Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Щойно, sergkots сказано:

:D:D:D

Сказав той, чий нік з нами 5 днів і 21 годин. Правда мене "гложут смутниє сомнєнія" - а чи не старий це персонаж персонаж. 

Чомусь коли я предметно спілкуючись з постсовковськими чинушами і різними спеціаліфтами помітив, що коли йому немає що сказати то він завжди давить авторитетом, або нагадує про різницю у віці.

sergkots не треба зараз так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Чомусь коли я предметно спілкуючись з постсовковськими чинушами і різними спеціаліфтами помітив, що коли йому немає що сказати то він завжди давить авторитетом, або нагадує про різницю у віці.

Годину тому написав:

Цитувати

Вимагати виконання обіцянок. Особисто мене цікавить повне перезавантаження судів - путін точно не буде захищати наших суддів :).

Проблема не в тому, що обрали, а в тому що собі дозволяє і як проводить чи не проводить реформи. Проблема в тому, що проблеми замовчуються, статки забріхуються. Говоряща голова помінялась а правила залишились, і вони ці правила навіть не збираються міняти. А грати з шулерами по їх правилах то гарантовано програти кого б туди не поставили.

Предметно? Розписати яким чином вимагати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, ти до "новопредставленого" не приколупуйся, я це мав на увазі ;)

 

а щодо плану ну то так, розпиши...

 

І Ромаху прошу замість чергового вброса НАРЕШТІ розписати! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, Ukrainec said:

до "новопредставленого"

Знову СанюТТ-карамбу забанили? Ізвєргі...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пождіть, цей персонаж був за Порошенка... не міг то бути СаняТТ 

чи то така форма маскування ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

@Ukrainec твоє "робити" мені страшенно нагадує моїх колишніх розробників.

Люди постійно щось робили і робили. Вони робили в робочий час, після роботи деколи теж робили. На вихідних при потребі лишалися і робили....

От, мля, тільки це не давало позитивного результату. Причому ніколи.

Але коли ти їм кажеш що вони, цуко, ні*я не зробили – то завжди хвиля обурення наростала, типу "йопта, то ж глянь, ми робили скільки часу"

.

То я їх всіх звільнив. Бо штука не в робінні роботи а в досягненні необхідного результату за визначений час.

І у випадку з нашою державою дуже важко назвати рецепт досягнення позитивного результату.

Але зате є дофіга людей, які кругом тільки і кричать що вони щось роблять... це їм дуже допомагає в житті. Але це не допомагає Україні.

Так що не троль Ромаху таким питанням. "Работніків" у нас тут дофіга і так – майданом намило як сміття прибоєм.

А прикинь, наймаєш на роботу, а звільнити не можеш? І роблять вони, що хочуть і коли хочуть. І розмір зарплати собі встановлюють :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, case_l сказано:

А прикинь, наймаєш на роботу, а звільнити не можеш? І роблять вони, що хочуть і коли хочуть. І розмір зарплати собі встановлюють :) 

А прикидаю! Коли роботодавці запропонували проект кодексу про працю де звільняти можна чуть не пинком, ти би бачив як профспілковий електорат взбудоражився і обранці стали переживати за рейтинг. От і думай чи гад наш Петьо чи депутати г-ни коли не прийняли цей законопроект, чи ми, що обираємо і першого, і других.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все стереотипи, які ми самі собі навязуємо

якийсь розумний дядько американський підказав що під час економічного підйому – добре всім. Так, багатші і злодії стануть ще багатшими, але й всім іншим жити стане краще. На фоні нашої ситуації після 2004 року – я якось пройнявся цими словами.

Обирати нема з кого і не буде – влада не пропустить "чужих". Чим більше хтось розказує про роботу на користь блага країни – тим по факту ближче до влади він себе позиціонує.

Тому, єдиний спосіб щось змінити – стати успішним та потягнути за собою ще трохи народу. Чим більше людей створить бізнес та робочі місця – тим більше громадян зможуть хоч якось себе реалізувати. Чим більше в людей грошей – тим більше шансів що вони їх в нормальну освіту вкладуть і дітей навчать. Отаке моє бачення. Я в то вірю як в єдиний спосіб виходу з нашої жопи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Соромітник сказано:

це все стереотипи, які ми самі собі навязуємо

якийсь розумний дядько американський підказав що під час економічного підйому – добре всім. Так, багатші і злодії стануть ще багатшими, але й всім іншим жити стане краще. На фоні нашої ситуації після 2004 року – я якось пройнявся цими словами.

Обирати нема з кого і не буде – влада не пропустить "чужих". Чим більше хтось розказує про роботу на користь блага країни – тим по факту ближче до влади він себе позиціонує.

