Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

доречі, було один раз що посилку лишили прямо на ручці дверей(укрпошта) я якщо чесно просто офігів як вона там мене дочекалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

було діло і в мене і в директора шо посилка прийшла і трекінг укрпошти каже мол у відділенні вже 2 день а на пошті нема,

було шо прийшов вкотре показали посилку а я паспорта втикнув, зранку прихожу кажуть нема :) я вже тоді думав таки поспілкуватись із директором але кажу а шож ви вчора мені показували ?

морозились хвилин 20 все перерили але віддали,

китайці шлють звичайною поштою і тут якраз набільша біда. або посилка може бути втраченою по дорозі до України, або можуть попастися не дуже хороші поштові відділення, де працюють не дуже чесні люди і тоді відбувається прикарманення вмісту бандерольки а обгортка знищується. вам будуть говорити що нема, небуло. Колись навіть передачу бачив про таке. в пошту заслали свого журналіста з прихованою камерою і побачили що дівчата на пошті частину бандеролей віддають а частину дивлять що там і якщо їм то цікаво то можуть прикарманити.

вже орінтуюсь шо йде десь місяць і тиждень з моменту відправки,

ше є хітрожопі китайці, я раз пишу дай трекінг реальний а він ой ми вислали на 2тижні пізніше :)

так шо вважайте

мутки із трек номерами це найпопулніші хитрощі. можуть або дати не вірний трек або ще щось, тоді чекають щоб лічильник швидко закінчився (зазвичай вони навмисто ставлять на швидку доставку) і якщо ви куняєте, не починаєте кіпішгувати то лічильниик проходить і ваші гроші попадають "продавцю" за товар, який насправді він і не відсилав. якщо ж ви обурюєтесь, китайоза пролонговує лічильник і міняє трекномер із реальним товаром і відправляє. навіть диспути тривають приблизно місяць.

доречі, було один раз що посилку лишили прямо на ручці дверей(укрпошта) я якщо чесно просто офігів як вона там мене дочекалась

а ось це якщо я не помиляюсь пряме порушення. міжнародні посилки ви мусите забирати тільки особисто і тільки на відділенні пошти. і за них ви маєте розписатись. листоноша по суті не має права брати вашу посилку і кудась її нести. мені теж раз поштальйонка принесла додому якусь невеличку посилку, я звісно був радий за такий сервіс, але вона мені знайома то якби ще ок. подякував. але хто розписався за вручення вашої на дверну ручку !?!?!?! оце цікаво. думаю скарга була б доречна. особливо якщо ви хочете ще получати і не хочете щоб черговий телефон за 200 доларів болтався на дверній ручці ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

китайці теж хитрі, і такий же розвод ік на сландо присутній там також,

було вже раз що лічильник дотікував посилки нема, я ще тоді незнаючи що і як з дуру відкрив диспут про повернення,

китаєцю так сльозно вибачався казав шоб я нетурбувався лічильника аж на місяць подовжив,

правда посилку забрав через 4 дні після спору, яж незнав тоді що в коментах можна з ним спілкуватись

ше виявив цікавий фікус що можна і знижичку в 1-2 доллара получити якщо шось стояще замовляєш при умові що ти уже в того магазину вже купував раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот фикус ктаИци проворачивают пару раз,а потом говорят ..."мол я из за тебя терплю убытки :) и всё такое... так что извини скидок больше нет :) " ну по крайней мере так было у меня. :)

А насчёт УкрПочты ---- так вот что я вам скажу..... Бесплатно .... оно и есть бесплатно .... риск 100%.

Мой Случай:

По треку (мне) посылка пришла и уже благополучно ВЫДАНА..... (что смутило, не на моём отделении)

Я на почту (туда где была выдана)..... мне говорят " Да! такой трек у нас был и выдан...но он не на Вашу фамилию"

Я: -- Как не на мою? ... А на чью?

Они: -- Это не Ваше дело..... на другую ... разбирайтесь с КИТАЙЦАМИ....

Я: ....................ушёл разбираться......

разбирался 3 дня.... КИТАЕЦ сказал .... У нас всё нормально .... МЫ ВЫСЛАЛИ... ВЫ получили....какие вопросы?

.....вопросов было много! ....ответ был один .... Ваша почта ...Вы и разбирайтесь.....

Я на почту!

На почте мне сказали...." Какого хера Вы к нам дое...ись, мы ни чё не знаем про Ваш вонючий TRACK ... Вам посылки небыло!"

