Перейти до змісту

Болгарія на авто,є питання


Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, Marshall сказано:

паливо лише в бакові. перед самим кордоном (Сірет) є заправка ВОГ, заправити повний. в румунії пальне дорожче в півтора раза 

+

Заправки вистачає до Варни, а в Болгарії бензин був дешевший. При зворотному маршруті - заправка в Болгарії до повного і через Румунію без дозаправки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

51 минуту назад, Sandro сказал:

+

Заправки вистачає до Варни, а в Болгарії бензин був дешевший. При зворотному маршруті - заправка в Болгарії до повного і через Румунію без дозаправки.

Ага!!!! Вы когда последний раз в Болгарии заправлялись?????? Там солярка на наши около 35гр. литр. :) до полного в Болгарии :)  Я не советую заправляться под обрез, но до полного - это перебор, хотя это дело личное. Если есть миллион то :) нет препятствий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, DarkMonk сказано:

Мне бака 70 литров соляры

куди там з моїми стоковими сорока-з-копійками літрами бензи... :,(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

 

Ну если даже не вдаваться в валютно-курсовые подробности то 1 литр соляры по данным таблицам в Болгарии выходит 30гр. :) что явно не 18 :)  за которые у нас можно купить талоны на ВоГ или заправиться по 17.80 на других  запрвках. Как говорится "Ваши-б слова да Богу в уши" - я это  к тому что я рад был бы заправиться в Болгарии дешевле чем у нас - :( но у-Вы так не будет :( 

 

ЗЫ. Реалии отличаются от показухи на сайтах, но если Вы правы то цена не намного менше ну будет на "гавённой" заправке -  типа нашей "УкрНафта" -  цена 26гр. литр. Вы будете там заправляться????? Я НЕТ!!! Вот приеду - и покажу тут реальный чек с заправки   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dream сказал:

куди там з моїми стоковими сорока-з-копійками літрами бензи... :,(

 

Да! вот тут не поспоришь :( .....придётся издержаться, и тариться там ....  а это дёшево не будет.....но как говорится "Красота требует жертв" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 minutes ago, DarkMonk said:

ЗЫ. Реалии отличаются от показухи на сайтах, 

 

Відрізняються, але не дуже. В минулому червні на трьох різних заправках ціна була в межах 2,3-2,4 лев (точно менше 2,5). Курс Євро був 1,92. Тому сходиться +/- кілька євроцентів.

 

Мені не вистачає на поїздку десь 60 літрів українського 95го. Беремо 70 із запасом. В нас 24, в них 28 (1 євро) або 280 гривень різниці загалом. Звісно, якщо купити талонами, то різниця буде 470 грн. Але навіть так це впливає на вартість поїздки дуже мало (470 грн. - менше половини вартості однієї візи).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, yu2007 сказал:

 

Відрізняються, але не дуже. В минулому червні на трьох різних заправках ціна була в межах 2,3-2,4 лев (точно менше 2,5). Курс Євро був 1,92. Тому сходиться +/- кілька євроцентів.

 

Мені не вистачає на поїздку десь 60 літрів українського 95го. Беремо 70 із запасом. В нас 24, в них 28 (1 євро) або 280 гривень різниці загалом. Звісно, якщо купити талонами, то різниця буде 470 грн. Але навіть так це впливає на вартість поїздки дуже мало (470 грн. - менше половини вартості однієї візи).

 

Я смогу с Вами поспорить после поездки, но по-прошлому году скажу так покупал талоны тут на форуме в августе по 17гривень (дизель) назад доливал в Болгарии по 28гр. - ну а разницу можете посчитать :) явно не 1-2 гривни.

 

ЗЫ. 1лев в прошлом году это  было 13.5гр. , а в этом около 15гр. -----  Отсюда и пляшем. То-есть если даже бензин в Болгарии не подорожал то 2.4 лева - это будет 2.4*15=36гривень  ...как то так ....Или в Болгарии победил Коммунизм :)  ?? Я конечно буду рад если там будет соляра хотябы по 20гр. :)  но я не то что сомневаюсь, я надеюсь чтобы хоть не по 40 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, DarkMonk said:

ЗЫ. 1лев в прошлом году это  было 13.5гр. , а в этом около 15гр. -----  Отсюда и пляшем. То-есть если даже бензин в Болгарии не подорожал то 2.4 лева - это будет 2.4*15=36гривень  ...как то так ....Или в Болгарии победил Коммунизм :)  ?? Я конечно буду рад если там будет соляра хотябы по 20гр. :)  но я не то что сомневаюсь, я надеюсь чтобы хоть не по 40 :)

Та, ні просто в них бензин подешевшав до 1 євро. А рік назад в червні був десь 1,2 євро. Хоча зараз нафта пішла в гору, і бензин/дизель по трохи дорожчає як в нас, так і в Європі. 

