Перейти до змісту

divan-tv


prorok

Рекомендовані повідомлення

Привіт форумчанам! Описую свою ситуацю: є в мене смарт телевізор з підключеним інтернетом, стоїть в ньому таке чудо як "диван ТВ". Коли реєструєшся на даному сайті https://divan.tv/?lang=ukr то є можливість на протязі 5 днів безкоштовно користуватись їхніми послугами, а потім просять обрати та проплатити один з тарифів..... Я ж "хитрожопий" кожних 5 днів заново реєструюсь на сайтй і щоразу лише на 5 днів. У мене виникло питання можливо хтось вже собі придумав якийсь інший спосіб нахаляву користуватися їхнім сервісом, оскільки вже почало напрягати те перереєстрування на сайті.... Підскажіть хто, як дурить divan.tv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажи краще як сам сервіс, якість зображення ?

сервісом задоволений, якість зображення десь така як на тюнері Т-2, каналів куча (десь до 200), кліпів різних відематеріалів і т.д.

Взагальному то якщо користуватись "нахаляву" то варіант прекрасний, ніяких тюнерів та тарілок непотрібно, і не залежить якість картинки від погоди......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аууууу, порадьте як діяти, хочеться халяви

написати скрипт який буде пререэстровувати кожних 5 днів, є сервіс де дають емейл на пару годин(разовий) туди прикрутитись і вуаля, потім якщо невлом то із бордівчанами поділитись

за це вам думаю буде хвала + в реєпу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно що у вас проходить такий варіант халяви. Раніше у них була привязка по мак адресу з тестовим періодом 2дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на диван тв халяви також другої не знайшов. але рився в гуглі кажуть через цю прогу можна на халяву дивитись

SS IPTV. детальнійце тут http://ss-iptv.com/ru/ . я скачав собі зробив все як пише, але щось в мене не показує. мож хто пробував нею користуватись????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аууууу, порадьте як діяти, хочеться халяви

написати скрипт який буде пререэстровувати кожних 5 днів, є сервіс де дають емейл на пару годин(разовий) туди прикрутитись і вуаля, потім якщо невлом то із бордівчанами поділитись

за це вам думаю буде хвала + в реєпу

а як той скрипт в телевізор вставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в телевізор не вийде. на сервер кинути треба. а потiм перейшов по ссилочцi, а тобi готовий логiн пароль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...