предвыборной компании использовать. Кому-то очень не хочется терять наработанный кусочек хлебушка, особенно под патриотическим и/или волонтерским соусом. А кто-то играет на врага, не стесняясь. У каждого своя мотивация. Разные причины.

Світлина від Юрія Бирюкова.
Світлина від Юрія Бирюкова.
Світлина від Юрія Бирюкова.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, jack74 сказано:

Не виключено, що після "жарту" цього гумориста була відповідь і могло бути поранено нормальних пацанів! Дебілізм

А чого ніхто не виключає,що відео фейк.Ось людина на іншому ресурсі придивилася і пише-** на стільці РГП-7 заряджений + окремо лежить уламковий каліберний боєприпас до нього. ці боєприпаси виробництва РФ, у нас на озброєнні ніколи не були і якщо то не перевдягнутий ворог - постріл трофейний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередження про ракетний удар у відповідь із російської сторони міститься у листі Міністерства оборони РФ.
У разі проведення Україною ракетних стрільб в районі російсько-української границі в Криму, Росія загрожує Києву у відповідь ракетним ударом. Це випливає з листа Міністерства оборони РФ, адресованого військовому атташату у складі посольства України в РФ.
Зокрема, йдеться про те, що якщо Україна проведе подібні стрільби, то російська сторона, по-перше, буде збивати українські ракети. По-друге, завдасть удар по українських пускових установках.
1 і 2 грудня 2016 року мають відбутися ракетні стрільби.
а сьогодні Росія перекинула в Крим зенітно-ракетний комплекс С300-ВМ. Волонтери розвідувального співтовариства InformNapalm ідентифікували техніку як зенітно-ракетний комплекс С-300ВМ "Антей-2500". Це система ППО з можливістю боротьби з балістичними ракетами малої і середньої дальності (до 2500 км). Також система призначена для ураження сучасних і перспективних літаків тактичної і стратегічної авіації (в тому числі виконаних із застосуванням технології "Стелс"), балістичних ракет середньої дальності, оперативно-тактичних і тактичних ракет, аэробаллистических і крилатих ракет.

Як думаєте який буде розвиток подій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, usuf сказано:

Як думаєте який буде розвиток подій?

В нас і так війна з РФ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, alexvvv said:

В нас і так війна з РФ

Це зрозуміло. Я про інше, що саме буде завтра просто росказні з боку рф, попробують збити ракети, попробують знищити ракетні комплекси, звинуватять Україну в нападі, почнуть широкомасштабний наступ на Донбасі, почнуть широкомаштабний наступ по всій території кордону.. варіантів маса
особисто я думаю що будуть намагатися збити ракети і розводити балаган кругом, що ми нападаємо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...