Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Вирішив створити цю тему для обговорення тут політики, персони та й всього що стосується 5-го Президента України Порошенка Петра Олексійовича. Все ж таки тему про війну, де з'явилося багато офтоп-постів пов'язаних з його іменем , я створював для обговорення не конкреного політика ... Крім цього, судячи з усього, керманичем він буде колоритним :) Дуже сподіваюся, що Україна нарешті виростила Президента з великої букви ...

Змінено користувачем phantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

- Порошенко і продаж бізнесу

- Порошенко планує перейменувати Росію в Рошен

...

Змінено користувачем lerov
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це точно добрий знак!

Президент України Петро Порошенко сьогодні став дідом

Про це Порошенко заявив під час своєї промови на урочистому прийомі на честь інавгурації, який зараз триває в "Мистецькому Арсеналі" в Києві, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на rbc.ua.

"Я пишаюся тим, що сьогодні українців стало більше, Сьогодні я став дідом", - сказав Порошенко.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В солдата випала зброя з рук - до кінця війни, родилась дитина - перемога життя над смертю. Надіюсь у нас сьогодні народилась нова країна. Вітаю усіх, сподіваюсь наш Петро "перший" прорубає вікно у європу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені лише єдине не сподобалося - аплодували аж занадто =(

хоча промова чудесна!

п.с. звернули увагу на те, як після слів Турчинова почалася молива, і Порош на нього так злобно глянув ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. звернули увагу на те, як після слів Турчинова почалася молива, і Порош на нього так злобно глянув ))

А що це були за слова? Чому Порошенко на нього так подивився?

p.s.: інаугурацію не дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прием к Порошенко пришли Ахметов и Коломойский

14021667955669.jpg

то мені одному рибак привидівся на задньому плані?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це були за слова? Чому Порошенко на нього так подивився?

Турчинов сказав: "а зараз передаю слово президенту" і незакінчивши сказати фразу,його перебив хор,який почав співати молитву =) от Порошенко на нього і глянув, він мав говорити ПІСЛЯ молитви,а не ПЕРЕД =)

але нічого, хай він керує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то мені одному рибак привидівся на задньому плані?

Та наче на поляка Качинського схоже. А Ахмєтов посивів конкретно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кокс Квасьневского

впустив ружйо солдат неловко

канєшно ж це якийто знак!

він значить, шо впустив вінтовку

вояк

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується нашого президента, дозвольте товариші відповісти піснею:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все хочеться обговорювати вже по результату роботи) коли пройде хоч місяць, а то ще нічого не зробив на посту глави держави.

Що з позитивного?

1) зустріч в Нормандії. там чіткі кроки і домовленості, вже якби офіційно прояснив ситуацію всім європейцям і світу, що в нас відбулось.

2) чіткі конкретні заяви, а не лозунги, типу ми за єдність, ми за мир, ми за все хороше, є цільові завдання для рішень.

3) він знає усіх в цій державі і всі знають його, що є позитивно!!! в той час як минулий посадовець (бувший) налагоджував звязки силою і швидкістю.

через певний час обіцяно переговори, там вже є теж чіткі заяви. Над цим можна обговорювати і сам процес і результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гидко дивитися на цей гадюшник-"сходняк". Правильно там в коментарях люди пишуть: на Сході гинуть наші вояки, а тут гульдебас із шампусіком та ікрою із запрошеними ригами-сепаратистами, злодіями та бандюками. Люстрація, кажете? А мені більше схоже на "Любі Друзі-2". Хотілося б помилятися, та вірити, що Небесна Сотня полягла не даремно.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гидко дивитися на цей гадюшник-"сходняк". Правильно там в коментарях люди пишуть: на Сході гинуть наші вояки, а тут гульдебас із шампусіком та ікрою із запрошеними ригами-сепаратистами, злодіями та бандюками. Люстрація, кажете? А мені більше схоже на "Любі Друзі-2". Хотілося б помилятися, та вірити, що Небесна Сотня полягла не даремно.

Який "сходняк" Кучма+Пінчук-сходняк,Ющинко+Тимошенко-сходняк,Янукович+Ахмєтов-сходняк!!!, Порошенко+????? ну дайте шанс!!!!!!!!!!!!!!!людині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инаугурации посвящается... :)

- Сема, шо Ви думаете про эти виборы?

- Циля Соломоновна, шо про них думать. У нас один вибор! Рабинович!!!

