Перейти до змісту

Болгарія на авто,є питання


Рекомендовані повідомлення

Так, на своїй тачці набагато вигідніше та дешевше їхати, ніж автобусом. Залишилось тільки зайти того, хто захоче поїхати)

тобто ти пробував та і так? чи так, форумний тєорєтік?

Скажу чесно болгарське спиртне та пиво кращої якості ніж українське, за вино не скажу - не вживаю.

Пиво, то 100%! Zagorka, Kamenitza, Pirinsko ітд навіть у 2 л бутлях майже не відрізняється від 0.5 у склі. Не те що у нас...

автобусом, я платив 55 євро, серпень цього року, це як мені сказали, ще знижка, насправді 80 євро з людини

так шо порахуй, звичайно якщо ти їдеш один чи вдвох, то не вигідно, а якщо 4-5 чєл, то як максимум те саме вийде, але я дуже сумніваюсь, а, наприклад, бусом - 8 людей загрузив, то сверх економія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мені поїздка в Болгарію обійшлася у 175 літрів пального, 2700 км, середній розхід 6,5л/100 км. Сім"я з 5 чоловік, 2 дорослих, 3 дітей (14, 8, 5 років). Туди із ночівлею в Румунії, назад нон-стоп за 19 годин.

Автобусом 5 чоловік це 350 євро (70 євро з одного), а так десь 190 євро. Ну і зручність, зупинитись можна коли треба, поїхати куди треба. Хоча до поїздки на авто додаються накладні витрати у вигляді зеленої картки, передпоїздковим ТО автомобіля, ровін"єтка в Румунії і він"єтка в Болгарії, плата за проїзд через міст або паромну переправу, штрафи якщо порушиш і зловлять.

Я в минулому році їздив автобусом 2 дорослих, то на автомобілі я легше переніс дорогу незважаючи що був за кермом. Я взагалі слабо уявляю як би мої діти автобусом їхали б, бо вони то граються, то б"ються, то сплять, то спросоння треба в туалет тут і зараз :) З дітьми на авто значно зручніше як на мене.

Румунія-Болгарія (Негру-Вода - Йовково) тут туалет знайти мабудь не реально :) не митниця а музей заниканої радянської побудови.

Туалет там справа за митнецею. Такий самий по радянськи засраний. А взагалі це вантажна митниця. Мені митник зробив з цього приводу зауваження і сказав щоб назад я їхав на Мангалію-Констанцу. Я так і зробив.

повністю згідний, в мене поки що дітей немає, але їздив в автобусі пару тижнів назад, це "тихий ужас", при моєму рості в 188 см, сидіти в одній позі більше суток, туди ми їхали рівно 24 години, назад - 27, це не враховуючи ***** кліми, від якої іде шум і гул, точнісінько як в боїнгу 37, яким я літав в турцію того року, і від якої в мене з носа текло як з відра і голова боліла перших 3 дні відпочинку

можливо я важко переношу переїзди, але раніше багато подорожував поїздами і все було ок

тепер я краще пішком піду (звичайно утрірую :) ), але в автобус більше ні ногою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок курсу, то краще в гривні не переводити, щоб часом не злякатись :)

я був з 5 по 15 серпня

євро - 1,92 лев

долар - 1,41 лев

короче, хто заробляє в доларах чи євро, тому по барабану :)

а хто в гривнях - то міняти їх на долари чи євро, а потім на лев то не дуже прикольно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Був з 5 по 15 вересня. Погодка порадувала.

Їхав через Bacau, Buzau, Бухарест, міст Джурджу - Русе (переїзд 2 євро, якщо вірно пам"ятаю), а тоді на Варну.

Назад повертався іншою дорогою в Румунії, бо ще заїзджали в замок Дракули в місті Bran - вона значно гірша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми собі регали ще в березні чи лютому Exelsior Apart Sunny Beach (Room only). Потім нам якимось дивом поміняли його в тур фірмі на Elenite Villas (AI)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім нам якимось дивом поміняли його в тур фірмі на Elenite Villas (AI)...

зі столовкою в Royal Bay проблем не було в плані: не вистачає місць, посуди, повільно оновлюють їжу яку вже розібрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас була своя столовка (ресторан) в Villas. Royal Bay в 200-300-500 метрах.

Так як це був Вересень, то в ресторані було багато місць, кілька залів перекрито стульчиками - як кінчаються місця відсовуєш собі стульчики і йдеш в наступний пустий зал.

З їжею було нормально, впринципі досить швидко оновлювали їжу. Посуду вистачало завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок курсу, то краще в гривні не переводити, щоб часом не злякатись :)

я був з 5 по 15 серпня

євро - 1,92 лев

долар - 1,41 лев

короче, хто заробляє в доларах чи євро, тому по барабану :)

а хто в гривнях - то міняти їх на долари чи євро, а потім на лев то не дуже прикольно :(

А зачем менять ... 100 - 200 баксов для подстраховки можно взять. А расплачиваться везде где можно, обычной гривневой приватовской картой :) Мы так и поступили .... курс получился 1лев - 8,65гр.

за 10 дней на Золотых песках в Отеле 3 *** с завтраком на троих вышло где-то 850 - 900 баксов (включая визы,топливо, страховки и все накладные расходы).

