Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, sss381 сказал:

Якось не зрозуміло і без подробиць.

А що не зрозуміло: начальник якогось відділу податкової\митниці\прокуратури... пише заяву, що він, маючи офіційну зарплату в 3000 грн, непрацюючу дружину, пише заяву, що видідені йому субсидії (хто сумнівається, що він їх має) не взмозі покрити витрати опалення буднку у якихось жалюгидних 500 м.кв. Приходить "комісія" і фіксує його "злидні"  - "стає на бік" споживача. Все для людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Уплата комиссии банку при оплате услуг ЖКХ неправомерна

http://finance.bigmir.net/news/75254-Uplata-komissii-banku-pri-oplate-uslug-ZhKH-nepravomerna

Сегодня, 17:54
 

Антимонопольный комитет Украины обнаружил, что уплата гражданами комиссии в банке или почтовом отделении при оплате услуг ЖКХ неправомерна, поскольку эти расходы заложены в тарифы. Об этом сообщает пресс-служба ведомства.

"Потребитель платит комиссионное вознаграждение за прием платежей дважды - заложенное в тариф на услугу ЖКХ, а также за услуги банка или Укрпочты в соответствии с установленными ими тарифами", - уточняет АМКУ.

В то же время, если поставщик коммунальных услуг заключил договор и платит банку или Укрпочте расходы на прием платежей, потребителям все равно приходится платить комиссию дважды.

Пресс-служба отмечает, что отчет подготовлен по результатам исследования, которое проводилось в связи с многочисленными обращениями граждан в органы АМКУ и охватывало 2015 год и пять месяцев 2016 года.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Комусь вже приходили платіжка за опалення,цікавить 3-х кімнатна без субсидії,скілько там тищ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, spqr сказано:

Комусь вже приходили платіжка за опалення,цікавить 3-х кімнатна без субсидії,скілько там тищ :)

 

1727.00 - центральне опалення та тотальна економія води

1324.00 - своє опалення, пофігу на воду

 

квартири майже однакові, батьків і моя, реальні цифри будуть тільки з цього місяця, так як на половині жовтня включили центральне опалення, автономка була включена з початку жовтня на терморелє

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, dimmon said:

 

1727.00 - центральне опалення та тотальна економія води

1324.00 - своє опалення, пофігу на воду

 

квартири майже однакові, батьків і моя

 

Квадратура? 3-к хрущ і 3-к новобудова трішки ж відрізняються :) .

Так розумію, це загальна сума, а не лише опалення? Опалення лише за півмісяця чи з авансом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Квадратура? 3-к хрущ і 3-к новобудова трішки ж відрізняються :) .

Так розумію, це загальна сума, а не лише опалення? Опалення лише за півмісяця чи з авансом?

 

Площа стандартна десь 60, сума загальна, за все, ніяких авансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто,за таке опалення не буду платити(панелька Кравчука ще й крайня вітряна сторона),холодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, spqr сказано:

Комусь вже приходили платіжка за опалення,цікавить 3-х кімнатна без субсидії,скілько там тищ :)

66 кв.м., 3-х кімн., з теплолічильником на будинок - 835 грн. за жовтень.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, spqr сказал:

Комусь вже приходили платіжка за опалення,цікавить 3-х кімнатна без субсидії,скілько там тищ :)

 

1150 грн. только отопление (3-х, к. кв.,  чуть больше 60 кв.м.). Без субсидии и доп скидок. Без счетчиков. И дома свежо, даже очень свежо...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не розумію.

Є інфа на сайті Міськради: http://www.lutskrada.gov.ua/utility-rates

1 м2 = 30,07 грн/міс. (за повний опалювальний місяць, якщо немає лічильників тепла).

В минулому році теж спочатку було стабільно 15 грн. за квадрат, а згодом почали змінювати цю цифру в залежності від температури теплоносія / повітря довколишнього середовища. 

Тепер дивлюсь тарифи за жовтень (півмісяця) на комунал.луцьк: наша квартира - 14 грн. з копійками за 1м2, батьківська - 17 грн. з копійками. Це пов'язано з тим, що якісь будинки увімкнули раніше, а якісь пізніше (хоча і в нас з'явилось тепло раніше 15 жовтня)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, yu2007 сказано:

1 м2 = 30,07 грн/міс. (за повний опалювальний місяць, якщо немає лічильників тепла).

