Перейти до змісту

ЗАПИТАЙТЕ АРХІТЕКТОРА


Tutichka

Рекомендовані повідомлення

ВІТАЮ. гарний форум знайшов!. хочу запитати дещо

1. збираюсь купити земельну ділянку в Боратині для будівництва будинку батькам. на що слід звернути увагу в документації?

2. для себе будинок вже намалював. до кого звернутись щоб розробили проект повний і якісний?

3. дім буде 10х12 м. одноповерховий(бунгало) дах холодний,перекриття деревяні з утепленням, стріха металочерепиця чотирьохскатна, стіни газоблок аерок з пазами 400мм, перестінки або цегла або газоблок 200мм. Підскажіть який краще і дешевше фундамент і яка відстань від забору повинна бути і від майбутнього гаража і бані. і яка квадратура приміщення на газовий чи твердопаливний котел?

4. ще порадьте хто розуміється і робить фундаменти, кладе блоки , робить перекриття і стріху.

5. я не місцевий, підскажіть проблеми комунікацій в Боратині і ціни на світло газ воду і інші. може краще в старому Боратині купити?

6. які там грунти і підземні води?

питання ще будуть потім у мене.

дякую вам добрі люди за віідповіді!

Доброго дня.

Будівництво будинку справа клопітка і важлива)

Фундамент краще робити монолітний.

Відстані між будівлями на ділянці не нормуються. Нормуються відстані між будівлями на Вашій ділянці і сусідній - вона має становити не менше 8м. Відстань від краю Вашої ділянки до будівлі не менше 1м.

Для газового котла важлива не квадратура приміщення, а кубатура - не менше 8м3.

Для твердопаливного котла потрібне приміщення мін. 1.8 шириною. Квадратура не нормується, але бажано не робит це приміщення занадто мале.

Грунти в Боратині досить різні. Бажано зробити геологію. По коштах це не затратно, а проектант зможе розрахувати фундаменти індивідуально під дану ділянку.

Якщо поряд з ділянкою проходять комунікації то ця ділянка вже варта уваги. Вам потрібно буде платити за техумови і сплатити в кооператив частку яку скажуть. Якщо ж поряд з ділянкою комунікації не проходять це буде набагато затратніше.

Коротко відповіла на Ваші запитання. Детальніше можна поспілкуватись по телефону. Також ми займаємося розробкою проектної документації на індивідуальні житлові будинки і надаємо консультації щодо вибору земельної ділянки. Контакти в приваті.

Гарного дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу побудувати невеликий магазин у селі . Частина магазину - -у городі , а частина - виступатиме за огорожу до тротуару. скажіть , які документи потрібно зібрати для цього? І до кого звертатись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Землю перевести потрібно для початку під магазин.Звертайтеся, якщо надумаєте. 050 230 84 69.Для проекту подивитися де червоні лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо магазин некапітальна споруда, то дозвільна система простіше буде, так як це можна оформити як тимчасову споруду, отримавши паспорт прив'язки згідно http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1330-11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Чи можна поставити плити перекриття на стіни в 20 см пів блока,зверху залитий армапояс.Блоки бетонні з пустотами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця стіна має бути ідеальною по вертикалі(якщо блок не пустотний), а так як у вас блоки пустотні, то я би не ризикнув!Мало хто підпишеться під такою стіною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Вітаю. Потрібно зробити ескізний проект. До кого можна звернутись (що б не довго і не дуже дорого) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є майнова віробнича будівля яка стоїть на орендований землі (в селі) На скільки я знаю можна зробити план реконструкцію під жилу будівлю І так як я маю в селі право на земельній участок мені повинні надати для проживання певні соткі землі. Питання в тому чи можна так зробити і як краще, в яку це суму може мені стати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можливе таке планування однокімнатної квартири, в якій газова плита (труба газова до плити буде проведена але можна заглушити і поставити електроплиту ), а також присутній двухконтурний газовий котел на балконі. Балконного блоку скоріш за все не буде встановлено взагалі. Ось 2 наброски планування. Може щось цікаве порадите чи якісь дизайнерьські рішення чи інше планування. Хотілось би побільше простору

 

 

 

квартира.jpg

квартира з розсувними дверима.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.02.2016 23:47, anndr сказал:

Є майнова віробнича будівля яка стоїть на орендований землі (в селі) На скільки я знаю можна зробити план реконструкцію під жилу будівлю І так як я маю в селі право на земельній участок мені повинні надати для проживання певні соткі землі. Питання в тому чи можна так зробити і як краще, в яку це суму може мені стати?

