Перейти до змісту

7.09.2014 - Грунтовый бревет 100+ (Ровно - Острог - Ровно)


Tais

Рекомендовані повідомлення

Уже полюбившийся грунтовый бревет (названый в народе "адским") в этот раз в сентябрьскую прохладу.

Будьте осторожны со знаком "+" - в прошлом году за ним скрывалось около 50км.

Из 150 если асфальта будет 25 - то замечательно. Всем любителям грунтовых покатушек - самое то!

Положение вот тут

http://www.rivelo.co...php?f=34&t=8050

Регистрация

http://www.rivelo.com.ua/forum/viewtopic.php?f=34&t=8049

Dgura, не пропусти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаємо організовуватись на Бревет. На сьогодні точно їду я + Dgura + Андрюха Platoon.

Atarax їде машиною, але не приймає участі, він може взяти 4 тєла і 5 байків (3 місця уже заброньовано нами).

Ще думають:

links2007

P@JERO

Shkoder

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю за варіант їхати до Рівного ввечері, заночувати там, а вранці в дорогу. а ви при що? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаємо організовуватись на Бревет. На сьогодні точно їду я + Dgura + Андрюха Platoon.

Atarax їде машиною, але не приймає участі, він може взяти 4 тєла і 5 байків (3 місця уже заброньовано нами).

Ще думають:

links2007

P@JERO

Shkoder

?

Ще дзвонив Miro вранці, бронював місце.

Дорога виходить приблизно по 75 грн з людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми домовлялись виїжджати вранці... Виїхати потрібно буде близько 6ї години.

тоді я пас в плані буса. мо поїду своїм ходом ввечері, а в Рівному знайду десь заночувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже фінальний трек

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zvpjdbvsrjdqjjof

Остаточний трек має бути в суботу.

В полях макимально розмічено білою фарбою(стовбчики, пляшки, каміння :) старались зробити, щоб можна було їхати без жпс)

З вкусняшок: залишились два минулорічних спуски де швидкість легко перевалює за 50км\ч не крутячи педалі. Один спуск короткий грунтовий з лівим поворотом, інший пару км по бруківці.

Додали підйом з нормальним таким градієнтом :) І спуск з корінням :) Переробили фінішну ділянку. Сам фініш буде в місті, поблизу супермаркета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже фінальний трек

http://www.gpsies.co...vpjdbvsrjdqjjof

Остаточний трек має бути в суботу.

В полях макимально розмічено білою фарбою(стовбчики, пляшки, каміння :) старались зробити, щоб можна було їхати без жпс)

З вкусняшок: залишились два минулорічних спуски де швидкість легко перевалює за 50км\ч не крутячи педалі. Один спуск короткий грунтовий з лівим поворотом, інший пару км по бруківці.

Додали підйом з нормальним таким градієнтом :) І спуск з корінням :) Переробили фінішну ділянку. Сам фініш буде в місті, поблизу супермаркета.

А старт біля Лебединки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт от стадиона Авангард.От вокзала минут 7-10

Остаточний трек має бути в суботу.

Хорошо, что времени осталось мало! А то усовершенствовали бы до 200+ :0095:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня скосило ОРЗ, пропускаю.

Зареганы Миро и Ира, может они заполнят машину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P@JERO?

Shkoder, може передумаєш? ))

Дзвоню до Міро

Я Ярику написав, тел дома забув. Завтра буду зайнятий, коли повернуся і куди незнаю. Тому 100% буду знати завтра ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там їде машиною,

Збираємся завтра на 5:30

Проспект Соборності 21 в дворі

навпроти зупинки Аверс

https://www.google.c...4m3!4m2!1m0!1m0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну рассказывайте, как покатались. Хватило всем или кричали "хочу еще"?

Приятно удивил луцкий десант свои количеством

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато питань організаторам дійства, але так розумію, це було завжди. Замість 150 їхали 167км. Розмітка - ще та. Без GPS-у там і робити нічого. Було сходження з маршруту (прийшлось вертатись назад більш ніж десять км) не тільки в мене, але і в інших учасників. Троє взагалі зійшло із маршруту і відповідно не дійшли до фінішу.

По аксесуарам та обладнанню зробив для себе певні висновки. Напр., без гідропаку їхати нема чого. Так як їдеш не зупиняючись, ковток рідини із велофляги добре збиває дихання, до того ж відволікає від дороги. Брати в рюкзак тільки неохідний мінімум. Напр., з'їсти снікерс елементарно не було можливості/часу. Те ж саме стосувалось і придбаних у Луцьку фініків. Постійний рух вперед.

Загалом враження позитивні, компанія підібралась сама найпідходяща :)

22f282f259b0.jpg

6cdd3f65f058.jpgaa80120e184b.jpg4ee45250f139.jpg

8d4891ca2202.jpg6496d34f2161.jpg9237e862f309.jpg5db5d3fff212.jpg4a0189d4f31c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

77464d896fb6.jpg

217296833a61.jpg956f326e79d7.jpg

Фото на пам"ять:

18e4cfa9613d.jpg

А їхали щоб хоч трохи розтрусити свої проіржавілі кості, ну і.. і за цим :):

bf566d71bff7.jpg9f4de492e63a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...з'їсти снікерс елементарно не було можливості/часу. Те ж саме стосувалось і придбаних у Луцьку фініків. Постійний рух вперед.

Похавати не було часу, а пофоткати - не питання :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився на Рівело попередні результати, лучани досить гарно виступили, молодці, так тримати

Тимцо - 2 місце

Ярик - 3 місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...