- Сема, а шо- других вариантов нет?

- А шо Вас смушает?

- Рабинович- президент Украины!

- Тю на Вас, Циля Соломоновна, Ви сощли с ума не на свой остановке.

Это же вигодно всем.

Первое,- православие компромиссно обьединяется с иудейством ( обрезание- по согласию). Боженька у нас таки один. Ну, будут молиться отдельно.

Второе- СБУ обьединяется с Моссадом ( всем пиздец кто против);

Украинская армия объединяется с Цахалом- Россия отводит войска за Урал.

Третье- приглашенные в Хайфу, на условиях "ал инклюзив", украинские туристы- строители, нивелируют до идеальной плоскостности сектор Газа и Голладские высоты, вместе с арабами. После чего, стена между арабами и Израйлем- переносится, достраивается- и становится границей Украина- Россия!

- Семочка, а кашрут?

- Ну шож, сало в Украине будет разрешено. Как особые условия территорий! Иначе, пиздец, третий Майдан!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гидко дивитися на цей гадюшник-"сходняк". Правильно там в коментарях люди пишуть: на Сході гинуть наші вояки, а тут гульдебас із шампусіком та ікрою із запрошеними ригами-сепаратистами, злодіями та бандюками. Люстрація, кажете? А мені більше схоже на "Любі Друзі-2". Хотілося б помилятися, та вірити, що Небесна Сотня полягла не даремно.

Ну це ж політика, дійсно, дайте людині шанс. Но не можливо прийти і в той же день зруйнувати усіх ворогів. Тай не можна дражнити тих, хто їх (ригів)підтримує, а таких людей не мало. Тай що в нас за звичка - звразу кидатися із негативом на тих хто нами керує? Ми маємо ту владу, на яку заслуговуємо(януковича у розрахунок вже не беру, це занадто). Не буває солодкого масла і вершків з гіркого молока, треба із себе починати виховання. Порошенко не янгол, але лідер із европейським обличам і значно краще, а ніж решта. Хай працює. А нам потрібно терпіння і розуміння не зважаючі на його гріхи, бо в самих нас цих гріхів повні штани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це ж політика, дійсно, дайте людині шанс. Но не можливо прийти і в той же день зруйнувати усіх ворогів. Тай не можна дражнити тих, хто їх (ригів)підтримує, а таких людей не мало. Тай що в нас за звичка - звразу кидатися із негативом на тих хто нами керує? Ми маємо ту владу, на яку заслуговуємо(януковича у розрахунок вже не беру, це занадто). Не буває солодкого масла і вершків з гіркого молока, треба із себе починати виховання. Порошенко не янгол, але лідер із европейським обличам і значно краще, а ніж решта. Хай працює. А нам потрібно терпіння і розуміння не зважаючі на його гріхи, бо в самих нас цих гріхів повні штани.

коли людина обпеклась, то вона дмухає навіть на холодне....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли людина обпеклась, то вона дмухає навіть на холодне....

Згода, але якщо ми затіяли революцію, то вона має бути направлена не тільки на зовнішнього ворога, але і на внутрішнього, а саме на самого себе, тре позбутись цих стереотипів і дурних звичок ( я не засуджую, це і мене сточується). Все одно ми не зможемо мати кращого лідера, а німж зможе переварити наше суспільство. І який би він не був, йому ой як складно буде...

Змінено користувачем Amar
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не маю у цьому сумніву, але кажу про необхідність почати із себе і прявити терпіння. Я мав ситуацію на дорозі із участью затятого автомайданівця, після такої зустрічі "культупної" я ще раз впевнився, що нам потрібен час і кращого лідера ми не здобудемо скільки б ми не бились і не проливали кров (я маю на увазі рівень Порошенка)

"Не може бути праведний цар при неправедних князях і неправедному народі. Його або вб'ють, або зроблять таким самим, як і вони. Бог допускає нам ту владу, якої ми варті..."

Змінено користувачем Amar
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко потребовал прекратить огонь

Президент Украины Петр Порошенко заявил о необходимости прекращения огня на востоке страны. «Для меня каждый день, когда умирают люди, каждый день, когда Украина платит такую высокую цену, является неприемлемым», — отметил он. По словам украинского президента, бои должны прекратиться «на этой неделе».

Порошенко добазарився з Путіним. ЕХ, все настільки очевидно і очікувано що навіть не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...