Перейти до змісту

В кого-небудь є "броньовик" ALPS A8? (протиударний смарт)


jack74

Рекомендовані повідомлення

Хочу собі такого взяти, але хтілося б почути враження "з перших вуст" так би мовити, а не рекламні "абзори", а ще краще відчути його в руці...

Може є на Борді власники такого танка?

279_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо люди на трушний Caterpillar плюються, то дуже навряд, що цей кетай матиме переваги, окрім ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

senazi, Deemon, зрозуміло, що "проти лома нема прийома" і що завжди знайдеться хтось балуваний, кому і Айфон 10-й буде "ацтой". Але все ж цього китайця не порівняєш в міцності з звичайними смартами, правда ж... Я по ньому на збираюсь лупити зумисне молотком для лайків на ютубі, але мені потрібен міцний і витривалий смарт за реальні гроші.

yura2281, дружині?! :_09: аднака :) часто її дратуєш і замучився купувати нові? ;)

ну, жарти-жартами... і як він? А де купував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружині?!

Щоб мала не розбила і не втопила.

ну і як він?

Мені подобається буду брати собі такий.

1 рік гарантії, ЖПС без інтернета, система літає, фотки якісні . Що ще цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, а варіант адекватного смарта + породистого чохла, наприклад - OtterBox (Armor, Defender) чи Ballistic.

Юзав обидва бренди сам, клієнти брали разом зі смартами - дуже позитивні враження.

дуракоустойчиві властивості - гарантовані, в будь-який момент, девайс можна роздягнути і без проблем юзати голим\продати.

А це що в 1 топіку - одноразова річ, через місяць перестають випускати, через два продавати, мало яка проблема по хард-частині і в смітник...

Ballistic-HC1.jpg

61mCKYNGPLL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 рік гарантії, ЖПС без інтернета, система літає, фотки якісні . Що ще цікавить?

1. ну, я вже запитував - де купував?

2. Потім цікавить як впевнено працює GPS в "умовах поганої видимості", в приміщенні.

3. На скільки вистачає батареї, якщо не бавитись?

4. Як працюють дві сімки, два радіомодуля там, чи один... Коли по одній розмовляєш, по другій дзвінок приймає?

5. Комунікація з компом без проблем?

6. Ще цікавить книжка дзвінків. Наскільки вона детальна? Чи зберігає час дзвінка, тривалість розмови, по кожному окремому дзвінку, чи пакує по номерах?

... ще згадаю, дозапитаю

Deemon, дякую, подумаю над цим варіантом. Але мені все ж, бажано, дійсно реальний IP67, а не скорлупу-бронежилет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ну, я вже запитував - де купував?

http://smartmobis.net.ua/products/category/656473

2. Потім цікавить як впевнено працює GPS в "умовах поганої видимості", в приміщенні.

В квартирі показує

3. На скільки вистачає батареї, якщо не бавитись?

5 днів

4. Як працюють дві сімки, два радіомодуля там, чи один... Коли по одній розмовляєш, по другій дзвінок приймає?

Сьогодні уточню

5. Комунікація з компом без проблем?

Без проблем

Ще цікавить книжка дзвінків. Наскільки вона детальна? Чи зберігає час дзвінка, тривалість розмови, по кожному окремому дзвінку

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, дякую!

а не цікавився, що то за А8+, про який розповідають тут. Бо з того їхнього "відеообзору-порівняння "A8 vs A8+"" я щось не побачив дійсно відмінностей... Всі відмінності тільки в нього на словах і враженнях... А! коробка вже не така! :) Таке враження, що "плюсом" вони самі його нагородили...

Бо шукав на Аліекспресі, там таких (з плюсом) нема, спілкувався з продавцями А8-х - вони або ніколи не чули про такий, або кажуть, що в них тепер всі такі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не цікавився, що то за А8+, про який розповідають тут.

ой :) Це було запитання "а не цікавився, що то за А8+, про який розповідають тут?"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не цікавився, що то за А8+, про який розповідають тут.

Казали що це просто різні заводи, він дорожчий бо там краща гарнітура та коробка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще запитання згадалось - як смарт реагує (і чи реагує взагалі) на мокрі руки?

