Перейти до змісту

Шукаю роботу


Penja78

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу вахтера або сторожа.Можу працювати з 19.00 - 8.00.Можливо у когось є іще якісь варіанти.Тоді прошу писати особисті повідомлення.Оплата від 1000 грн. в місяць.Графік обговорювати буду при реальній пропозиції. Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ап,одноразова робота теж цікавить.Є автомобіль.Вигружати цемент і т.д.,не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Может поможет:

www.0332.ua/job/vacancy/full/73537

http://www.0332.ua/job/vacancy/full/73543

НО, будьте внимательны, ели будете перезванивать и Вам будут говорить что-то типа такого "... по данной вакансии перезвоните в отдел кадров по такому-то номеру (обычно короткие номера) " - не звоните, это скорее всего "платные" номера, звонки на которые дорого стоят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за підказку

Є сидяча робота в цеху, з 22.00 до 6.00, від 100грн в день.

Робота фізично не важка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шукаю роботу попередні не підійшли по графіку і не конкретикою . Треба було працювати по змінах (((( а я можу тільки вечором або на ніч доба через три або дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу працювати лише вечором або вночі. Якщо вночі працювати то доба через три . Кромбергу я не підійшов по графіку. Дякую всім користувачам за увагу і пропозиції. Шукаю далі !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам можливо сторожом підійде працювати з таким графіком.

Як варіант підійде але де ?????. Я ж на початку теми написав : шукаю роботу вахтера або сторожа!!! Можливо є іще якісь варіант. Чув що можна збирати меблі по вечорах. Складати салфетки чи щось в такому роді, от і хочу щось знайти бо по знайомих ніхто не в курсі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...