Перейти до змісту

Порадьте 3G


Рекомендовані повідомлення

Цікавить пакет для кількаразових виходів в нет без абонплати.

Тобто помегабайтна оплата.

Передбачається 2-3 виходи в "павутину" щотижня.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте найкращий по покриттю у бажаному районі, майже усі мають наразі тариф типу стікіто гривень на день у день користування причому трафік необмежений чи практично необмежений...

Пипл нет - має нормальні тарифи, на покриття і якість трохи грішать.

Інтертелеком - по якості нормальний, тарифи здирницькі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3mob

так там ж абонплата є.

Не обов'язково. Можна платити й помегабайтно 12 коп. за Мб. А є пакет тижневий 17 грн. - 400Мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію Інтертелеком єдиний хто дає можливість помегабайтної оплати?

3G Старт

Всі інші або поденна, або помісячна.

Цікавить варіант без щомісячного вкидання грошей, а за принципом - скільки викачав - стільки заплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 3моб знімає 7 коп за 1 мб.

Дайте ссилочку, або координати де придбати такий пакет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете спробувати ці тарифи Піплнет:

ВІЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ

0,09 грн./МБ

і Свобода спілкування

0,95 грн./доба при користуванні (100 МБ трафіку на добу на швидкості до 3,1 Мбіт/с і далі необмежено при 128 КБіт/с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтертелекому був тариф за 5 грн\день. Тобто знімає лише в той день коли ви заходите в інет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 3моб знімає 7 коп за 1 мб.

А в якому тарифі? в мене було 0,08, але тарифи з 2 червня трішки підкоригували. То ж тепер

Вартість трафіку за межами пакету - 0,12 грн/Мбайт

Дальше більше

Інформуємо, що з 26 серпня 2014 року для нових підключень та переходу, будуть закриті тарифні плани передплаченої форми обслуговування «Мобільний Старт», «Мобільний Легкий», «U’try», «Смарт», «Смарт Супер», «Смарт Максимум», «Тижневий» та тарифні плани контрактної форми обслуговування «Мобільний Легкий», «Мобільний Стандарт», «Мобільний Необмежений+», «Мобільний Ультра+», «U’мобільний+», «U’мобільний», «Смарт 64» та «Інтернет Преміум».

Крім того, у всіх пакетах з'явилась маленька приписочка:

* вартість 0,13 грн/Мбайт вказана для зручності сприйняття абонентами, розрахункова вартість 1 Мб трафіка при наданні послуги доступу до Інтернет/передавання даних у мережі ТриМоб та в національному роумінгу становить 0,128911 грн. (з ПДВ без ПФ).

Тобто виходить, що у нових і старих пакетах вартість буде складати 13 коп. за Мб... Афігєть. А чого варті нові пакети :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і 8 коп за 1 мб. Купував десь на початку літа. Зараз навіть не звертаю увагу скільки бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може і мені підкажете. Замовили планшет з 3G. Постійно користуватись нетом на ньому не планую так як вдома є вайфай, але потрібно якийсь тариф, щоб просто оплачувати в ті дні, коли користуватимусь 3G. Який тариф вигідніший?

І ще одне - якщо це буде Київстар, то чи можна бонусами оплачувати інтернет? В планшет же ж ставиться карточка як в телефон?

Може комусь питання видадуться смішними, строго не судіть - не доводилось раніше користуватись подібними речами, але я поступово розберусь. Буду вдячна за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може і мені підкажете. Замовили планшет з 3G. Постійно користуватись нетом на ньому не планую так як вдома є вайфай, але потрібно якийсь тариф, щоб просто оплачувати в ті дні, коли користуватимусь 3G. Який тариф вигідніший?

І ще одне - якщо це буде Київстар, то чи можна бонусами оплачувати інтернет? В планшет же ж ставиться карточка як в телефон?

Якщо на планшеті стандарт 3G UMTS, тоді лише 3mob, береш тарифний план Інтернет М та тримаєш на рахунку суму меншу за абонплату, ціна за Мб в такому випадку буде 13коп.

Бонусами оплачувати 3G інтернет не можна, сімка використовується як в телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому лише 3mob? Хіба не можна вставити картку бцдь-якого мобільного оператора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому лише 3mob? Хіба не можна вставити картку бцдь-якого мобільного оператора?

здається, лише 3mob працює в UMTS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя, не просто у цьому всьому розібратись такому нубу як я

шож тут розбиратись? якщо планшет підтримує UMTS - варто брати сімку відповідного оператора, швидкість передачі даних в мережі UMTS набагато вища ніж в інших UMTS до 14,4 Мбіт/c реально в мене до 4Мбіт, хоча спеціально не заміряв, бо цілком вистачає як для роботи в місті так і за містом. А якщо поставите сімку Life, МТС - будете мати максимум EDGE з швидкістю до 236Кбіт (0,236Mbit) ....

P.S. Хоча кажуть що в Луцьку вже і Life працює на швидкості до 3Mbit але постійні проблеми. 3Mob (Utel) користуюсь вже роки 4, якість тільки зростає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорого той 3моб виходить - від 65 грн/міс

Так як інет на планшеті потрібен далеко не завжди, а лише час від часу, то геть не вигідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дорого той 3моб виходить - від 65 грн/міс

Від 35 грн

я так розумыю цих 65грн треба платити щомісяця?

чи поповняти лише коли закінчаться кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорого той 3моб виходить - від 65 грн/міс

Від 35 грн

і де тут є від 35? http://3mob.ua/prices-individual

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...