Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Блін, Рома, я страшенно не люблю демагогів, які знають, шо ми робим "не так", але абсолютно не розуміють і ніколи не дадуть зрозуміти як жеж "Так?"!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, romaxa11 сказано:

Для початку потрібно це лайно не виправдовувати а визначити не приховуючи за "всівонитакі". Не всі і не такі. 

 

Ромаха, ну, ми на борді, вже зрозуміли, що ти "не всі і не такі".

Чекаєм твою кандидатуру на наступних виборах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dimi4 сказано:

ВОВ. Стопе. Тебе не вчили не судить про людей, про яких нічого не знаєш? Звідки ти знаєш, що я планую? І розкажи но про свій вибір мера. Щось я не пам'ятаю, щоб ти там щось писав. А то ти тільки вмієш інших осуджувати. 

Ти 5 днів тут, причому займаєш латентно провладну позицію, ак заточений під політику. Цього достатньо про те хто ти і з якою метою. Ти на роботі, не туніядствуй, але в мене ти йдеш в ігнор (зі мною зроби те ж саме, але фіг там, ти ж на роботі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

Блін, Рома, я страшенно не люблю демагогів, які знають, шо ми робим "не так", але абсолютно не розуміють і ніколи не дадуть зрозуміти як жеж "Так?"!

Ну ти ж те "як жеш" називаєш дєтскій сад; для тебе нормально , що "політика це діло брудне", що потрібно входити в становище, шукати порозуміння і виправдання. головне щоб було все добре і була Україна. Тебе не здивує і не перекривить від вислову Гузя через 5 місяців після Майдану: "тут нікому не потрібно пояснювати що політика це брудна справа", можна знайти виправдення квартирам і машинам Ігорка. А чо ж, хіба вони найгірші? Так, вони не найгірші, але ж ми вроді найліпших обирали? Ми всі плаваємо в лайні, воно засмерділо всіх і мало хто вже помічає той запах воні. Я неадикват і ти Ді неадекват, бо система - неадикват. Ти розумієш, ми півтора години не могли пояснити старому британцю біля оперного в Франкфурті, що всі суди корумповані. Він це тупо неусвідомлював, не всприймав. Він казавв, якщо той корупціонер, то давайте позов до суду, нехай розслідують. От там, за західним кордоном канцлер Меркель живе в орендованій квартирі, вона справді в ній живе, бо це усвідомлений вибір вільної, незбоченої людини. Там ніхто не скаже виборцям, що політика - це брудне діло. Те з чого ти ржеш і вважаєш інфантильним, збудована західна цивілізація.

Західна цивілізація відрізняється від нас не вибором чесних, а нульовою толерантністю до нечесних і можливістю їх відкликання з будь-якої посади.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОМКА!!!! 

 

Навколо всі тупі проплачені боти!

 

Ш О   Н А М   Р О Б И Т И???

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Ukrainec сказал:

РОМКА!!!! 

 

Навколо всі тупі проплачені боти!

 

Ш О   Н А М    Р О Б И Т И???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Ukrainec said:

РОМКА!!!! 

 

Навколо всі тупі проплачені боти!

 

Ш О   Н А М   Р О Б И Т И???

перестань, далеко не всі є ботами :) а платять взагалі одиницям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК! ПЕРЕСТАВ! ))))))

 

на правах не проплаченого бота:

 

РОМКА! 

 

ЩО РОБИТИ???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Соромітник сказал:

а платять взагалі одиницям

зате яким :):) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

РОМКА! 

 

ЩО РОБИТИ???

Володя, ти думати пробував? Тобто, спочатку подумати, а вже потім діяти. Одне діло, коли на тебе транспортер валить і тре встигнути в нього кинути коктель, а зовсім інше створювати чи впливати на політичну систему. Тут одним підходом не обійтись. Таких гарячих використали політичні партії, для маскування під зміни і де вони, а де ти і інші. Мені реально важко щось пропонувати, коли вибирається твій підхід, бо біля нього більше крику, дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Володя, ти думати пробував? Тобто, спочатку подумати, а вже потім діяти. Одне діло, коли на тебе транспортер валить і тре встигнути в нього кинути коктель, а зовсім інше створювати чи впливати на політичну систему. Тут одним підходом не обійтись. Таких гарячих використали політичні партії, для маскування під зміни і де вони, а де ти і інші. Мені реально важко щось пропонувати, коли вибирається твій підхід, бо біля нього більше крику, дії.