Перш за все потрібно змінити цільове призначення землі. Навіть якщо земля в оренді це можлимо. Якщо земля не знаходиться в жодній санітарній зоні виробництва, чи не існує інших заборон на розміщення на цих землях житлової забудови (це може зути санітарна зона від кладовища, лісосмуги, ферми, шкідливого виробництва чи ін.), то робиться детальний план території і вже на основі нього змінюється цільове призначення землі. Коли призначення землі буде під будівництво і обслуговування житлового будинку можна починати проект реконструкції будівлі під житлову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, havard сказал:

Чи можливе таке планування однокімнатної квартири, в якій газова плита (труба газова до плити буде проведена але можна заглушити і поставити електроплиту ), а також присутній двухконтурний газовий котел на балконі. Балконного блоку скоріш за все не буде встановлено взагалі. Ось 2 наброски планування. Може щось цікаве порадите чи якісь дизайнерьські рішення чи інше планування. Хотілось би побільше простору

 

Доброго дня. Не зовсім зрозуміло ваше запитання. Опишіть чіткіше планування до реконструкції і після реконструкції.

Прикладаю пункти ДБН, які стосуються дозволеного і забороненого при реконструкції квартир

ДБН В.3.2-2-2009 "Житлові будинки. Реконструкція і капітальний ремонт"

 

 8.10.При проектуванні реконструкції і капітального ремонту житлових будинків і окремих квартир, якщо це дозволяють конструктивні та інженерні системи, допускається:

-     збільшувати площі житлових кімнат, туалетів, ванних кімнат і суміщених санвузлів за рахунок передпокоїв, внутрішньоквартирних коридорів, вбудованих комор і шаф;

-     улаштовувати суміщені санвузли в окремих квартирах незалежно від кількості житлових кімнат (за бажанням замовників);

-     об'єднувати приміщення електрифікованої кухні і житлової кімнати в єдину кухню-їдальню.

При об'єднанні приміщень газифікованої кухні і житлової кімнати необхідно керуватись п. 12.3.5 цих Норм;

-     улаштовувати вхід до житлової кімнати з газифікованих кухонь-їдалень. Житлова кімната при цьому повинна мати другий вихід у негазифіковане приміщення;

-     улаштовувати вхід у суміщені санітарні вузли, ванні кімнати і вбиральні з будь-яких приміщень квартири, крім кухонь.

8.11 Забороняється при реконструкції і капітальному ремонті розміщувати кухні і санвузли (ванні кімнати, туалети) над і під житловими кімнатами.

8.12 При влаштуванні кухні-їдальні в окремій квартирі не допускається розташовувати трубопроводи і кухонне інженерне обладнання (плити, водонагрівачі, вентилятори, умивальники тощо) над і під житловими кімнатами.

8.13 Перекриття над і під кухнями, кухнями-нішами, робочими зонами кухонь-їдалень і санітарними вузлами слід проектувати з підвищеною звуко- і гідроізоляцією згідно з СНиП ІІ-12 та СНиП 2.03.11.

8.14 При проектуванні реконструкції житлових будинків допускається зміна їх фасадів, яка повинна носити системний характер, єдиний для всього будинку, а також улаштування вхідних груп до вбудованих (прибудованих) приміщень тільки за архітектурно-планувальними завданнями.

При проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і перепланувань окремих квартир забо­ронено:

-      утеплення і скління існуючих балконів і лоджій;

-      улаштування нових і розширення існуючих балконів і лоджій, їх скління;

-      улаштування нових віконних прорізів і розширення існуючих віконних і балконних прорізів;

-      зміна форм і кольорів віконних рам і балконних дверей.

 

квартира.jpg

квартира з розсувними дверима.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудовник сдає ось таке планування однокімнатної квартири - зображення №1. Мені б хотілось її перепланувати в такий варіант , як на зображенні № 2 після сдачі секції в єксплуатацію і виготовити Тех паспорт з таким плануванням. Але не впевнений чи не буде проблем потім з газовиками..., оскільки кухня буде об'єднана з вітальнею-спальнею. На зображенні №3 буде дверний проріз приблизно 1500мм в який можна буде вставити подвійні двері розсувного типу, якщо будуть виникати питання у газовиків... Також є 3 тій варіант на зображенні №4, до якого напевно питань ніяких взагалі не повинно виникнути ні у газовщиків ні у БТІ, ні у майбутньому, якщо потрібно буде продати житло.

