Перейти до змісту

Принимайте в комманию рационализатора-экспериментатора


jester7

Рекомендовані повідомлення

Увлекаюсь я всем, что вызывает интерес. Если чем-то не увлекаюсь, то скорее всего нет времени и денег на это.

Последнее , что меня увлекало, это двигатель стирлинга, солнечный нагреватель и водокачка, гончарное дело, прищепление плодовых деревьев.

Естественно я все пишу на видео, чтоб люди по ним могли повторить пройденное и вдохновится на РУКОДЕЛИЕ!

Есть у меня канал, если кому инетресно: https://www.youtube....gejWryf03EMA5Ug

К примеру из недавнего:

Печь ракета, для приготовления еды на свежем воздухе:

Газогенератор(тестовая модель):

Пиролизная походная печь:

Ткацкий станок:

Двигатель Стирлинга:

Если у кого есть идеи и мысли - пишите, буду рад пообщаться.

Возможно кто-то мне подскажет мои ошибки, поможет в улучшениях и модернизации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

привіт, є пропозиція дещо придумати:

є станок (калібрувально-шліфувальний), у ньому завод зробив паршивий механізм подачі, нада зробити надійний, обмеження в часі - 1міс., обмеження в грошах - в пп.

візьмешся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт, є пропозиція дещо придумати:

є станок (калібрувально-шліфувальний), у ньому завод зробив паршивий механізм подачі, нада зробити надійний, обмеження в часі - 1міс., обмеження в грошах - в пп.

візьмешся?

Пороби фотки наявного механізму і виложи сюди, з описом "що не так". Була колись на Борді тема, придумували механізм, який допомагає важкий люк до льоху підняти. Гуртом вирішили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробую поки на пальцях пояснити:

наявна конструкція: два ролики діаметром 2см кожен, 1 прорезиняний, той що на подачу прикріплений напряму до редуктора з регулюванням швидкості (двигун 24В, потужності невистачає, часто зупиняється :( ), другий просто металевий вільно крутиться і регулює натяжку. Проблема у тому, що відсутні підшипники в принципі, все на неякісних втулках котрі викришились і це ппц, далі, діаметр роликів (настільки малий) спричинює розклеювання подаючої стрічки (холєра 950грн вартує, це 2й ппц, оскільки нема за що такі гроші давати, нижче опишу), далі, натягуючий механізм виконаний з неякісного металу і зламався після місяця користування. Лєнта на подачу (50см ширина, 105см довжина) початково була виготовлена "недуже", тобто видно було вже де саме та приблизно коли вона порветься, така ж продається на заміну.

вихід із ситуації я бечу такий:

повністю замінити подаючий механізм, замовивши на модерні подаючу стрічку гумову з підсилювачем всередині (400грн), замовити 2 ролики широкі на підшипниках, а не втулках (по 200грн кожен), придбати окремо редуктор (300грн) з потужнішим двигуном (300грн) і якось приробити його до ролика (?) на подачу, інший ролик зробити натяжним. Довжина конструкції при цьому збільшиться в двоє-втроє, але це допустимо.

Проблеми котрі виникають при модеренізації:

готова повністю модерновська подача дорого вартує взборі з двигуном, боковушками і т.д (десь 4т), окремо ціни я вище написав. 4т я не готовий зараз заплатити. Робити самому часу і можливості немає. Замовляти по каталогу деталі оригінальні немає смислу, якість "г" і через пару місяців те саме, та ще й вартують ппц.

Я б віддав би станочок умільцям на недільку щоб щось придумали, зробили б а я розрахувався - було б "щастьє", але чи знайдуться такі умільці це 1, 2 - це скільки вони заспівають...

ось ссилочка цікава: http://strport.ru/instrumenty/barabannyi-shlifovalnyi-stanok-svoimi-rukami

станок на фото (корвет 57)

post-9398-0-12030400-1402093967_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий у будь-який момент придбати усі вказані майстром (котрий буде тим займатись) деталі та заплатити, власне, за саму роботу того майстра, завезти станок до майстра додому та звідти його забрати коли він закінчить роботу.

хтів би вирішити то питання до 1 липня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Можна рекламувати у гугла свої відео, ну да за гроші, але судячи з статистики на сошиал блейд, автору виділити 25 баксів(половина місячного прибутку) на рекламу не складе ніякої складності, це ютюб, і тут нереальна конкуренція.

Тут є школьнікі, які заробляють по 800-1000 баксів в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кулєга, і Вам хочеться знімати таку єрись?

Блін ця переноска і хри о вже 2 місяці мучать, ніяк руки а ноботі недоходять шоб перевірити,

Ну скажіть шо то всьо лохотрон, вроді не початківець, але мучить ота "халява"

Стоїть перевіряти чи таки гоняво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Егегей! Всі за переносками свен, а на зекономлені гроші накупимо собі червоної ікри масла і батонів...

IMG_5679.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кулєга, і Вам хочеться знімати таку єрись?

А вам викладати тут таку хрінь? Щоб потім півборди свени шукали?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Давайте підтримаємо одного відеоблогера початківця radiofan ua ось кілька відео:

Я вважаю йому зараз потрібна підтримка у вигляді лайків, переглядів, підписчиків і коментарів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...