Перейти до змісту

Скільки вартує робота веб-дизайнера з Луцька ?


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Спробую зайти з іншого боку :)

Цікавить чи є на Борді серйозні веб-дизайнери з Луцька і скільки вони отримують за свою роботу ?

Не потрібно писати в темі, що я чув десь там в неті писали 100500+премія...

Моя тема з пошуком щось нічого не дає і тому хотілося б взнати чому саме, а заодно і поспілкуватись

P.S.: Якщо не хочете палитися то пишіть що знайомий працює веб-дизайнером :) або в ПП

P.P.S.: не придумав в який розділ можна було б ще заштовхати бо стосується роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

я шось не знаю дизайнерів які б працювали за ставку в місяць, якщо повна загрузка в місяць, це десь 8000/168=~$4 в годину, для профі смішно, а початківці не тягнуть, середняки-дизайнери це взагалі для мене незрозумілий вид)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де я написав про ставку ?

на ставці працюють початківці+ в яких є 2 варіанта розвитку:

1) круті на погодинну/попроектну оплату

2) середнячки на велику ставку

....

хоча найчастіше в середнячків проскакує "хочу за годину..." :) воно то хотіти звичайно не шкодить, але ціферка там буде от як в пості вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі да) передивися оголошення, думав, що там ставка була =)

в луцьку знайти дизайнера з буржуйським смаком надзвичайно тяжко, навіть в києві не так просто, шукали, знайшли, циферки набагато більші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ти ніби шукаєш веб-дизайнерів, але ж напевно професійних. Бо я сумніваюсь, що веб-дизайн складається тільки з створення дизайну і шаблонів для Wordpress. Я для деяких клієнтів працюю за наступною схемою: отримую замовлення, беру CSS фреймворк (наприклад MetroUI, BluePrint) і власне працюю над дизайном з нуля, а потім вже й наповнюю.

Як приклад ось роботи:

http://www.ostboard.rv.ua/ (це робочий домен, в майбутньому http://polsci.oa.edu.ua/ - сайт кафедри політології )

http://pac.org.ua/

Якщо зацікавить віддалена співпраця, то пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то від специфіки роботи залежить

в нас робота дизайнера закінчується на офігєнно детальному макеті з адаптивними режимами, гайдлайнами і всім що може бути треба в подальшому

ми не працюємо з клієнтами і не створюємо сайти кінцевому клієнту

ну і в Луцьку точно є один як треба бо ми з ним працюємо давно :) а раз є один - то може ще знайдуться

тим більше що в ПП писав один хлопець, в портфоліо якого є доволі непогані зразки сайтів саме закордонного напрямку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ну не знаю, якщо клєпати шаблони і продавати їх на маркеті - це одне і для мене гуд. А якщо мова йде про ці скучні чєртєжи в фотошопі, то це інше :) Хоча поняття адаптивного дизайну для мене добре знайоме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну та ясно що для маркетплейса то все робиться

но в дизайнера робота скучна в фотошопі :) в нас архіви з макетами деколи більше гіга важать

але це і надто вже файно оплачується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ти ніби шукаєш веб-дизайнерів, але ж напевно професійних. Бо я сумніваюсь, що веб-дизайн складається тільки з створення дизайну і шаблонів для Wordpress. Я для деяких клієнтів працюю за наступною схемою: отримую замовлення, беру CSS фреймворк (наприклад MetroUI, BluePrint) і власне працюю над дизайном з нуля, а потім вже й наповнюю.

Як приклад ось роботи:

http://www.ostboard.rv.ua/ (це робочий домен, в майбутньому http://polsci.oa.edu.ua/ - сайт кафедри політології )

http://pac.org.ua/

Якщо зацікавить віддалена співпраця, то пиши.

Мене цікавить віддалена співпраця, скинь свій скайп, або Email, і якшо є більше зразків робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

СкиньтЕ, дайтЕ, ...

Звідси починається цивілівоване спілкування. Майте повагу до людей, тим більше до тих, хто Вам може запропонувати гарний заробіток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то від специфіки роботи залежить

в нас робота дизайнера закінчується на офігєнно детальному макеті з адаптивними режимами, гайдлайнами і всім що може бути треба в подальшому

ми не працюємо з клієнтами і не створюємо сайти кінцевому клієнту

ну і в Луцьку точно є один як треба бо ми з ним працюємо давно :) а раз є один - то може ще знайдуться

тим більше що в ПП писав один хлопець, в портфоліо якого є доволі непогані зразки сайтів саме закордонного напрямку

покажІть будь-ласка зразок сайту закордонного напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому мінусуєте людину ?

це гарний зразок

сильно різниться з тим що ви робите ? так це не проблема Urden'а а ваша

треба дивитись не на крутість компанії а на сам сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покажІть будь-ласка зразок сайту закордонного напрямку.