Чисто отель обошелся 9 ночей = 730 левов = 6300гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Цього року Болгарія рулить :_25: ! Ціни ставлять такі, щоб бути конкурентами туркам і при цьому непогано заробляти. Дивлюсь на ціни на відпочинок на зимовий період і собі думаю: 1. Чого ми не розвиваєм те, що давало б нам валюту постійно? 2. Все таки бронювання зазделегіть це значна економія, шкода що в нас це не завжди все прогнозовано в країні.(((

болгарія на порядок краще турції (імхо), єдине це море, середземне краще ніж чорне, а чорне воно і в одесі, і в болгарії, і в криму однакове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Собственно вопрос! Кто нибудь в августе собирается на отдых в Болгарию??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно вопрос! Кто нибудь в августе собирается на отдых в Болгарию??

Ми їдемо машиною. Хочемо в Стамбул поїхати і тут є багато питань відразу. Можливо хтось був і проконсультує??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно вопрос! Кто нибудь в августе собирается на отдых в Болгарию??

Ми їдемо машиною. Хочемо в Стамбул поїхати і тут є багато питань відразу. Можливо хтось був і проконсультує??

Визы уже сделали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мультишенген а в кого немає то роблять через агенство туристичну Болгарську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно вопрос! Кто нибудь в августе собирается на отдых в Болгарию??

Ми їдемо машиною. Хочемо в Стамбул поїхати і тут є багато питань відразу. Можливо хтось був і проконсультує??

Питайте,що знаю-розповім.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно вопрос! Кто нибудь в августе собирается на отдых в Болгарию??

Ми їдемо машиною. Хочемо в Стамбул поїхати і тут є багато питань відразу. Можливо хтось був і проконсультує??

Ти впевнений? Бачив що там зараз робиться? (я про терористичні події)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно вопрос! Кто нибудь в августе собирается на отдых в Болгарию??

Ми їдемо машиною. Хочемо в Стамбул поїхати і тут є багато питань відразу. Можливо хтось був і проконсультує??

Ти впевнений? Бачив що там зараз робиться? (я про терористичні події)

Дякую за попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

А якщо дитині пів року, а машина 2х місна, то прокатить варіант з дитиною на руках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, kolialutsk said:

А якщо дитині пів року, а машина 2х місна, то прокатить варіант з дитиною на руках?

не прокатить. європа...тільки спеціальне крісло.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно наявність крісла обов'язково в країнах Європи і дуже строго з цим. А так в загалі подорожувати автомобілем цікаво, до того ж зараз зручно використовувати веб камери світу в режимі реального часу - http://voweb.net/blog/best_word_webcams_online/1-0-1, в наявності велика кількість країн, все можна продумати заздалегідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, а скільки бензину можна везти з собою (Румунія, Болгарія) в каністрі щоб не назвали контрабандистом? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dream сказано:

Народ, а скільки бензину можна везти з собою (Румунія, Болгарія) в каністрі щоб не назвали контрабандистом? :)

Поривши інтернет зрозумів, що паливо можна тільки в баку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Dream said:

Народ, а скільки бензину можна везти з собою (Румунія, Болгарія) в каністрі щоб не назвали контрабандистом? :)

паливо лише в бакові. перед самим кордоном (Сірет) є заправка ВОГ, заправити повний. в румунії пальне дорожче в півтора раза 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Marshall @Zalepok44 а я тільки шо нагуглив що:

 

Цитувати

Румыния разрешит гражданам Украины раз в неделю ввозить 40 сигарет, литр крепких спиртных напитков и 16 литров пива

11.11.2013

 

Как уже писали «ФАКТЫ», с 15 ноября Румыния изменяет порядок ввоза на свою территорию ряда продуктов питания, табачных изделий, алкоголя и топлива. В соответствии с «Инструкцией об управлении информацией, касающейся определенной категории товаров, ввезенных в Румынию путешественниками в их личном багаже», на пропускном пункте «Сигету Мармацией» уже начали проводить эксперимент, который заключается в том, что каждый гражданин Украины декларирует товар, который он перевозит через государственную границу. Сотрудники таможенной службы Румынии проверяют задекларированную информацию и заносят ее в специальную базу данных. В конце недели эти правила будут действовать повсеместно.

Товары, попавшие в ограничительный список, можно перевозить в Румынию не более одного раза в семь дней. Речь идет о сигаретах (40 штук), других табачных изделиях (100 штук), сигарах (50 штук), табаке для курения (250 граммов), спирте, алкогольных и спиртных напитках с содержанием алкоголя более 22 процентов (один литр), алкогольных и спиртных напитках с содержанием алкоголя менее 22 процентов (два литра), вине (4 литра), пиве (16 литров), дизельном топливе, бензине, газе, содержащихся в топливном баке (один бак), бензине или дизтопливе в канистрах (10 литров), подсолнечном масле (один литр), сахаре (один килограмм), муке (15 килограммов), крупах (15 килограммов), фруктах и свежих овощах (один килограмм), цветах или растениях (один букет), семенах в пакетах, кроме картофеля (5 граммов), комнатных растениях (один букет).


Але далі поки що не перевіряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне бака 70 литров соляры (заправленного на ВоГе на границе ) практически хватает до Варны и назад, до ВоГа:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23 мая 2016 at 21:07, Liberty7_mv сказал:

Дійсно наявність крісла обов'язково в країнах Європи і дуже строго з цим. А так в загалі подорожувати автомобілем цікаво, до того ж зараз зручно використовувати веб камери світу в режимі реального часу - http://voweb.net/blog/best_word_webcams_online/1-0-1, в наявності велика кількість країн, все можна продумати заздалегідь

Да уж. По этим камерам точно можно спланировать себе отдых. Там почти нифига нет :) я думал может хоть по одной камере с каждой страны мира. А там хер да нихера :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...