Я к Китайцам :) ...Ктайцы меня --- нахер.....

ИТОГ: Нашёл "нужного человека" --- он ВЫЕБ.Л ..... (то-ли начальника отделения, то-ли почтальёнов) , но через 2 дня ... мою посылку нашли (У ТОГО КОМУ ВЫДАЛИ). И вернули мне. Ну --- вернули -- это мягко сказано....Скорее всего я бы сказал ШВЫРНУЛИ...со словами ... "Ходят тут всякие --- спизди.ь не дают". Кстати посылка была таки на МОЮ фамилию и на мой адрес. А выдана была, не на моём отделении и какому то дяде.

Вот так вот! (посылка стоимостью более 70 долл)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aliexpress - це аукро, тільки міжнародного маштабу та продавці виключно китайці. і гроші потрапляють не відразу продавцю а спершу в систему. і після отримання і посилки покупцем і написання відгуку що все добре - гроші потрапляють до продаця. дуже правильна я вам скажу система. аукро халтурне в цьому плані. про сландо мовчу - ніяких взагалі гарантій.

існує система спорів і зворотних відліків. зазвичай не порядні продаці, які є кругом, і звісно є і в аліекспресі, якраз користуються цими аспектами, намагаючись заплутати покупця і розвести на грошики. треба просто знати трошки англійську і акуратно ставитись до всяких лічильніків і т.п. на сайті - і вас майже неможливо кинути.

Та шо Ви, а я замовляю і не ознайомлений, айя-яй.

Звичайно, що кожен це знає, нівіщо це описувати. На алі є порядні продавці, і слава богу, такі продавці складаютьь більшість. І з сландо рівняти - це помилка, причому груба, сландо повне г.но і на...бка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два питання:

- Чи будуть до Нового року (нашого) якісь мегарозпродажі на Алі?

- Нагадайте коли китайський Новий рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Чи будуть до Нового року (нашого) якісь мегарозпродажі на Алі?

китайські "мегарозпродажі" мало чим відрізняються від українських "мегарозпродажів"

моніторив багато різних позицій перед розпродажем 11.11 на Алі

десь за тиждень до початку акції ціни попіднімалися рівно на стільки % на скільки потім були знижка, з точністю до одного цента :)

халяву на Алі, як правило, можна зловити тільки тоді, коли знижки/бонуси/купони надає безпосередньо Аліексперес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моніторив багато різних позицій перед розпродажем 11.11 на Алі десь за тиждень до початку акції ціни попіднімалися рівно на стільки % на скільки потім були знижка, з точністю до одного цента

точно так само і в чорну п'ятницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Нагадайте коли китайський Новий рік?

Ориентировочно в феврале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно зі східним календарем дата на яке припадає Китайський Новий рік в 2015 році – 19 лютого і зустрічати його потрібно з 18-го на 19-е число.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайцы встречают его недели три :)

або навіть довше ) краще всього не планувати свої покупки в цей період ) ато воно завжди рекордно довго все відбується )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене по двох посилках ось таке

post-4223-0-68699400-1417206651_thumb.jppost-4223-0-38396100-1417206652_thumb.jp

на поштовому відділенні не має :(

відкрив спор...

хто стикався з подібним?

по першій посилці продавець прийняв спор, кошти повернули :smoke:

захист працює :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а завжди пише номер рейсу, яким буде летіти посилка?

Так, а ще ПІБ старшої стюардесси з фото *сарказм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а завжди пише номер рейсу, яким буде летіти посилка?

в мене ніколи не писало.

а в тебе яка поштова служба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а завжди пише номер рейсу, яким буде летіти посилка?

Лише один раз я стикався, коли в відслідковуванні посилки зазначався номер рейсу , посилка була відправлена службою YanWen logistic , пробивав рейс по номеру , то видало Пекін- Душанбе а може й Ташкент. Швидше за все даний сервіс фейковий , статуси міняються самі по часу, китайці його застосовують для економії на справжніх трек-кодах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьодня забрав 3 з 6 посилок замовлених 11.11 - все гуд.

фігасє. яка служба доставки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьодня забрав 3 з 6 посилок замовлених 11.11 - все гуд.

фігасє. яка служба доставки?

Я ще 28 листопада отримав одну від 11.11 , Сингапуром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в пятницю забрав 3 з 5 посилок, що замовлено 11.11.14. По моїх підрахунках, доставка 7 днів, від моменту надання треку до появи на пошті України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...