Тому, єдиний спосіб щось змінити – стати успішним та потягнути за собою ще трохи народу. Чим більше людей створить бізнес та робочі місця – тим більше громадян зможуть хоч якось себе реалізувати. Отаке моє бачення. Я в то вірю як в єдиний спосіб виходу з нашої жопи.

Справедливо згідний + нічого крім ліні не заважає займати активну громадянську позицію, а не вброси робити на хфорумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Ukrainec said:

Справедливо згідний + нічого крім ліні не заважає займати активну громадянську позицію 

Активна громадська позиція в Україні – це міф. Всі знайомі і відомі "патріоти" то показали наглядно. Посади, вибори, участь в дерибані – ось цим замінюється початкова типу "мета". Зробити показово щось ніби хороше, заробити бабло чи повагу/вплив – і використати то все на чиюсь приватну користь.

Любити Україну, берегти мову, вчити дітей поваги до своєї держави, намагатися підняти рівень життя принаймні свого оточення – так. Займатися популізмом та чиїмись передвиборними кампаніями – ні, збавте, то не громадська позиція для мене.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

21 хвилин тому, Соромітник сказано:

Активна громадська позиція в Україні – це міф. Всі знайомі і відомі "патріоти" то показали наглядно. Посади, вибори, участь в дерибані – ось цим замінюється початкова типу "мета". Зробити показово щось ніби хороше, заробити бабло чи повагу/вплив – і використати то все на чиюсь приватну користь.

Любити Україну, берегти мову, вчити дітей поваги до своєї держави, намагатися підняти рівень життя принаймні свого оточення – так. Займатися популізмом та чиїмись передвиборними кампаніями – ні, збавте, то не громадська позиція для мене.

Є конституція, що гарантує: мову, державність, право на освіту і ще багато чого, а уяви, що ті хто приймає рішення на це забили і вже не керуються цим, а керуються "понятіями" в супереч конституції і всім законам: віджати, продати, взяти.  Так і приймають рішення, популістичні рішення в супереч умовам ведення бізнесу, як результат знижується темп створення робочих місць, або вони в загалі скорочуються. Революційні процеси закономірні, багато негідників нагрівають на них руки. Нажаль багато нормальних людей не витримало морального тиску і відійшло, набирається сил, щоб як буде зараяд вистрелити.

Та еволюційний прогрес згодом докотиться і до нас зі зміною поколінь, лише питання: коли? Чи буде до того моменту держава Україна? А ось тут все залежить від нас, від нашої активності. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Є конституція, що гарантує: мову, державність, право на освіту і ще багато чого, а уяви, що ті хто приймає рішення на це забили і вже не керуються цим, а керуються "понятіями" в супереч конституції і всім законам: віджати, продати, взяти.  Так і приймають рішення, популістичні рішення в супереч умовам ведення бізнесу, як результат знижується темп створення робочих місць, або вони в загалі скорочуються. Революційні процеси закономірні, багато негідників нагрівають на них руки.

що ж тут уявляти - ти описав порошенка :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, case_l сказано:

що ж тут уявляти - ти описав порошека :) 

Я взагалі то мав на увазі  декого з тих кого ви обрали у міськраду, але мені здається цей опис підходить ще й 9/10 мешканців України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Соромітник сказано:

Чим більше людей створить бізнес та робочі місця – тим більше громадян зможуть хоч якось себе реалізувати. Чим більше в людей грошей – тим більше шансів що вони їх в нормальну освіту вкладуть і дітей навчать.

В Україні вести бізнес доволі накладно.

Ось приклад: https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/videos/10154346641616843/

А скільки власників тихенько башляють, щоб кормити сім'ю і їх не чіпали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

sergkots, ти до "новопредставленого" не приколупуйся, я це мав на увазі ;)

 

а щодо плану ну то так, розпиши...

 

І Ромаху прошу замість чергового вброса НАРЕШТІ розписати! 

З великої букви? Дивно. Володя, ти себе очевидно відносиш до досить великої когорти людей, які саме свою працю вважають важливішою за працю інших і воно тебе муляє. Навколо одні нероби, дебіли і халявщики і ти змушений біля того всього гівна плавати. Ти обрав самого жирного на твою думку, ромаху, для самоствердження і повного розставляння крапок над "І". Я дуже задоволений останніми твоїми постами, бо те, що більшість старається якось прикрити, ти гордо виніс на загал і навіть Соромітник вирішив тебе трохи відкорегувати (нетонко натякаючи), та очевидно його надовго до тебе не вистачить. Володя, ти лучший, ти автоматизуєш, програмуєш станки і взагалі ти пуп землі. Залиш нас, тупо покинь і не витрачай свого афігєнно дорогого часу на таку фігню. Тобі краще до Ді, він також по тих ділах постійної двіжухи. Твій посил до мене "що робити" - дороби спочатку автоматизацію лінії і переходь до наступної. Не шарся на борді, не втрачай часу, програмуй контролери, розвивайся, забєй. І ще одне, добав мене в ігнор, бо я тебе зараз добавляю, я немаю що тобі більше сказати.)))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, romaxa11 сказано:

З великої букви? Дивно. Володя, ти себе очевидно відносиш до досить великої когорти людей, які саме свою працю вважають важливішою за працю інших і воно тебе муляє. Навколо одні нероби, дебіли і халявщики і ти змушений біля того всього гівна плавати. Ти обрав самого жирного на твою думку, ромаху, для самоствердження і повного розставляння крапок над "І". Я дуже задоволений останніми твоїми постами, бо те, що більшість старається якось прикрити, ти гордо виніс на загал і навіть Соромітник вирішив тебе трохи відкорегувати (нетонко натякаючи), та очевидно його надовго до тебе не вистачить. Володя, ти лучший, ти автоматизуєш, програмуєш станки і взагалі ти пуп землі. Залиш нас, тупо покинь і не витрачай свого афігєнно дорогого часу на таку фігню. Тобі краще до Ді, він також по тих ділах постійної двіжухи. Твій посил до мене "що робити" - дороби спочатку автоматизацію лінії і переходь до наступної. Не шарся на борді, не втрачай часу, програмуй контролери, розвивайся, забєй. І ще одне, добав мене в ігнор, бо я тебе зараз добавляю, я немаю що тобі більше сказати.)))))

Ні Рома, я не вважаю свою працю найважливішою, в порівнянні з іншими кого  поважаю, я зробив замало, дуууже мало, але вважаю, що якщо камінець на камінець і  цеглинка на цеглинку то буде будинок в якому всім нам буде комфортно. Нажаль читати те і не зважати на що так з легкісттю витрачають свій час люди: на скиглення, обсирання, при цьому не залучаючи себе до державотворчих процесів теж не можу. 

Розумію, що ти вдало торгуючи  розвиваючи бізнес дружини ти віднайдеш свій клаптик світу під сонцем не залежно від системи (навіть при москалях), але не треба вносити сум"ятицю в  закономірні процеси які й так відбудуться і без тебе, і не залежно постиш ти тут і там чи ні. Йди краще в ще одну нову народну пісню вивчи! Чи пограй на плейстейшен. Мо це більше допоможе, а то бликає тут новими повідомленнями... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dimi44 сказано:

Ну не Саня, але і не за Порошенка. Світ навколо не чорно білий. І не завжди той, хто не з нами - той проти нас.

 

ПиСи. Вибачте за офтоп, але адміни, не баньте, будь ласка, і напишіть в пп, за що мене забанили. Якщо дійсно за порушення правил, то обіцяю більше не писати на політичні теми.

Читай правила, головне правило: адмін завжди прав 

 а то тебе підозрюю знову забанять за повторну реєстрацію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Dimi44 сказано:

Ну не Саня, але і не за Порошенка. Світ навколо не чорно білий. І не завжди той, хто не з нами - той проти нас.

 

ПиСи. Вибачте за офтоп, але адміни, не баньте, будь ласка, і напишіть в пп, за що мене забанили. Якщо дійсно за порушення правил, то обіцяю більше не писати на політичні теми.

Якщо тебе раніше банили, то ти в групі ризику, не пиши про нашу владу погано, бо подумають що тролінг. Добре також не пиши, бо це зразу очевидно, що ти нашу чудову владу підколюєш - а це також тролінг. Добре писати можуть тільки заслужені порохоботи, пиши краще про котиків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.12.2016 at 11:26, case_l сказал:

Якщо тебе раніше банили, то ти в групі ризику, не пиши про нашу владу погано, бо подумають що тролінг. Добре також не пиши, бо це зразу очевидно, що ти нашу чудову владу підколюєш - а це також тролінг. Добре писати можуть тільки заслужені порохоботи, пиши краще про котиків.

,,Огласите весь список,,(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Rock сказано:

,,Огласите весь список,,(с)

не бійся діду ти там є, а от чи карамба зможе до вас приєднатись - не берусь прогнозувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

не бійся діду ти там є, а от чи карамба зможе до вас приєднатись - не берусь прогнозувати.

