Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Кто покупал последний раз? Все нормально с доставкой, а то китаец все отправил за неделю уже было переправлено самолетом, светилось что прибыло в Аеропорт аж 07.08.2015 и все тишина, на УкрПочтовском трекинге не пробивается, на почте нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все нормально с доставкой, а то китаец все отправил за неделю уже было переправлено самолетом, светилось что прибыло в Аеропорт

а якою він службою відіслав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто покупал последний раз? Все нормально с доставкой, а то китаец все отправил за неделю уже было переправлено самолетом, светилось что прибыло в Аеропорт аж 07.08.2015 и все тишина, на УкрПочтовском трекинге не пробивается, на почте нет.

В мене так само одна посилка зайшла по їх треку в Бориспіль 12.06.15 і все звідти нікуди вона не рухається. Я вже повернув гроші.

Відправка якщо не помиляюсь малайзіські авіалінії, служба відправки при цих лініях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправка якщо не помиляюсь малайзіські авіалінії, служба відправки при цих лініях.

а на якому сайті їх трек можна перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на якому сайті їх трек можна перевірити?

Змусив лізти на сайти шукати. ЦЕ пошта малайзії http://pmi.est.pos.com.my/#

А от мій трек SYL20012190MY показує що прибуло в БОриспіль а далі тиша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені продавець відписав ось таке:

Sorry friend,Because of the post accumulation problems, we changed another shipping way which will be better and safer. It will arrive at other country first,then that country post will transfer it to your country. Really sorry for making this inconvenience for you! The shipping time will be the same or faster than the shipping way you choose and please track on this site(tracking informations usually showed within 3-12 business days):http://www.17track.net/index_en.shtml

Чи товар прийде нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я через цю службу отримував. Дійшло швидко. Трекається тільки до приходжу в Україну потім ніде не трекається бо там не міжнародний поштовий номер. АЛе приходило все гуд. ПІсля того як на цьому напише що прибуло в Україну посилка прийшла через 7-10 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я через цю службу отримував. Дійшло швидко. Трекається тільки до приходжу в Україну потім ніде не трекається бо там не міжнародний поштовий номер. АЛе приходило все гуд. ПІсля того як на цьому напише що прибуло в Україну посилка прийшла через 7-10 днів.

Спасиб. Кто знает сколько посылка может находиться у нас на отделении чтобы ее отправили назад. Может я прозевал, но конечно ничего в почту не кидали и 3 недели уже хожу на почту нифига нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китая зараз полюбив відсилати якимось незрозумілими службами, ще й простою бандероллю, а не рекомендованою...

Що поробиш, напевно конкуренція змушує шукати шляхів здешевлення доставки..

В мене в 26 відділенні про прихід простої бандеролі навіть не повідомили, прийшов спитав чи є, пошукали сказали що є, віддали, навіть підписатись в журналі не дали ((

Так що спитайте у відділенні індекс якого давали, "авось" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китая зараз полюбив відсилати якимось незрозумілими службами, ще й простою бандероллю, а не рекомендованою...

Що поробиш, напевно конкуренція змушує шукати шляхів здешевлення доставки..

В мене в 26 відділенні про прихід простої бандеролі навіть не повідомили, прийшов спитав чи є, пошукали сказали що є, віддали, навіть підписатись в журналі не дали ((

Так що спитайте у відділенні індекс якого давали, "авось" ))

вони часто-густо не носять повідомлень що там щось прийшло. Було раз так прийшли на пошту 12-го числа. Питаєм є щось. ні нічого немає. а 15-го приходить посилка яка відслідковувалась на сайті. Прийшли за нею. а нам дають посилку цю і ще 4 звичайних. які було на відділені ще 11-го числа. а 12-го питали нічого немає. падли. Відділення теж 26-те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відділення теж 26-те.

Там є така бабулька "божий одуванчик" раз мені три бандерольки годину шукала :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китая зараз полюбив відсилати якимось незрозумілими службами, ще й простою бандероллю, а не рекомендованою...

Взагалі-то продавець відразу вказує, якою поштовою службою він відправляє. Мені найбільше подобається пошта Сінгапура
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я через цю службу отримував. Дійшло швидко. Трекається тільки до приходжу в Україну потім ніде не трекається бо там не міжнародний поштовий номер. АЛе приходило все гуд. ПІсля того як на цьому напише що прибуло в Україну посилка прийшла через 7-10 днів.

Спасиб. Кто знает сколько посылка может находиться у нас на отделении чтобы ее отправили назад. Может я прозевал, но конечно ничего в почту не кидали и 3 недели уже хожу на почту нифига нет.

Не завжди посилки трекаються в Україні (особливо останнім часом), деколи трек видається на кілька посилок (в мене таке було): по треку показує що мою посилку вже забрали десь там в Тернополі, а по факту вона на пошті лежить

я зазвичай чекаю 3 тижні тижні, а тоді вже регулярно навідуюсь на пошту

Зберігаються 30 днів

Ну і ще одне, для тиж хто в центрі живе, рекомендую замовляти на 16-відділення (на Воз'єднання), вони перезвонюють, коли є посилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

У когось "губились" прості бандеролі з Китаю, ба, навіть з Англії за останні 2 місяці? У мене ситуація, майже 70% простих бандеролів просто щезають..... з Англії 2 пропало. За 7 років таке вперше. Раніше десь пропала одна бандеролька раз за 3-4 місяці. А зараз повально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да кількість посилок, які не доходять збільшилась. Особливо після того, як на алі продавці почали давати треки, що відслідковуються тільки по китаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від одного і того ж продавця одна посилка йде вже близько 2-х міс. за цей період замовлялась ще одна і вона вже прийшла. Від чого залежить і куди пропадають невідомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2016 at 08:42, Knightlore сказал:

 

У когось "губились" прості бандеролі з Китаю

 

 

47 минут назад, la20 сказал:

Від чого залежить і куди пропадають невідомо

 

ІМХО багато чого залежить від поштового відділення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут погоджусь. як був на 26-му відділенні це мраки. потім змінив відділення все йшло нормально але і там почало часто-густо не доходити. Хоча відділення працює в порівнянні з 26-м небо і земля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, la20 сказал:

 

тут погоджусь.

 

Я на 26 :( --

5 часов назад, la20 сказал:

це мраки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Antiphase сказано:

Я на 26 :( --

 

Якщо поблизу є інше відділення там можна орендувати скриньку. якщо не помиляюсь 12 грн місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на Кравчука, наше відділення 26, Працюю на Київській, куди і як перебратись хз, може порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв екран і сенсор до планшету то прийшов за 2 тижні.

Відправляли фінською поштою, йшло через Хельсінкі. 

При відстеженні останній запис був, що відправлено в країну адресата і через 2-3 дні отримав звістку про бандеролі з 24 відділення. 

Повідомлення було на якійсь бумажці, писане ручкою, з незрозумілим почерком. Але отримав і все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...