Ок. Все пропало, все погано, всі погані, в мене не такий підхід - ТОДІ ЩО РОБИТИ?

Бо після твоїх постів в мене відчуття, що ми неповноцінні бовдури і нам в безвиході нічого не лишається, як змиритися з цим .

Не буває в суспільстві так, що нічого не можна зробити, буває: або ми приймаємо рішення і вживаємо заходів по усуненню проблеми,  або мовчимо і миримось з цим.

 

ще раз:

РОМКА, ЩО РОБИТИ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

або ми приймаємо рішення і вживаємо заходів по усуненню проблеми

бачиш, Вовчик, вже прогрес. Поки всі рішення зводились до того, що виберемо Ігорка, Романюка, Порошенка і все буде добре. Реально проблему навіть ніхто і не обговорює. Все зводиться до "на наступних виборах виберемо ще кращого". Оскільки проблема навіть не ставиться, а головний дискус ведеться, кого обирати на виборах, то і головні акценти влади також концентруються на технічній складовій перемоги на виборах, яка до речі випереджає народ на крок-два. Головна проблема - повністю відсутня моральна, принципова складова в політичній системі, і як наслідок, повна відсутність відповідальності за їх втрату. Це все виглядає настільки наївно, що мене навіть ніхто не слухає вживу))). Тіпа сказочний дол..йоб, дєтскій садік, шо ти панімаєш в жізні. Я може не все панімаю, але якщо людина є  мутною, то від неї не варто чекати чогось хорошого. Як можна голосувати за людину, якій сам недовіряєш, в якій сумніваєшся? Якщо навіть поверхневий аналіз її життя викликає купу запитань без хороших відповідей?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 Тож очевидно, що треба голосувати за порошенка, бо юля пройде, а вона навіть на майдан на каблуках приїхала, це ж капєц. Що ми будемо робити після другого терміну Пороха? Гройсмана обирати? А Порох буде прем'єром? Здається така схема десь була опрацьовано, потрібна війна, зовнішній ворог і безкінечне перебування у владі гарантоване.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

бачиш, Вовчик, вже прогрес. Поки всі рішення зводились до того, що виберемо Ігорка, Романюка, Порошенка і все буде добре. Реально проблему навіть ніхто і не обговорює. Все зводиться до "на наступних виборах виберемо ще кращого". Оскільки проблема навіть не ставиться, а головний дискус ведеться, кого обирати на виборах, то і головні акценти влади також концентруються на технічній складовій перемоги на виборах, яка до речі випереджає народ на крок-два. Головна проблема - повністю відсутня моральна, принципова складова в політичній системі, і як наслідок, повна відсутність відповідальності за їх втрату. Це все виглядає настільки наївно, що мене навіть ніхто не слухає вживу))). Тіпа сказочний дол..йоб, дєтскій садік, шо ти панімаєш в жізні. Я може не все панімаю, але якщо людина є  мутною, то від неї не варто чекати чогось хорошого. Як можна голосувати за людину, якій сам недовіряєш, в якій сумніваєшся? Якщо навіть поверхневий аналіз її життя викликає купу запитань без хороших відповідей?

 

Знову все погано... гаразд!

Добре, що робити? Дай план дій як побороти безпринциповість!  Щоб на 100% напевне! Щоб потім Ти Ромка не срав на форумі! Я тобі 100% обіцяю! Давай "рецепт"! Чекаю!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec будь хто може показувати такі результати як порошенко. Він нічим не унікальний, типовий український олігарх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

@Ukrainec будь хто може показувати такі результати як порошенко. Він нічим не унікальний, типовий український олігарх.

Ок. Згідний.

Але є нюанс: МИ його обрали! (31% борди (більшість, і 25% за під@ра Ляшка до речі), 80% моїх співробітників, знаю що 80% сусідів теж...)

 

І ЩО РОБИТИ ДАЛІ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

І ЩО РОБИТИ ДАЛІ?

Вимагати виконання обіцянок. Особисто мене цікавить повне перезавантаження судів - путін точно не буде захищати наших суддів :).

