Перейти до змісту

Хто зтикався з forex-mmcis?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Ось такий подарунок приміром.

Как видите, все просто и прозрачно!

Суть в том, что мы просто решили поделиться с Вами нашей прибылью!

Взять свои 25 долларов очень просто:

  1. Вам надо зарегистрироваться на нашем сайте.
  2. Вам нужно пополнить свой счет хотя бы на 100 долларов.
  3. Взять Ваши 25 долларов.

По ходу

російська піраміда.На місці ммм.

Але чому вона сьогодні офіційно викачує останні гроші з нашої держави?

Що, ніхто ( у контролюючих органах) не знає що це таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формально вони біржові брокери які дають доступ своїм клієнтам до біржи forex.

Але я вас здивую: ви можете зайти на пряму на біржу і там торгувати без посередників.

Але якщо хочете заробити на курсах валют - раджу просто ходити і купляти лотерейки по 2 грн.

Ну або вкладати від декількох десятків млн. та не брати ніяких плеч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кагби...

Nokian, там логіка не в тому, щоб внести 100 баксів, отримати 25 і вивести 125, поки піраміда не рухнула.

То оператор в сфері інтенет-трейдингу , який через торговий термінал "МетаТрейдер" дає можливість купляти-продавати іноземні валюти (мабуть, і не тільки валюти) і заробляти на їх коливаннях.

В двох словах, як розумію.

Штука розумна. Знаю в Луцьку людей, що на цьому заробляють. Вимагає спеціальних навиків, вміння аналізувати фактори + чуйка не завадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так все там просто scorp, якби було так все просто навкруги були б одні мільйонери, не було б кого і на.. послати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я бачу рекламу цього ммсіз, то все що вимагається- вкласти їм чимпобільше доларів, а далі 20 трейдерів будуть заробляти .

В кращому випадку вони будуть заробляти спочатку собі.

Ну і на що , на що, а на піраміди в мене чуйка добра.

+київське представицтво у,,Парусі,.

+головний телефончик московський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там можливо бути таке що ті 25 баксів ще треба заробити..типу як в покері - дають бонус лише після того як ти його виграєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхнє представництво є і Луцьку, на прті Волі, навпроти в Шопена.Козирне місце, дорога оренда.

Значить окупається.

Моєе їх спитати-скільки вони на армію перечислили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що зайти на їхній сайт і почитати, що то таке, релігія не дозволяє?

та на сайті все хвацько та красиво написано. Інша річ - досвід, думки людей, які стикалися напряму. Нюанси, про які ніде не написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що зайти на їхній сайт і почитати, що то таке, релігія не дозволяє?

та на сайті все хвацько та красиво написано. Інша річ - досвід, думки людей, які стикалися напряму. Нюанси, про які ніде не написано.

А-а-а., ну то хай гадають далі за що 25 доларів дають (хоча на сайті усе пише без подвоха). І ще хай гадають за що дають до 70% від першого вкладу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну взагалі мені здається в таких установ є своя маржа які в букмекерських контор. ти торгуєш не проти контори а проти таких же людей як і сам, а вони собі мають прибуток ну і для заманухи їм не важко поділитись. Тим більше я думаю декілька раз реєстрацію провести не вийде, так як вони, на мою думку, проводять валідацію по паспорту. Коли памятаю мені пропопнували форум, спілкуєшся на ньому за кожне повідомлення тобі нарохувують якусь суму і на ці гроші ти можеш торгувати на їхній платформі, все що вторгував твоє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З свого особистого досвіду можу сказати, що це працює. Спершу намагався торгувати валютою навмання (як кажуть на "чуйку"). Депозити зливав на - 0. Потім зрозумів, що треба щось десь почитати, і як результат, маю додатковий заробіток. Як показує практика успішно торгує від 5-до 15% трейдерів. Для цього необхідно вибудувати торгову стратегію та чіткі правила торгівлі, яким неуклонно слідкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З свого особистого досвіду можу сказати, що це працює. Спершу намагався торгувати валютою навмання (як кажуть на "чуйку"). Депозити зливав на - 0. Потім зрозумів, що треба щось десь почитати, і як результат, маю додатковий заробіток. Як показує практика успішно торгує від 5-до 15% трейдерів. Для цього необхідно вибудувати торгову стратегію та чіткі правила торгівлі, яким неуклонно слідкувати.

:0128: 90% - бабло втратить.....то чи варто впрягатись туди, де ризикованість 90%??? простій людині, ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З свого особистого досвіду можу сказати, що це працює. Спершу намагався торгувати валютою навмання (як кажуть на "чуйку"). Депозити зливав на - 0. Потім зрозумів, що треба щось десь почитати, і як результат, маю додатковий заробіток. Як показує практика успішно торгує від 5-до 15% трейдерів. Для цього необхідно вибудувати торгову стратегію та чіткі правила торгівлі, яким неуклонно слідкувати.

Ти пишеш за Форекс в загальному, а тут обговорюється нібито ділінгова компанія forex-mmcis. "Нібито", тому що пропонують вклад "Index TOP 20", де прогнозований дохід 220% річних. Хоча не вказано тих 20 топ-брокерів, ніде не можна побачити їхньої статистики і т.д. Скоріше за все Форекс там для красоти. Відсотки виплачуються з грошей нових вкладників, як в класичній піраміді. Хоча вже почалися проблеми з виплатами, піраміда досягла свого піку, далі спад. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо все робити чітко, то працювати можна. Але як завжди перед тим, як зрозуміти суть - набити кілька шишок. Можна для початку спробувати на учбовому рахунку (кошти віртуальні - досвід реальний). Вдалої торгівлі. Для навчання вибирайте найбільш волатильні пари валют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одесі у них офіс на Дерибасовській. Особисто в мене викликають підозру темні лошадки-організації, котрі на старті відкривають офіси на крутих вулицях міст.

З точки зору адекватної економіки це не вигідно, якщо це звісно не аферисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін 2-й пост усе сказав :)

А букви mm у слові mmcis нічого не нагадують? Третьої не вистачає. та й по всьому. Суть будь-якої піраміди - хто першим вскочив і привів якомога більше лохів - той у виграші.

Люди останні кілька десятків років торгують на валютній біржі. І багато успішно.

А успішно, якраз таки завдяки отим новачкам, що набивають шишки, втрачаючи по 100 доларів. І таких чимало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сперечатися не буду. Стосовно mmcis - просто психологічно склалося так, що бачачи перші 2 букви у людей виникає недовіра. Їхніми послугами, як брокера, не користувався, але з 2002 року працю з одним і тим же брокерським домом. Zheny@, і принцип, приведи друга та отримай свій прибуток тут не діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, і принцип, приведи друга та отримай свій прибуток тут не діє.

В ММСІС діє. Дають 20% від його (друга) першого депозиту і 7% від його прибутку і 3% від прибутку залучених другом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, мається на увазі не брокер mmcis, а принцип роботи на валютному ринку. Стверджувати, що у брокера mmcis не має таких акцій або умов не берусь. Вони взагалі виникли дуже швидко і не відомо звідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, мається на увазі не брокер mmcis, а принцип роботи на валютному ринку. Стверджувати, що у брокера mmcis не має таких акцій або умов не берусь. Вони взагалі виникли дуже швидко і не відомо звідки.

Забудь про Форекс, ммсіс до нього не має відношення, а тема не про Форекс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш сумно, що офіс куди сходяться гроші всіх обдурених знаходиться в Москвагені.І що зараз знаходяться безумці,які вкладають туди гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...