зайдіть на якийсь з найбільших маркетплейсів і гляньте на топів продаж - ото і буде зразок того що люди хочуть зараз бачити

наприклад Themeforest

більшість тих шаблонів мають більше схожого з сайтом Еплів як з чимось місцевого масового розливу

P.S.: а чи є хтось на Борді, хто пробував викладати дизайни сайтів на маркетплейсах чи сайтах типу awwwards ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо глянути http://www.artlebedev.ru/everything/web/ то там нічого подібного нема :) І платять же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик там теж нема нічого подібного до луцьк-стайл

доречі в Лєбєдєва промо подача пісєц як схожа на Епловську

і платять там лише Лєбєдєву за ім’я а не всім бажаючим (хто чогось вартий) як на маркетплейсі

коли я казав про подібність - я не мав на увазі візуальну схожість, якою визначається "крутізна"

я говорив про подібність в дотриманні правил типографії та дизайну, чим не можуть похвастатись 99% українських дизайнерів

це проблема походить від ліні і необов’язковості, до того ж фріланс переважно людей розслабляє

ми зі всіма новими верстальниками наступаємо на одні і ті ж граблі - люди верстають щось схоже на макет...

і їх ніфіга не смущає що за дизайн заплатили n тисяч долярів і там все продумано до пікселя, бо раніше вони кривенько верстали щось з кривеньким дизайном за 100 баксів і всіх все влаштовувало...

бажання зробити щось якісне - НУЛЬ. Але лікуємо то: коли успішно, коли не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорив про подібність в дотриманні правил типографії та дизайну, чим не можуть похвастатись 99% українських дизайнерів

Значить 99% замовників це н... х не потрібно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, сайти, які Ви показуєте містять в основі не тільки дизайн як такий, але й дуже великий об'єм роботи з js. Відповідно для цього потрібна ще одна людина (я говорю не про верстальщика). Тому один такий дизайн який Ви показали, який вже буде нарізаний, буде коштувати від 1к$ в кращому випадку. Таких замовлень у луцьких дизайнерів не має, тому і рука не набита, бо не кожен готовий стільки платити за якісний сайт. А хто готовий, той замовляє у веб-студії, де роблять відповідно і сам веб-сайт. Такі сайти в Україні може робити тільки пару топових контор. Відповідно, якщо Вам потрібний такий дизайн - Вам потрібно звідти переманювати персонал. З/п там явно не 1к$ в місяць, а в рази дорожче :) Або вчити самому дизайнерів, але для того, щоб вчити, потрібний вчитель :) Ну і якось мотивовано тримати дизайнера біля себе, відповідно тільки кошельком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я говорив про подібність в дотриманні правил типографії та дизайну, чим не можуть похвастатись 99% українських дизайнерів

Значить 99% замовників це н... х не потрібно :)

якщо так мислити - то гроші ніколи не прийдуть

буде заробіток, може навіть нормальний як для Луцька, але не буде грошей

seolutsk, 1к$ - то напевно концепт візуалізувати і обговорити... макет вартує в багато разів більше. І такі замовлення в луцьких дизайнерів є :) ну принаймні в одного з яким ми працюємо. Але раз є один - то є і більше, най слабші, а може і сильніші. Їх і шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, а скільки у вас зараз дизайнерів працює, про яких можете сказати, що вони хороші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І такі замовлення в луцьких дизайнерів є

підтримую, замовлень в людей багато... хто знає як (або - вміє) продати, працювати в офісі не буде, виключення з правил - цікавий проект,багато людей-прагнуть самовдосконалення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden, один працює в нас і один віддалено. Той що віддалено - той дуже навіть хороший (і дюже дорогий), а штатний вчиться ще веб дизайну але кльовий поліграфіст з фантазією. Ну так як нам треба і веб і контент - то нормуль.

Але хочеться ще варіант хоча б один крутий саме для веба :) но чьот нескладуха якась апчє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"радіння" тому що є не виключає пошуки кращого :)

я б сказав що ці речі навіть слабо пов’язані

радіти тому що є і не розвиватись - то не для нас

в нас плани є і ми працюємо над тим щоб їх здійснити

...якось набирали стажерів і вчили верстки. Ну може не особо вчили, але направляли в правильному напрямку і підказували що не так роблять і як тра

потім подумали і звільнили все ж одного бо не дотягував до потрібного рівня, хоч хлопець і серйозно виріс за ті 4 місяці стажування

(щоб не писали всяку фігню, відразу скажу що під час стажування він не заробляв нам гроші на проектах а саме вчився, отримуючи ЗП)

його відразу забрали на роботу на більшу ЗП знайомі - бо для їхнього фрілансу такий рівень більш ніж достатній

А от з дизайнерами так не получиться - довго бабло вкладати треба буде. То простіше шукати дорогих сформованих вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, може покопай в сторону конкурсів дизайна?

Є й в нас може початківці, та й тіпа профі, але ті всі профі зажерливі, і попробій їм сказати що ти якусь "уйню" намалював, чи там наверстав, пошле тебе подалі, й скаже що ти профан.

Тоді, знаючи твою специфіку, ти можеш спокійно організуват конкурс робіт і все, тіпа там 3 призових місця, ну й бюджет то вже твоя справа.

Ну й заохочувані якісь призи, так принаймні може найдеться парочка людей, які нестандартно мислять.

Так як тут тебе знає не одна людина, то по грошам кинути ти нікого не кинеш, а тк хто захоче дійсно похвастатись той щось зверстає точно толкове, а якщо тільки "а пагаваріть" то що тут скажеш.

Навіть архітектори і то розроблять проекти на тендер, а потім вже або виграв або ні.

Тіпа приз в грошах, за самий крутий дизайн, і приз за самий кончений дизайн зі всіх робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...