Проблема не в тому, що обрали, а в тому що собі дозволяє і як проводить чи не проводить реформи. Проблема в тому, що проблеми замовчуються, статки забріхуються. Говоряща голова помінялась а правила залишились, і вони ці правила навіть не збираються міняти. А грати з шулерами по їх правилах то гарантовано програти кого б туди не поставили.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec твоє "робити" мені страшенно нагадує моїх колишніх розробників.

Люди постійно щось робили і робили. Вони робили в робочий час, після роботи деколи теж робили. На вихідних при потребі лишалися і робили....

От, мля, тільки це не давало позитивного результату. Причому ніколи.

Але коли ти їм кажеш що вони, цуко, ні*я не зробили – то завжди хвиля обурення наростала, типу "йопта, то ж глянь, ми робили скільки часу"

.

То я їх всіх звільнив. Бо штука не в робінні роботи а в досягненні необхідного результату за визначений час.

І у випадку з нашою державою дуже важко назвати рецепт досягнення позитивного результату.

Але зате є дофіга людей, які кругом тільки і кричать що вони щось роблять... це їм дуже допомагає в житті. Але це не допомагає Україні.

Так що не троль Ромаху таким питанням. "Работніків" у нас тут дофіга і так – майданом намило як сміття прибоєм.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Але є нюанс: МИ його обрали!

ви його обрали, то і робите вигляд, що все чудово, бо на вас є відповідальність за вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цих запитаннях корисно лише баблос рубати та будувати кар'єру держ.службовця високого рівня. Ромаха до того вже не опуститься поідеї.

.

Хех, знову ловлю себе на думці що розмовляю з ботом. Ти доречі чий твінк ?

Тюху, знову.... в ігнор, однозначно.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністтю погоджуюсь з тобою, треба працювати на результат! Але треба впрягатися і працювати.

Да, я сцука скурпульозний, задрот, а тому  причеплюся до ключового словосполучення: "дуже важко назвати рецепт досягнення позитивного результату"  - дану фразу я теж не раз чув від ПЕТІ і САШИ слесарів (імена змінені), побічно я теж брав участь в їх звільненні в себе на підприємстві. І взагалі мій підрозділ відмовився від послуг наявно неякісної, дорогої ремслужби, а на їх місці працює підрядник зі східної України. Але перед звільненням було складено детальний план і обумовлено, хто буде працювати на їх місці.  

 

Я не буду чекати поки ти і ромаха злізите з печі і будете у щось впрягатись, а буду діяти по зарання визначеному для себе напрямку. 

Пиздунів у нас тут дофіга і так – диваном пригріло як сміття бродить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ukrainec said:

"дуже важко назвати рецепт досягнення позитивного результату"  - дану фразу я теж не раз чув від ПЕТІ і САШИ слесарів (імена змінені), побічно я теж брав участь в їх звільненні в себе на підприємстві. І взагалі відмовитися від послуг неякісної служби. Але перед цим було складено детальний план, хто буде працювати на їх місці.

 

Це ти майже круто придумав, невже хтось в то повірить що слесарі таке могли сказати в такому ж контексті :) Сказочнік

Працюй, я заважати не буду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Це ти майже круто придумав, невже хтось в то повірить що слєсаі таке могли сказати в такому ж контексті :) Сказочнік і "рабатяга"

Працюй, я заважати не буду :)

 Давно певне ти не працював на постсовковсьокому виробництві? В Зевса  запитай про сервіс HP і  як в нас все динамічно відбувається  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dimi4 сказано:

Це на Ромахіному блаблабла вигідною кар'єру будувати. Він розказує, що треба обирати чесних і що вони такі є. Ок, всі з ним погодились. Далі постало питання їх брати тих чесних. Щоб Ромаха пояснив хоча б на місцевому рівні. Бо щось на минулих виборах мера щось не було чути пропозицій на рахунок цих чесних.

 ПиСи Може це ти бот? Бо на злодієві першому шапка горить

Так, він бот, але не дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Dimi4 сказано:

ПиСи Може це ти бот? Бо на злодієві першому шапка горить

:D:D:D

Сказав той, чий нік з нами 5 днів і 21 годин. Правда мене "гложут смутниє сомнєнія" - а чи не старий це персонаж намалювався. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...