А курс лева майже не змінився, трішки менше  2 левів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, yu2007 сказал:

Та, ні просто в них бензин подешевшав до 1 євро. А рік назад в червні був десь 1,2 євро. Хоча зараз нафта пішла в гору, і бензин/дизель по трохи дорожчає як в нас, так і в Європі. 

А курс лева майже не змінився, трішки менше  2 левів.

Ну как говорится --- посмотрим :) хорошо если так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, DarkMonk сказано:

Ага!!!! Вы когда последний раз в Болгарии заправлялись?????? Там солярка на наши около 35гр. литр. :) до полного в Болгарии :)  Я не советую заправляться под обрез, но до полного - это перебор, хотя это дело личное. Если есть миллион то :) нет препятствий :)

Був давненько, але перед тим як їхати моніторили ціни і в Румунії ціна на 95 була значно вище ніж в Болгарії. От перед виїздом з Болгарії заправляли повний бак (54 л.) і на 650 км. його як раз вистачало щоб проїхати Румунію без дозаправки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2016 at 19:06, DarkMonk сказал:

Мне бака 70 литров соляры (заправленного на ВоГе на границе ) практически хватает до Варны и назад, до ВоГа:)

В мене бак 65л.Теж вистачило б баку туди(Бургас) і назад,але ше там за 2 тижні трохи накатали,то мусив в Румунії лийнути 20л соляри для вірності.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, zaHARE сказал:

В мене бак 65л.Теж вистачило б баку туди(Бургас) і назад,але ше там за 2 тижні трохи накатали,то мусив в Румунії лийнути 20л соляри для вірності.

Абсолютно верно, мы практически каждый день ездили в Варну, + на всякие экскурсии (которые устраивали сами себе), монастырь Аладжа, ботанический сад в Балчике и.т.д. При этом всё с кондюхой --- итог дозаправил в Болгарии 35литров :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

95й по євро (1,86 - 1,93 лев).

Віньєтка болгарська подорожчала - тиждень 15 лев, місяць - 30.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Поділіться інформацією хто як шукає житло. Попередньо замовляє(якщо є посилання на реальні сайти) чи на місці шукає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yarik1 сказал:

Поділіться інформацією хто як шукає житло. Попередньо замовляє(якщо є посилання на реальні сайти) чи на місці шукає?

  тут

Я перважно на місці вже шукаю.Бо різне буває.То будівництво поряд,то вікна на південь,то рибний ресторан поряд чи дискотека,а то просто смердить в хаті.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
19 годин тому, zaHARE сказано:

Коливаюсь між Болгарією і Албанією.Тіко на серпень

 

Болгарія вже не цікава? :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, zaHARE said:

Албанією.

 

 

лишніх +-1000 км в обидві сторони?

там і до Греції мало що залишиться :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2016 at 08:16, Dream сказано:

Народ, а скільки бензину можна везти з собою (Румунія, Болгарія) в каністрі щоб не назвали контрабандистом? :)


Сам спитав, сам знайшов. :)
Повний бак + 10 літрів в каністрі, що дозволена національним законодавством.
 

Цитувати

COUNCIL REGULATION (EC) No 1186/2009

of 16 November 2009

setting up a Community system of reliefs from customs duty

(codified version)

 

CHAPTER XXVIII

Fuel and lubricants present in land motor vehicles and special containers

Article 107

1.   Subject to Articles 108, 109 and 110:

(a)

fuel contained in the standard tanks of:

private and commercial motor vehicles and motor cycles,

special containers,

entering the customs territory of the Community;

(b)

fuel contained in portable tanks carried by private motor vehicles and motor cycles, with a maximum of 10 litres per vehicle and without prejudice to national provisions on the holding and transport of fuel;

shall be admitted free of import duties.

першоджерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би поїхати з сімейством в Болгарію. Але потрібні супутників. І так вхідні дані.

 

1. Є авто, бус 9 місць.

2. Нас троє ( я, жінка і мала 2.5рокі).

3. Треба бажано сімейна пара з дитиною.

4. Вимоги до мужика. Щоб вмів їздити і бухав, і жінку не боявся :-)

5. Хочу з середини липня по середину серпня на 7-10 днів. 4-5 зірок готель з якимось харчуванням. 

 

Ну кого цікавить пишіть-дзвоніть.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, Zalepok44 said:

1. Є авто, бус 9 місць.

2. Нас троє ( я, жінка і мала 2.5рокі).

3. Треба бажано сімейна пара з дитиною.

Три місця порожніх? Чи то один ряд сидінь для спання лишається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

Три місця порожніх? Чи то один ряд сидінь для спання лишається?

6 вільних місць є. Спереду 2+ водій. І ззаді два ряди по 3 місця. Багажу багато влізе. Renault master

 

IMG_20170605_212340.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...