Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

Панове, підкажіть будь-ласка як користуватися даним сервісом.

Чи можна з приватовської карточки платити? Як адресу доставки написати в наше славетне місто?

І взагалі може є якісь підводні камені....

З.І. Хочу оцю шнягу: http://ru.aliexpress.com/item/Geely-Emgrand-EC7-2008-2009-2010-2011-2012-multi-function-Steering-Wheel-Audio-Mode-Control-Buttons/1877708873.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

З приватівської можна. При реєстрації пишете адресу латинськими літерами. Підводний камінь може бути тільки один - пришлють гуано (хоча у Вашого продавця здається більш-менш рейтинг та і можна розпочати розборкі аж до повернення грошей). Купувати на Алі можна і потрібно, але виважено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там багато чого купляв, значить віріанти 2

1 логін через фейсбук або твітер

2 реєстрація

Все вказуєш в профілі(адреса і тд і тп)

Оплата наперед, аби віза або мастеркард картка була

Підводні камені це халявна доставка - мінус в тому, що трекінг може бутти а може і ні, і наша грьобана пошта, яка може сказати що посилки нема хоч і по трекінгу все прийшло(особисто мав таку шнягу з укрпоштою думав що обманули на алі, аж прийшовши без документів вкотре показали посилку а на другий день нема, шукали з пів години)

А так все гуд гроши як шо шо вертають 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можна з приватовської карточки платити? Як адресу доставки написати в наше славетне місто?

І взагалі може є якісь підводні камені....

Можна. Бажано завести доларову карту для оплати в Інтернеті. Адресу доставки вказувати при реєстрації, типу "43000, Ukraine, Volynska, Lutsk, Koi-kogo st. 12 ap.34"

Підводні камні ті ж, що й в інших покупках в мережі - товар зовсім не такий як на фото (читайте відгуки), продавець любить кидати (дивіться на рейтинг), доставка від 10 до бескінечності (але в цьому випадку у 90% повертають гроші; як не повертають - відкриваєш диспут).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як адресу доставки написати в наше славетне місто?

Адресу пишеш транслітом більше для працівників Укрпошти, головне, щоб вони зрозуміли, кому принести посилку, китайцеві все одно, він її роздрукує та наклеїть на пакет.

Індекс обов'язково!

Наприклад:

45000, Ukraine, Volynska obl., m.Lytsk, prospekt Grushevskogo, 10, kvartira 10. Ivanov Ivan Ivanovich, 38-050-050-00-00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Vitaliy Yakovjuk
  • Sobornosti ave. 15 room 67
  • Lutsk Volynska 43024
  • Ukraine
  • Tel: +3 0332 782820
  • Mobile: 380992645040
  • Fax:

Обов"язково вкажи правильний інедкс "свого" відділення укрпошти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробила там замовлення минулого тижня. Оплатила оперативно через приват, з гривневої. Адресу написала латиницею.

Замовлення оперативно опрацьоване, статус уже відправленого.Чекаю :)

На рейтинг продавця варто звертати увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюся. Торгова площадка нормальна. У випадку не відслідковування посилки чи ще якихось проблем гроші вертають. Головне не противкати з терміном доставки. Зазвичай дається 60 днів. Якщо на протязі цього терміну посилка вам не дойшла і спір з вашого боку не був відкритий, тоді отримання вами товару підтвертжується автоматично. Ну і відповідно гроші тю-тю. Тому не потрібно затягувати до останнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також важливим фактором є відгуки про обраний Вами товар інших покупців (Feedback). там вони виставляють оцінки за товар, його якість, швидкість опрацювання замовлення, упакування та ін. за 5-бальною шкалою. Наприклад, на обраний тобою товар на даний час 0 відгуків та 0 замовлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна і з вебмані платити, от як я параноїк))) :_07: єдиний недолік це коли посилка без трек номера.... раз мені прийшла аж через 5 місяців :_09: а так сайт нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна перевіряти рівень ризику, хоча і без того можна самому проаналізувати.

Отаке видає про твого продавця.

Я звертала увагу на наявні уже покупки з відгуками. При пошуці товару, можна відфільтрувати по кількості замовлень, ну і відповідно уже відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для рибалки купував. Платив через WebMoney, мені так зручно. Товар не плутали, що замовляв те й було. Раз замість 40 днів доставка затянулась на 2 місяці. А так все нормально. До речі, при вказуванні адреси замість імені і фамілії написав логін почти - wmze2011 wmze2011 :0155: . Все прийшло без проблем).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отаке видає про твого продавця.

Дякую, Люда, я глянув одразу після першого лінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як взагалі зараз посилки з Китаю доїзджають? Нічого не змінилося через таку ситуацію в країні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як взагалі зараз посилки з Китаю доїзджають? Нічого не змінилося через таку ситуацію в країні?

А що, ДНР і ЛНР якусь провінцію в КНР збирались відтяпати?

Нє, не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ківі гаманець з пайпалкою хтось пробував пов'язувати?

Так, але не вигідно

Краще за все це в приват24 створити безкоштовну інтернет картку в доларах, і її до пейпалу привязувати

А на алі раджу через ківі оплачувати, тому що якщо карткою то після оплаті іде 24 години (обов*язкові, можливо і більше не пам*ятаю) на підтвердження продавцем здається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на алі раджу через ківі оплачувати, тому що якщо карткою то після оплаті іде 24 години (обов*язкові, можливо і більше не пам*ятаю) на підтвердження продавцем здається

А один день "проверки" при отправке оплаченного товара в течении 3-5-7-10 дней (как это обычно есть), раскумаривания ЧайнаПост и ожидания авиарейса (часто в определённые дни недели) что-то решает? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

MrVes, ну шо там? Як перший блін? :)

Чесно кажучи ніяк.

Для підключення функції круїз-контролю потрібні інші (дорожчі) кнопки і котушка до них + "головное устройство" (мафон) для програмування і т.д. Ціна питання біля 7-8к. Поки що я забив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, пані та панове. :)

А картку обізатєльно доларову робити чи можна звичайну гривневу, а приват вже сам собі переведе по курсу. В моєму випадку поки що мова йде про якихось 2-5 доларів )

Як то краще?

В стімі колись розраховувася гривневою по курсу привата на момент продажу. На алі ж аналогічно, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...