ну так напиші конкретні ніки ,і в чому те порохободство виражається

Карамба більше по вашій часті ,плюсики йому ставили якраз такі самі відбиті зрадойоби ,як сам карамба

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво що то за заказуха про те що БПП розвалюэться?)
всюди про вихід одного депутата, а заголовкі прям глобальні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсумок року, якось сам знайшовся в розмові з високопоставленою чиновницею:
- Чому ви критикуєте наш новорічний корпоратив? - питає глава ДФС Києва Людмила Демченко.
- Вам не спадало на думку, що він, як мінімум, недоречний? - кажу.
- Ні. А чому? - перепитує.
- По-перше, криза, а тепер ще люди платитимуть вам більше податків. Але це не головне. Під Світлодарськом напередодні загинули наші солдати. Можна було б і скасувати цей корпоратив.
- Ох... знаєте, наша служба так важко працювала весь рік, так багато зробила! Нам треба було якось підтримати командний дух в колективі.
- Як на мене - кажу - ви могли б непогано підтримати командний дух, якби працювали в одному приміщенні зі своїми колегами, а не в цьому розкішному кабінеті, з портретом президента і монітором, на якому камера спостереження показує відвідувачів вашої приймальні. А на Новий рік, замість гулянки з кейтерінгом, можна накупити заморожених качок і проїхатись по вашим районним інспекціям і без попередження заходити в будь-який кабінет. Познайомитись з вашими працівниками особисто, поплескати по плечу, спитати, як сім'я, як діти, які проблеми в роботі. Ну, як варіант, розумієте?

І мені здається.. вона не зрозуміла. Нічого. Взагалі. Тільки трохи нудьга була помітна в її очах від того, що тепер от доводиться спілкуватись із журналістами, імітувати відкритість.

Зрештою, всі вони: від звичайного податкового інспектора і до президента, досі так і не збагнуть, що держава має бути сервісом, а статус чиновника ближче до статусу офіціанта, а не божества. В наступному році мало хто чекає від цих людей щось особливе, еге ж? Не буде ніяких революційних змін, проривів, стрибків тигра, дракона чи навіть опосума. Аби тільки гірше не робили (й то не факт). Тому, трохи наївно, коли хтось із колег вимагає в новому році від президента покарати Кононенка і нарешті розпочати рішучі реформи. Так начебто, Кононенко самостійна фігура. Наче це якийсь "сірий кардинал", що розперезався в епоху немічного володаря. Насправді ж Кононенко - не більше ніж подовжувач рук президента, і робить тільки те, що погоджено з президентом. Тому, як це покарати самого себе?

Відтак, в новому році, не станеться нічого нового. Даремно очікувати, що вовки почнуть харчуватися морквою, а свині читати книжки. Єдине, що може трапитись справді нового: це те, що ми дізнаємось чи президент, знаючи про різні корупційні схеми в країні, покриває їх для укріплення своєї влади чи ще й для власного збагачення? Оце буде справді відкриття, прорив і стрибок опосума.
Чи буде щастя, не знаю. Сумно не буде - це точно. 
З настанням!

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Здавалось би, до чого тут Порошенко...

15826770_1879639882267343_62602986174574

 

Знайомтесь, це Ігор Черкаський ! Ігор хороший спеціаліст в своєму ділі, тому така справа ..

Голова Державної служби фінансового моніторингу (фінансової розвідки) Ігор Черкаський має готівкою 580 тисяч доларів, 210 тисяч євро і 720 тисяч гривень.
Про це йдеться у його електронній декларації.
Його дружина, яка минулого року заробила понад 10 млн гривень на підприємницькій діяльності, також має готівкові кошти, однак, згідно з декларацією, не розповіла чоловікові яку кількість і в якій валюті.
Вона також задекларувала нерухомість в елітному селі Козин під Києвом, вказавши при цьому, що ділянка там площею 1360 кв. м коштує лише 425 тисяч гривень (16 тисяч доларів), а будинок площею 544 квадрата – лише 774 тисячі (30 тисяч доларів).
У неї також є квартира в Києві площею 86 кв. м, гараж на 17 квадрата, а у Черкаського – квартира в Києві на 194 квадратів.
Черкаський задекларував 38 картин, годинник Audemars Piguet, а його дружина – один елемент розкоші, але який саме – вона чоловікові не розповіла, як і не вказала його ціну.
У голови фінансової розвідки є автомобілі Infiniti QX 56 2010 року випуску і Mercedes-Benz 2006 року, а у його дружини – Lincoln Navigator 2007, Mercedes-Benz R350 2005, Mercedes-Benz G63 AMG 2012 і Maserati Quattroporte 2008 року випуску.
Черкаський отримав зарплату в розмірі 113 943 гривні і 109 361 гривню дивідендів. Його дружина – 90 тисяч зарплати, 10 млн – від підприємницької діяльності і "додаткове благо" від СК "Уніка" у розмірі 131 тисячу гривень.
До 2007 року Черкаський працював на керівних посадах страхової компанії "Кредо-класик". З того часу і досі він є державним чиновником.
Був депутатом від БЮТ у Верховній Раді 6 скликання і в Київраді в 2006 – 2007 роках.
Державна служба фінансового моніторингу, яку очолює Черкаський, займається протидією відмивання коштів.
Олег Шанковський, УП

п.с. БУДЬ ЯК ІГОР !

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...