Тепер дивлюсь тарифи за жовтень (півмісяця) на комунал.луцьк: наша квартира - 14 грн. з копійками за 1м2, батьківська - 17 грн. з копійками. Це пов'язано з тим, що якісь будинки увімкнули раніше, а якісь пізніше (хоча і в нас з'явилось тепло раніше 15 жовтня)?

 

напевно в документах котелень є якісь відмінності в даті запуску теплоносія для різних будинків, особливо якщо підключені до різних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, spqr сказал:

Комусь вже приходили платіжка за опалення,цікавить 3-х кімнатна без субсидії,скілько там тищ :)

770 грн за 3-к кв. 90 м2 з індивідуальним лічильником, у кімнатах +22град.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось платіжка за жовтень. Опалення включили 10 жовтня. В мене 64 кв.м., звичайна дев'ятиповерхівка з білої цегли, чеський проект. Ніяких лічильників в квартирі немає (тільки на електрику), але є загальний на будинок (180 квартир) тепловий лічильник. Прописано три людини.

Квартира тепла, перший поверх, головні труби опалення входять в будинок прямо під нашою квартирою, так що підігрів ще той)). Зараз в квартирі +22,5

 

IMG_2016-11-15_200142_1479232943398.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Barugan сказал:

І опалення індивідуальне? Чи просто лічильник на батареях разом з краном, хочеш сильніше крутиш, хочеш холодніше?

Опалення - дахова котельня. Лічильник стоїть на квартиру в спеціальному приміщенні на поверсі, звідки труьи заходять в квартиру. Регулювання температури відбуваються термоголовками на кожній батареї і термоголовкою на опаленні підлоги у ванній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Юріч сказал:

Ось платіжка за жовтень. Опалення включили 10 жовтня. В мене 64 кв.м., звичайна дев'ятиповерхівка з білої цегли, чеський проект. Ніяких лічильників в квартирі немає (тільки на електрику), але є загальний на будинок (180 квартир) тепловий лічильник. Прописано три людини.

Квартира тепла, перший поверх, головні труби опалення входять в будинок прямо під нашою квартирою, так що підігрів ще той)). Зараз в квартирі +22,5

Іпанутися, 2.5 тис за двушку. :blink:. І це ще не зима і без холодів! Що ж з холодами буде? 3500? Я в шоці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Іпанутися, 2.5 тис за двушку. :blink:. І це ще не зима і без холодів! Що ж з холодами буде? 3500? Я в шоці.

 

Взагалі-то трьошка. Хоча не суть...

Я сам в шоці).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

2500 / 31 = 80 грн в день....

десь так зараз пляшка Немірова коштує?

А в год? (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А в год? (с)

а я все очікував що зараз напишуть  "ми бухаєм не кожен день".... але...

 

во 80 грн,

і це нічого не треба робити, ні дров заготовляти, ні палити, ні попіл виносити.....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , я тобі більше скажу, я бухаю навіть не кожен місяць. А на рахунок дров ти мені не розказуй. В мене брат рідний має хату, дровами топить, то в нього грошей на цілу зиму на дрова йде, як в мене за один місяць квартплати. Можна день і потратити, щоб заготовити дрова. А палити і пепіл виносити - це ж така праця, мама не горюй...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

А палити і пепіл виносити - це ж така праця, мама не горюй...

а ти спробуй,

і не на позирити, а на постійній основі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

а ти спробуй,

і не на позирити, а на постійній основі

 

Руки не відваляться, я на роботі кожен день палю буржуйку і пепіл виношу. Нічого складного. І це без всяких там модних котлів, як в хаті, з солдатиками і таке інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

Руки не відваляться, я на роботі кожен день палю буржуйку і пепіл виношу. Нічого складного. І це без всяких там модних котлів, як в хаті, з солдатиками і таке інше...

і скільки градусів від буржуйки?

і не протопив 1 раз - і мерзнеш цілу ніч

 

цими всіма "оплатами"  ми розплачуємось за блага цивілізації, і не замислюємось звідки вони беруться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...