 

-     улаштовувати вхід до житлової кімнати з газифікованих кухонь-їдалень. Житлова кімната при цьому повинна мати другий вихід у негазифіковане приміщення;

-     улаштовувати вхід у суміщені санітарні вузли, ванні кімнати і вбиральні з будь-яких приміщень квартири, крім кухонь.

Тепер думаю чи  на зображенні №2 виконуються ці умови чи ні...

447.png

квартира.jpg

квартира з розсувними дверима.png

layout_havard3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, а чи може хтось порадити архітектора для проектуваня гаражу в приватному секторі, десь такого як на малюнку:

s50995.jpg

 

Ще хотів спитати, чи необхідно дану будову узаконювати, якщо ділянка в приватній власності і це село.

Скільки буде коштувати розрахунок такого проекту

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 час назад, Antiphase сказал:

Питання, а чи може хтось порадити архітектора для проектуваня гаражу в приватному секторі, десь такого як на малюнку:

s50995.jpg

 

Ще хотів спитати, чи необхідно дану будову узаконювати, якщо ділянка в приватній власності і це село.

Скільки буде коштувати розрахунок такого проекту

 

Так, на таку будову потрібно розродляти будівельний паспорт і дозвіл на початок будівництва.

Контакти проектанта в приваті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Volyniaka сказано:
Цитувати

По мнению Александра, построив одноэтажный дом, объединенный в комплекс, то есть под одной крышей, можно сэкономить около 50 тысяч долларов на 100 - 120 квадратах. При этом важно все предусмотреть так в доме, чтобы было удобно там жить.

 

B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Ситуація така:  район старого міста, приватизована ділянка, є старий будинок який ділю з сусідами. Всі будівлі в районі нові, розкопок тут теж вети не треба, архітектурних цінностей теж немає) Також є приблизно 3 сот території.   

 

Питання стоїть чи можна провести добудову до існуючого будинку(який ділю з сусідами),  або чи можна почати на ділянці нове будівництво. я не досить обізнаний в цих справах зараз, але вивчаю тему.

 

Підкажіть як з чого взагалі краще почати,  куда звернутись. газ, електрика, вода все є.

 

шукаю також людей якіб могли проконсультувати в цих справах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 час назад, dextervr сказал:

Доброго вечора. Ситуація така:  район старого міста, приватизована ділянка, є старий будинок який ділю з сусідами. Всі будівлі в районі нові, розкопок тут теж вети не треба, архітектурних цінностей теж немає) Також є приблизно 3 сот території.   

 

Питання стоїть чи можна провести добудову до існуючого будинку(який ділю з сусідами),  або чи можна почати на ділянці нове будівництво. я не досить обізнаний в цих справах зараз, але вивчаю тему.

 

Підкажіть як з чого взагалі краще почати,  куда звернутись. газ, електрика, вода все є.

 

шукаю також людей якіб могли проконсультувати в цих справах. 

 

Доброго дня.

Перш за все потрібно розглянути можливість добудови. Між будівлями повинні бути витримані протипожежні розриви. Тобто від стіни майбутньої добудови до існуючих будівель ваших сусідів повинно бути не менше 8м. Також потрібно врахувати всі комунікації, які проходять по ділянці. Вони теж мають охоронні зоні і санітарно-захисні зони. Щоб конкретніше проконсультувати треба подивитись документацію.

Контакти в исилаю в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, san4ez1 сказано:

А нотаріальна згода сусідів не анулює 8 метрів?

Є таке, інакше б фактично не одного дозволу в місті на добудову не дали б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.02.2016 at 09:24, Tutichka сказал:

Так, на таку будову потрібно розродляти будівельний паспорт і дозвіл на початок будівництва.

Контакти проектанта в приваті

Дякую за пропозицію, але я так зрозумів ніхто в наших краях ні дозволами ні узаконюванням не переймається, тому й я не буду.

Тобто наразі шукаю людину, яка розробить реальний проект для будівельників, а не для держорганів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Antiphase сказал:

Дякую за пропозицію, але я так зрозумів ніхто в наших краях ні дозволами ні узаконюванням не переймається, тому й я не буду.

Тобто наразі шукаю людину, яка розробить реальний проект для будівельників, а не для держорганів)

 

Розробляємо як дозвільну так і проектну документацію. Зателефонуйте, детально все розповімо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Запитання до архітекторів. Чи можна розміщати житлову кімнату суміжно зі сходовою кліткою. При можливості посилання на пункт ДБН. дякую за відповідь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...