4. Як працюють дві сімки, два радіомодуля там, чи один... Коли по одній розмовляєш, по другій дзвінок приймає?

Сьогодні уточню

...

не пробував?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... дивлюсь-дивлюсь на нього... лапоть він троха... завеликий для мене... от би такий же, але з трішки меншим екраном!... 3", 3,2"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, завеликий він для мене. Тепер приглядаюсь до Discavery V5 з процом 6572, але поки не можу зрозуміти є там GPS чи нема... Різні описи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Налаштовував два таких телефони.

Плюси:

-дві сім карти

-батарея тримає 4-6 днів в залежності від навантаження

-дійсно складається враження що телефон броньований

-дуже голосно і досить чисто грає динамік

-шустренький апарат

-кнопка ресет збоку якщо залагав

-камера більш менш нормальна.

-дуже потужний ліхтарик

Мінуси:

-гніздо для зарядки розбовтується швидко і для навушників також,прижимає кришечка яка закриває від води та пилу,через місяць часу один телефон вже паяли.

-музику непослухаєш,звук з навушників жахливий,ніякі налаштування недопомагають

-після 3 місяців користування апарат впав на камінь і скло просто тріснуло напополам,функціонував ще близько місяця і потім полетів сенсор,показує,щось нажати можна,але дуже важко

-ГПС неайс,в квартирі довго себе шукає,особливо якщо не біля вікна,в автомобілі теж не все так швидко,але він є і працює,хоча не так як хотілося б.

-один апарат показував себе з доброї сторони ніяких зависань небуло,напрочуд другий виснув,і кнопка ресет тільки рятувала,бо відкручувати чотири болтика недуже то хотілося.

-і один і другий апарат мав дуже тихий слуховий динамік,налаштовував через інженерне меню.

-вага,він досить важить і незручний в кармані його носити незручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от от, і реальні відгуки Taras21, і обзор з титрубки, черговий раз доказують, що це звичний та традиційний кетайський фуфєл, не мають нічого спільного з захищеними пристроями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Taras21, ти про який? Про А8-й чи Діскавері?

Deemon, а скільки звичайних Нокій дохне під час звичайних падінь? не знаєш? Чи просто робиш вигляд?

guest, те відео я бачив. Бачив також ще одне, де він після заморожування пустив воду... Але бачив набагато більше роликів, де він себе дуже гарно показав. Я не "блондинка" і зважую всі "за" і "проти", а не купую по гарній фотографії.

"Китай" давно не означає автоматом "гівно". Не всі апарати якісні? Да, згоден, декому деколи не везе, але на цей рахунок в мене є пояснення. А головне, китайці не сперечаються, на відміну від брендових сервісів, і замінюють брак без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,Land Rover A8 чорного кольору,коробочка в нього ну дуже симпатична і акуратна.Кожен телефон ламається,падає,розбивається,але я ніколи неміг подумати що це настане так швидко,нічого проти немаю китайських телефонів,просто в цій моделі розчарувавсь,і зауважу я клацав 2 телефони,плюс ще один взяв мій знайомий теж незадоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, я писав сугубо про псевдо-невбиваємі чайнафони, і знаю що в них бувають дійсно пристойні, грамотно спроектовані та зроблені апарати, але то далеко не цей випадок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись теж планував купити щось подібне

якщо щось подешевше, то зверни увагу на Hummer H1+

з дорожчого можна глянути на Snopow

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але він, як на мене, слабший за новий ДіскаверіВ5

в хаммері гірше тільки те, що 3G нема

а екран у нього кращий і батарея теж і камери кращі і він не тоне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У друга хамер, ракета, тільки в кармані не поносиш. Кому на виробництво чи екстрим умови то саме то, реально невбиваємий. Сам користувався моторолою 526, придбавши відразу протестив, все добре крім двох моментів,перше то відривається заглушка юсб/зарядки, друге то не витримав буковелі на сноуборді, запатєл і практично пихнув.

Висновок такоф (личний) краще 5 телефонів по 200 грн ніж 1 за штучку, тут вам і батарея неділю тримає і не шкода вбивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...