Перейти до змісту

WiFi від Intertelecom. Варто?


Рекомендовані повідомлення

Принесли рекламку, пропонуюють безлімітний інтернет.

З розмови по телефону вияснилось що пропонують WiFi від Intertelecom.

Хтось користується? враження? підводні камені?

Вданий момент користують 3моб (шв. до 2 мбіт, тариф 10 гіг, дальше швидкість ріжуть, за 127 грн), пропонують 2 мбіта (обіцяють стабільних) без обмеження трафіку за 99 грн. міс. + вартість обладнання (ор. 1000 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть це воно і є, така точка ловиться у мому районі. Тоді не розумію за яке обладнання віддавати 1000грн?

Irfnp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wifi ловить майже по всьому-Луцьку Тільки у них там потрібно купувати інтернет. Для проби дають 5 чи 10 хв користування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wifi ловить майже по всьому-Луцьку Тільки у них там потрібно купувати інтернет. Для проби дають 5 чи 10 хв користування

У мене не ловить ... на ГПЗ вообще нічого не ловить :_11::(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відписався. Це не те. це Wi-Fi зони Інтертелеком

Wi -Fi зони Інтертелеком - це хот-споти з бездротовим інтернет доступом за технологією Wi-Fi в громадських місцях. Швидкість передачі даних в Wi-Fi зонах Інтертелеком до 5 Мбіт/с.

10 хв. без активації. дальше тарифікація від 2 грн. за год до 60 грн. за 30 днів.

на сайті інтертелекому не знайшов, але знайшов на Уманьському сайті

Архив рубрики: WI-FI Домашний интернет Интертелеком

WI-FI Домашний Интернет Интертелеком это безлимитный и беспроводной интернет с гарантированной выделенной скоростью по технологии WI-FI на большие расстояния от города или места где проложить кабель невозможно.

так розумію, що мені пропонують таке.

з обладнання антена WiFi і WiFi приймач на базі AirGrid M5 (23 або 25dBi)

AirGrid-M5_27dBi.jpg

AirGrid M5 WIFI работает в диапазоне частот от 5470 до 5825 МГц, такая полоса менее занята и зашумлена нежели привычная WIFI с частотой 2.4 ГГц. Такой аргумент свидетельствует о более надежном и стабильном соединении между точками доступа WIFI организованных на Ubiquiti.

wifi_internet.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wifi ловить майже по всьому-Луцьку Тільки у них там потрібно купувати інтернет. Для проби дають 5 чи 10 хв користування

У мене не ловить ... на ГПЗ вообще нічого не ловить :_11::(

А у мене в Рованцях ловить, хоч щось тяне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене в Рованцях ловить, хоч щось тяне :)

А де саме в Рованцях?

бо в мене такої точки (інтертелеком) не ловить, хоча пару точок засвічувалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...